Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το internet είναι ο διάολος και η Microsoft ο εξορκιστής του.
Τρίτη, 30 Απριλίου

Εγω και η κολητη μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131618 από petros_J στις 24 Δεκεμβρίου 2014, 5:11μμ

petros_J

Εικονίδιο
μέλος από: 24/12/2014
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Παιδια πριν κανα μην βγηκα βολτα με την κολητη μου και ηπιαμε λιγο (οχι να βγουμε νοκ αουτ) και φασωθηκαμε αγρια(οχι μια φορα) επειτε το ιδιο βραδυ μου προτεινε να κοιμηθουμε σπιτι της. κοιμηθηκαμε στο ιδιο κρεβατι αγκαλια εγω μπλουζα μπεξερακι αυτη μπλουζα στριγνκ και καναμε διαφορα (οχι σεξ). μετα ξυπνησαμε το πρωι δωσαμε ενα πεταχτο για καλημερα και απο κει και περα τπτ σαν να μην εγινε τπτ ποτε ουτε μιλησαμε για το θεμα ουτε τπτ αλλα φανηκε οτι το θελαμε και οι δυο. απο εκεινη τη μερα ολο τη σκευτομαι και μ εινει δυσκολο καποιες φορες οτι με αγκαλιαζει και με φιλα η ξαπλωνει πανω μου και ειμαστε ολη την ωρα μαζι τι να κανω;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131620 από GiannakosBAcK στις 24 Δεκεμβρίου 2014, 11:54μμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Ότι νιώθεις ίσως είσαι επηρεασμένοι με το συμβάν οπότε δώσε χρόνο στην κατάσταση και στην κολλητή σου και αν ακόμα το σκέφτεσαι μίλησε της όμως μην το αφήσεις για πολύ αργότερα σύντομα 2-3 μέρες το πολύ.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #131621 από MixHarder στις 25 Δεκεμβρίου 2014, 4:55πμ

MixHarder

Εικονίδιο
μέλος από: 15/10/2012
μηνύματα: 62 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δώσε κάποιο καιρό στο θέμα και πρόσεξε την συμπεριφορά της κολλητής σου (η δικιά σου συμπεριφορά να μην αλλάξει προς αυτή. δηλαδή σαν να μην έγινε τίποτα)


Υ.Γ
Είχα κάπως μια παρόμοια ιστορία..Αυτό που έγινε ήτανε να χάσω μια φίλη και εγώ να "πληγωθώ"
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login