Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Ακόμα κι αν μάθεις ποτέ σωστά ελληνικά, με ποιο θα τα μιλάς;
Δευτέρα, 6 Μαΐου

Ο πρώην μου είπε διάφορα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130634 από technojim στις 06 Οκτωβρίου 2014, 5:54πμ

technojim

Εικονίδιο
μέλος από: 20/10/2011
μηνύματα: 83 αποδεκτές 0
καλησπέρα ο πρώην της κοπέλας μου την ενοχλεί σε τακτικά διαστήματα αν και εκείνη έχει τον τρόπο της να τον απομακρύνει σήμερα χρειάστηκε να πάρω εγώ το τηλέφωνο και να του πω να μην ξαναπάρει όταν όμως του μίλησα άρχισε και μου έλεγε για διαφορά πράγματα που κάνανε μαζί με την κοπέλα μου στο σεξ όταν ήταν μαζί και όλο αυτό με αηδίασε πάρα πολύ, πως να αντιμετωπίσω το παρελθόν της? και τι να κάνω για να απομακρυνθεί τελείως αυτός?
προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #130635 από ScandalousAngel στις 06 Οκτωβρίου 2014, 9:31πμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λοιπόν, κατά τη γνώμη μου η κοπέλα σου είναι αυτή που πρέπει να απομακρύνει οριστικά τον πρώην της. Είναι προφανές ότι όλα αυτά που σου είπε στο τηλέφωνο ήταν για να σε εκνευρίσει και να σε αποθαρρύνει. Μιλα με την κοπέλα σου και ρώτα την τη νιώθει για τον πρώην της και για την όλη κατάσταση. Αυτή είναι σε θέση να κλείσει ανοιχτους λογαριασμούς με τον πρώην της και να τον βγάλει από τη ζωή της. Εσύ το μόνο που πρέπει να κάνεις είναι να είσαι δίπλα της και να την στηρίζεις σε κάθε απόφαση της. Ελπίζω να σε βοήθησα! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130636 από BabisSougias στις 06 Οκτωβρίου 2014, 11:29πμ

BabisSougias

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2014
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0
φιλαρακι , το εχω περασει 3-4 φορες αυτο , και φαντασου με εναν απο αυτους υπαρχει ακομα τσαμπουκας αν και εχω χωρησει με την κοπελα , τεσπα , αυτος στα ειπε αυτα ξεκαθαρα για να μπει μεσα στο μυαλο σου , οποτε γραψτονα εκει που ξερεις και αν σου ξαναπει τιποτα πες του κριμα που οταν ηταν μαζι σου και εκανε τετοια ειχε εμενα στο μυαλο της και φωναζε το ονομα μου! παιξε το παιχνιδι του , για να τον στειλεις τελειως βαλε την κοπελα σ να κοψει καθε επαφη και να τον διαολοστειλει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130637 από technojim στις 06 Οκτωβρίου 2014, 12:56μμ

technojim

Εικονίδιο
μέλος από: 20/10/2011
μηνύματα: 83 αποδεκτές 0
και όσο αναφορά το παρελθόν της πως τα ξεχνάω όλα αυτά ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130639 από lenaki19 στις 06 Οκτωβρίου 2014, 3:22μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
το τι εκανε στο παρελθον να μη σε νοιαζει. ο καθενας εχει παρελθον κι εσυ εχεις παρελθον και ο καθενας μας. εσενα να σε νοιαζει το τι κανει με εσενα. το τι εκανε με το αλλον να μη σε νοιαζει καθολου. σου περασε απο το μυαλο οτι μπορει επιτηδες να στα ειπε ολα αυτα ο αλλος μονο και μονο για να σας κανει να χωρισεται μονο και μονο για το γαμωτο? γιαυτο ξεκολλα το μυαλο σου και χεστον. εισαι με την κοπελα σου και τελος. μην ακους τον καθε μαλακα σε οτι και να λεει. εεεεε μααααα! τα ειπα και ξαλαφρωσα! ε δε μπορω αυτες τι κατινιες που κανουν μερικα πρωην αγορακια και κοριτσια... συγχιζομαι η γυναικα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login