Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όλοι είμαστε άσχετοι, αλλά σε διαφορετικά αντικείμενα ο καθένας.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Eρωτησηη απαντηστε τι να κανω με γκομενα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130977 από Giorgos33 στις 03 Νοεμβρίου 2014, 9:29μμ

Giorgos33

Εικονίδιο
μέλος από: 3/11/2014
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια λοιπον ειμαι 13 και εχω μια φιλη και μου ειχε πει οτι με γουσταρει μια φιλη της τρελα....ειναι απο το τμημα μου κουκλαρα !!! Το προβλημα ειναι οτι εγω δεν εχω ΚΑΘΟΛΟΥ εμπειρεια απο κοριτσια ουτε καν να φιλαω δεν ξερω ..μιλαμε φβ το ξερει οτι την γουσταρω το ξερω οτι με γουσταρει και περιμενει να κανω το πρωτο βημα ναι ξερω ελεος δλδ να της τα ζητησω σωστα;;; Τι να κανω ρε παιδια ??? Ειναι σοβαρη κοπελα δεν ειναι καμια πουτανιτσα να το πω για να καταλαβετε..Ευχαριστω εκ των προτερων! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130978 από pi8hkos97 στις 03 Νοεμβρίου 2014, 11:01μμ

pi8hkos97

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2014
μηνύματα: 507 αποδεκτές 0
Καταρχάς ως μεγαλύτερος (18) χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω είναι λίγο παιδιαρίσματα σε αυτήν την ηλικία. Αλλά εννοείται ότι αν της τα ζητήσεις μπορείτε να κάνετε τα βασικά (κάνα φιλάκι π.χ.).
Εννοείται ότι σοβαρή σχέση που θα κρατήσει δεν παίζει με τίποτα. Αλλά θα σε βοηθήσει σίγουρα να αποκτήσεις εμπειρίες για άλλες κοπέλες που θα γνωρίσεις αργότερα.
Πες της να πάτε για κάνα καφέ (θα έρθει εύκολα αφού σε γουστάρει) και πες της ότι της αρέσεις. Απλό! Μετά ότι γίνει έγινε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login