Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Κάθε μηχανισμός για να πάρει μπροστά χρειάζεται λάδι και μίζα. Η μίζα κινεί την παραοικονομία η οποία κινεί την οικονομία.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

γιατι το κανει αυτο?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131646 από honeybee8965 στις 29 Δεκεμβρίου 2014, 1:40μμ

honeybee8965

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2014
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
θελω να μου πειτε τη γνωμη σας για ενα θεμα που με απασχολει..ειμαι 18 και ειναι 23..δουλευει σε ενα καφε και τον ειχα σταμπαρει μια μερα που καναμε μια εκδηλωση εκει.Ομορφος,ψηλος,μελαχρινος,ευγενικος κτλ και ενιωσα οτι υπαρχει μια χημεια αναμεσα μας γιατι με κοιτουσε και καποια στιγμη με ρωτησε κατι ασχετο με το λογο που ημουν εκει.Φευγοντας απο εκει βρισκω μια αφορμη για να του στειλω στο facebook και καλα για κατι σχετικο με την εκδηλωση.Εσπευσε να με εξυπηρετησει και μολις τελειωσε το θεμα αυτο βρηκα αφορμη να του πιασω την κουβεντα..μιλησαμε για πολλη ωρα και μου εκανε ερωτησεις για μενα και -προς εκπληξην- μου και ενα κομπλιμεντο.Δεν μιλησαμε αλλο για τις επομενες 2-3 μερες(δεν μπαινει και συχνα fb και οταν μπαινει ειναι πολυ αργα το βραδυ οταν τελειωνει τη δουλεια) ωσπου εγω πηγα για καφε στο μαγαζι του.Με κοιτουσε και καποια στιγμη οταν πηγα στο μπανιο παλι το ιδιο.Του εστειλα facebook μιλησαμε για λιγο και βγηκε γιατι επεσε δουλεια.Μετα οταν πηγαμε να πληρωσουμε μιλησαμε λιγο για ακυρα θεματα και εφυγα.Αργοτερα του απαντησα στο τελευταιο μηνυμα που μου ειχε στειλει νωριτερα.Εκανε (κλασσικα) 1 μερα να μπει και οταν μπηκε το διαβασε και με εγραψε.Ειχα σκασει...........
Ολα αυτα συνεβησαν πριν 2 μηνες και επειδη νευριασα δεν ξαναπηγα εκει.Χθες ομως ηταν ολα γεματα και αναγκαστηκα εκατσα εκει.Και εγινε κατι που σιγουρα δεν περιμενα.Οταν εφερε την παραγγελια μου ειπε οτι κερναει αυτος.Και σαν να μη φτανει αυτο παλι με κοιταζε.ΤΙ ΖΟΡΙ ΤΡΑΒΑΕΙ?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #131647 από Aitherovamwn στις 29 Δεκεμβρίου 2014, 3:05μμ

Aitherovamwn

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2010
μηνύματα: 421 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Σε γουσταρει κοπελια. και τοτε που δεν σου απαντησε ισως να ειχε δικα του θεματα η δε ξερω και γω τι αλλο! και λογικα οταν αποφασισε οτι θα επρεπε να σου στειλει θα νομιζε οτι ειναι αργα πια αφου σε ειχε γραψει την πρωτη φορα.. Αν δεις οτι κανει το ιδιο επεμενε λιγο παραπανω να μιλησετε και καποια ακρη θα βγει σιγουρα και πιθανοτατα να ειναι καλη.
Αν σου αρεσει και θελεις να κανεις κατι μαζι του.. καντο!


(η αποδεκτη απαντηση θα με βοηθουσε :) )
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131649 από Dieftharmenos στις 29 Δεκεμβρίου 2014, 6:54μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Τι ζορι να τραβαει???Ειπε να σου κερασει τον καφε γιατι δεν ειχε τιποτα αλλο να κανει...η στραβος ειναι ο γυαλος η στραβα αρμενιζεις(σκεφτεσαι).
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login