Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η άσπρη σοκολάτα υπάρχει για να λερώνονται και τα μαύρα παιδάκια.
Κυριακή, 5 Μαΐου

απογητευση,φαση και ντροπαλοτητα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131803 από King Leonidas στις 07 Ιανουαρίου 2015, 12:39πμ

King Leonidas

μέλος από: 7/10/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Γεια σας!! ειμαι γενικα ντροπαλο παιδι δεν εχω φιλησει δεν εχω κανει σχεση ποτε με κοπελα μεχρι τωρα..16 χρονων..θα μου πειτε εχω χρονια κλπ αλλα θελω να σας εξηγησω ενα θεμα. εχω μια παρεα που μεσο παρας ηταν και μια κκοπελα ενα χρονο μικροτερη μου.. αυτη η κοπελα οκ ειναι εγω ομως εχω το θεμα πιστευω παντα οτι ειμαι ασχημος κλππ. το σχολειο της ειχε κανει χορο και πηγα...κ εκει ημουν ντροπαλος αλλα καπως χαλαρωσα στο τελος..σε μια φαση που αυτη χορευε πανω στο τραπεζι την χουφτωσα της ελεγα μουναρα μου μουναρα μου μετα χορευε στο τετοιο μου αλλα μεχρι εκει..τπτ αλλο δνε καταφερα να κανω ο ανικανος... φοβηθηκα να την φασωσω επειδη δεν ξερω..δεν ξερω πως γινεται...αυτο πριν 2-2,5 μηνες... μετα ολοι σαν παρεα βγαιναμε και μαζι και αυτη...εγω ενταξει αρχιζα τα αστεια κλπ αλλα ποτε δεν ηθελα να καταλαβει οτι την γουσταρα...πριν καμια 1-2 εβδομαδες γνωρισε εναν και φασωθηκανε μεχρι και σημερα νομιζω αλλα μεχρι εκει τπτ παραπανω αποσο ξερω.... ντρεπομαι νιωθω τοσο βλακας...κοπελα ειναι και θα παει με οποιον θελει αγορι ειμαι και θα παω με οποια θελω γτ ειναι στη φυση του ανδρα και της γυναικας οτι καποια στιγμη θα κανουν την κουτσουκελα..αυτο που με πονει περισσοτερο ομως ειναι μονο οτι αυτος την γνωρισε και προχωρησε και εγω ο ηλιθιος ομως τοσο καιρο τπτ τπτ τπτ.. τωρα σε λιγες μερες εχουν παλι χορο και δεν ξερω τι να κανω να αρπαξω την ευκαιρια...?? λεω να παω να διασκεδασω να γνωρισω οσο περισσοτερες μπορω αλλα...!!! ευχαριστω.. :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #131806 από Dieftharmenos στις 07 Ιανουαρίου 2015, 4:00πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(King Leonidas@07 Ιανουαρίου 2015)
σε μια φαση που αυτη χορευε πανω στο τραπεζι την χουφτωσα της ελεγα μουναρα μου μουναρα μου μετα χορευε στο τετοιο μου αλλα μεχρι εκει..τπτ αλλο δνε καταφερα να κανω ο ανικανος...


Μετα απο αυτο σταματησα να διαβαζω.

Τι λες ρε φιλε...πως να κανεις σχεση αν συμπεριφερεσαι ετσι.Το πολυ,πολυ να κανεις με κανα πουτανακι και να σου λεει να την πληρωσεις κι ολας.Ευγενεια αδερφε,ευγενεια και σεβασμος.Δεν βλαπτει...εκτος κι αν γουσταρεις να πληρωνεις.Εκει δεν χρειαζεται να τρεχεις στους χωρους.Σε λιγο ξανανοιγει η τρουμπα απο οτι εμαθα...κατα εκει να πας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login