Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Συγχαρητήρια, μόλις σε επιλέξαμε για μια μυστική αποστολή. Θα σκουπίζεις την περιοχή λίγο κάτω από το Γούγλη.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Συνάδελφος...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130666 από Afrodith_13 στις 07 Οκτωβρίου 2014, 9:22μμ

Afrodith_13

μέλος από: 7/10/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Για σας είμαι η Αφροδίτη και είμαι 21 χρονών.Θα ήθελα την βοήθειά σας.Εδώ και λίγες μέρες μιλάω με έναν συνάδελφο,στο οποίο έχω ιδιαίτερη συμπάθεια και τον σκέφτομαι συνέχεια!!Νομίζω ότι μου αρέσει.Πείτε μου σας παρακαλώ τι μπορώ να κάνω;; Χρειάζομαι γνώμες και από αγόρια και από κορίτσια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130668 από Chris_25 στις 07 Οκτωβρίου 2014, 9:47μμ

Chris_25

Εικονίδιο
μέλος από: 7/10/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Γεια χαρά, Αφροδίτη!

Αν και δεν μας έχεις πει αρκετές πληροφορίες ούτε για το πλαίσιο της συναναστροφής ούτε για τον βαθμό οικειότητας που υπάρχει μεταξύ σας, είμαι της απλής προσέγγισης.
Μια μέρα που θα νιώθεις όμορφη και γλυκιά και θα μυρίζεις το αγαπημένο σου άρωμα, θα του πεις ενα "Μου αρέσεις πολύ. Θες το απόγευμα να πιούμε κάτι μαζί;". ΔΕΝ πιστεύω οτι υπάρχει πιο όμορφο πράγμα απο το να κάνεις έναν ανθρωπο που σου αρέσει να νιώσει όμορφα γι' αυτό! Στη χειρότερη, θα χαμογελάσει και θα χαρεί που αρέσει ακόμα κι αν το απορρίψει (που δεν το κόβω εκτός κι αν είναι δεσμευμένος). Αν το απορρίψει, εσύ φεύγεις κυρία με το κεφάλι ψηλά και μεγαλύτερο χαμόγελο και μια ατάκα τύπου "Γιου καν'τ μπλειμ ε γκερλ φορ ασκιν"...

[Πάτα αποδεκτή αν τη βρήκες τέτοια την απάντησή μου ^_^]
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130673 από Afrodith 13 στις 08 Οκτωβρίου 2014, 12:22πμ

Afrodith 13

Εικονίδιο
μέλος από: 8/10/2014
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Μιλούσαμε φιλικά από την αρχή και αυτό πιστεύω είναι θετικό αλλά δεν ξέρω :/ Μην γελάσετε,αλλά δεν έχω πολλή εμπειρία σε αυτά :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login