Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
H φιλοδοξία είναι το τελευταίο καταφύγιο της αποτυχίας. (Oscar Wilde)
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Επετειος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131083 από GeiaSeOlous στις 10 Νοεμβρίου 2014, 7:08μμ

GeiaSeOlous

Εικονίδιο
μέλος από: 10/11/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια,
ειμαι με μια κοπελα 5 μηνες και σε μια εβδομαδα θα κλεισουμε τους 6... 6 μηνες ειναι οπως και να το κανουμε μισος χρονος και το βελπω καποιος πιο σημαντικο απ'οσο το εβλεπα στις αλλες επετειους... Και αυτη μου εχει πεταξει κατι σποντες για το ιδιο πραγμα... Ειμαστε 17 χρονων (3η λυκειου) και οι δυο... Το θεμα μου ειναι τι να κανω... Πως να την κανω πιο ξεχωριστη αυτη τη μερα, που να την παω, τι να κανω κλπ. Και αν μπορειτε να προτινετε κανα δωρο αλλα της εχω παρει ηδη κολιε και βραχιολι οποτε δεν θα το προτιμουσα... Ουτε κατι ουαου που να κανει μπαμ οτι ειναι απο αγορι γιατι οι γονεις της δεν το ξερουν και δεν θελω να φαινεται και να αρχισουν να την ρωτανε...

Ευχαριστω προκαταβολικα
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #131084 από XxXGreGXxX στις 10 Νοεμβρίου 2014, 7:28μμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπερα φιλε μου. Για τι δν κανονιζεις να βγειτε εξω για φαγητο? Οχι σουβλακια πιτσες και μαλακιες.. Βρες ενα σωστο εστιατοριο και περνα εκει ενα βραδι μαζι της. Καλη ιδεα ειναι το κινεζικο. Πανω απο 40 ευρω δεν νμζω να σου παει. Θα ειναι κατι που θα θυμαστε και οι δυο σας , θα ειναι κατι διαφορετικο.. Πιο ρομαντικο :) Πιστευω θα της αρεσει ( Το ειχα κανει και εγω και στεφθηκε με επιτυχια ) Ελπιζω να σε βοηθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131085 από GeiaSeOlous στις 10 Νοεμβρίου 2014, 7:45μμ

GeiaSeOlous

Εικονίδιο
μέλος από: 10/11/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ειχα σκεφτει κατι σε στυλ κινεζικο η ιταλικο αλλα τιποτα απο τα δυο δεν τρωει... :(
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131087 από blackmaster στις 10 Νοεμβρίου 2014, 8:14μμ

blackmaster

Εικονίδιο
μέλος από: 6/11/2014
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Μια εκδρομη,ενα ζωωακι(βασικα αυτο θα φενεται οτι ειναι απο καποιον αλλα μπορει να βρει μια δικαιολογια)σε ενα ωραιο μερος για πικνικ οτι δηποτε..

Αν σε βοηθησα ξερεις εσυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login