Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο γάμος είναι η πραγματικότητα, η αγάπη είναι η ουτοπία. Μπέρδεψέ τα αυτά τα δύο και η τιμωρία θα είναι μεγάλη.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

δίλημμα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131094 από TheRealWolf στις 11 Νοεμβρίου 2014, 9:26πμ

TheRealWolf

Εικονίδιο
μέλος από: 11/11/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπερα σε ολους τους φιλους,ειμαι καινουργιος εδω οπως καταλαβατε.Λοιπον θα μπω αμεσως στο ψητο.Εδω και 2,5 περιπου χρονια τα εχω με μια κοπελα,την οποια αγαπω πολυ περναμε πολυ ομορφα μαζι, καταλαβαινει ο ενας τον αλλον κτλ. Το προβλημα ειναι οτι εδω και μερικες μερες μου εχει κολλησει στο μυαλο μια κοπελα που ημουν ερωτευμενος μαζι της πριν 3 χρονια δεν ειχαμε κανει κατι παρα μονο ενα φιλι, και τωρα ξαφνικα την ξαναθυμήθηκα.Δωστε μου τα φωτα σας τι θα κανατε στη θεση μου ,τη κοπελα μου την αγαπω δε θελω να τη πληγωσω,αλλα η αλλη δε μπορω να καταλαβω γιατι μου χει καρφωθει τοσο πολυ. (συγνωμη αν σας κουρασα :P )
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #131099 από GiannakosBAcK στις 11 Νοεμβρίου 2014, 12:24μμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Πρέπει να κρατήσεις πιστεύω μια απόσταση από την κοπέλα σου για ένα διάστημα μέχρι να καταλάβεις τι σου συμβαίνει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131108 από TheRealWolf στις 11 Νοεμβρίου 2014, 2:19μμ

TheRealWolf

Εικονίδιο
μέλος από: 11/11/2014
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
και γω κατι τετοιο σκεφτηκα, αλλα και παλι δε θα καταλαβει οτι κατι δε παει καλα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131112 από GiannakosBAcK στις 11 Νοεμβρίου 2014, 4:40μμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Βρες μια δικαιολογία ας πούμε οικογενειακά και θες να βγαίνεις με τους φίλους σου μόνο η να κάθεσαι σπίτι απλώς μην της ψέματα για το οτιδήποτε απλώς ότι θές να σκεφτείς κάποια πράγματα (όχι για μας δηλαδη εσενα και την κοπέλα σου) και ότι θες να κρατήσετε λίγο απόσταση και πιστεύω θα σκέφτεσαι καθαρότερα και θα εντοπίσεις αν πραγματικά σε ενδιαφέρει η κοπέλα σου και αν θα ρίσκαρες να την χάσεις για την άλλη..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131214 από Justanothergirl στις 17 Νοεμβρίου 2014, 6:54μμ

Justanothergirl

Εικονίδιο
μέλος από: 16/11/2014
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
If you love two people at the same time choose the second. Because if you really loved the first one you wouldn‘t have fallen for the second.
-Johnny Depp
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login