Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όταν δεν ξέρεις τι θέλεις, όλο το σύμπαν συνωμοτεί για να το αποκτήσεις.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Φεύγει από το σχολείο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131634 από EleniElenitsa στις 27 Δεκεμβρίου 2014, 8:54μμ

EleniElenitsa

Εικονίδιο
μέλος από: 27/12/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
γεια σας! ειμαι 14 χρονων και φετος παω 3η γυμνασιου...στο σχολειο μας ειναι ενα αγορι ενα χρονο μεγαλυτερος που αρχισε φετος να μου αρεσει.εγινε κατι μεταξυ μας ξερει οτι τον γουσταρω και με γουσταρει και αυτος φιληθηκαμε αλλα αυτος στα μεσα τις χρονιας αποφασισε να αλλαξει σχολειο και να παει σε ε.π.α.λ. για να περασει σε μια αναλογη σχολη.ξεχασα να πω πως δεν ειναι απο εδω αυτος.μενει μιση ωρα μακρυα απο την πολη μου απλος δεν εχουν σχολεια στο χωριο του και ερχοταν εδω σχολειο.τελος παντων.....μετα τις διακοπες των χριστουγεννων δεν θα τον βλεπω καθε μερα στο σχολειο..ειπε πως θα ερχετε να μας βλεπει ολους τους φιλους του εδω αλλα ολο κατι γινεται και δεν ερχεται....και βασικα δεν ξερω αμα θα ερθει οπως λεει....δεν ξερω τι να κανω...να πω πως εγω δεν μπορω να πηγαινω εκει που ειναι αυτος γιατι δεν ξερω κανεναν εκει και δεν μπορω να πω στην μανα μου πως παω για ενα αγορι....εχω φαει τετοιο κολλημα και δεν μπορω ουτε καν να το σκεφτομαι να αγαπαω καποιον αλλον...θα ερθει σιγουρα καποτε να μας δει αλλα δεν ξερω ποτε.εγω δεν μπορουσα να περιμενω ουτε τα σαββατοκυριακα για να τον δω την επομενη βδομαδα στο σχολειο!! τωρα τι θα κανω κλεω ολη την ωρα....
να σημειωσω πως δεν μιλαμε απλος με γουσταρει και τον γουσταρω αλλα εχω καιρο να τον δω και δεν μπορει να γινει κατι μεταξυ μας..δεν εχω τον αριθμο του και δεν εχει Facabook δυστυχως!ειμαι σε απογνωση.αν μπορειτε κατι να μου πειτε μια συμβουλη!! συγγνωμη για το τεραστιο κειμενο και να πω πως θα δωσω σε καποιον ΑΠΟΔΕΚΤΗ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131636 από άσχετος στις 27 Δεκεμβρίου 2014, 10:22μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0
Δύσκολα τα πράγματα.Και εγώ όταν ήμουν σε αυτή την ηλικία,έτσι πίστευα ότι αυτή που θέλω,αν την έχανα δεν θα μπορούσα να ζήσω :P,τώρα το σκέφτομαι και γελάω(είμαι 17 τώρα).Θα τον ξεχάσεις μην ανησυχείς,έτσι σου φαίνεται,θα τον σκέφτεσαι για κάποιο χρονικό διάστημα,αλλά θα το ξεχάσεις.
Από ότι κατάλαβα,από όσα έγιναν,σε θέλει και αυτός,οπότε αν θες σχέση μπορείς να κάνεις,αλλά αργά η γρήγορα θα χωρίσετε λόγω απόστασης.
Βγείτε με καμιά φίλη σου να ξεχαστείς,να γνωρίσεις κάνα άλλο αγοράκι,τόσοι υπάρχουν! :)
Καλές γιορτές,καλή τύχη και υπομονή!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login