Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η αναζήτηση της ευτυχίας είναι μια από τις βασικές αιτίες της δυστυχίας.
Παρασκευή, 17 Μαΐου

χρειάζομαι βοήθεια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131608 από caramelenia στις 23 Δεκεμβρίου 2014, 10:23μμ

caramelenia

Εικονίδιο
μέλος από: 23/12/2014
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Όπως γράφω και στον τίτλο χρειάζομαι βοήθεια, λοιπών εγώ αγαπάω ένα αγόρι που πάμε στην ίδια τάξη αλλά πάμε σε διαφορετικό τμήμα .Όταν τον είδα για πρώτη φορά (τρελάθηκα)αλλά δεν ξέρω αν με αγαπά .Αυτός στο διάλειμμα με κοιτά και εγώ του χαμογελάω.Μία μέρα όμως στο διάλειμμα καθόμουν έξω με μία φίλη μου που ήξερε ότι τον αγαπώ. Αυτός ήρθε ακριβώς από πίσω και με κοίταγε η φίλη μου μου είπε ότι με κοιτά και της είπα μην το λες δυνατά και σε ακούσει.Λοιπών χρειάζομαι βοήθεια      
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131609 από BabisSougias στις 23 Δεκεμβρίου 2014, 10:39μμ

BabisSougias

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2014
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0
1) ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΣ , 2) απλα σου αρεσει 3) πληασιασε τον , και προσπαθησε να μην ξαναπεις την λεξη αγαπαω και τα παραγωγα της , μεχρι να κλεισετε ενα σεβαστο χρονικο διαστημα με τον τυπο...
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #131610 από Aitherovamwn στις 23 Δεκεμβρίου 2014, 10:57μμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Σουγια γενικα τα ατομα πιο μικρης ηλικιας το λενε για καποιο λογο, δε πειραζει θα καταλαβουν καποια στιγμη την πραγματικη εννοια της λεξης.
Οσο για σενα καραμελενια..Αυτο που εχεις να κανεις ειναι να τον βοηθησεις γιατι μαλλον νιωθει αμηχανια στο να σου μιλησει και να πας να του μιλησεις εσυ πρωτη. Αν ντρεπεσε κι εσυ τοτε βρες τον στο Facebook και μιληστε απο εκει λιγακι πρωτου βρεθειτε, αλλωστε διακοπες εχετε τωρα, μπορειτε να πατε βολτιτσες ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131625 από caramelenia στις 25 Δεκεμβρίου 2014, 8:23μμ

caramelenia

Εικονίδιο
μέλος από: 23/12/2014
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
λοιπών.Ευχαριστώ για τις συμβουλές σας,αυτό το αγόρι το αγαπάω από την πρώτη στιγμή που τον είδα αλλά αυτός με κοιτά κάθε φορά μερικές φορές δεν με κοιτά τον κοιτάω εγώ και όταν χτυπάει το κουδούνι για μέσα εγώ πηγαίνω στην αίθουσα και αυτός όταν περνάει από κοντά μου ή με κοιτά ή τρέχει και κάνει τον ήχο του αυτοκινήτου. Μία μέρα με ρωτάει να σου πω κάτι και εγώ η χαζή λέω (όχι).Πιστεύω ότι είναι ντροπαλός και εγώ το ίδιο δεν ανοίγομε εύκολα στα αγόρια.          
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login