Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Συμπέρασμα είναι το μέρος όπου σταματάμε όταν κουραστούμε να σκεφτόμαστε.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Με γουσταρει;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131812 από michalis21 στις 07 Ιανουαρίου 2015, 10:56μμ

michalis21

μέλος από: 7/1/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπερα πρωτα συγνωμη που ειναι τοσο μεγαλο το κειμενο αλλα ηθελα να πω ολες τις λεπτομερεις για να καταλαβαιτε καλυτερα,λοιπον εδω και ενα χρονο γουσταρω ενα κοριτσι το οποιο ειναι 15 χρονων(ενω εγω ειμαι 13),λοιπον 1ον θα σας πω οτι σιγουρα αυτον που γουσταρε περυσι,τον γουσταρει και φετος(για αυτο θα γραψω και για περυσι) λοιπον συμφωνα με 5-6 ατομα αυτο το κοριτσι με γουσταρε και παιζει να με ξαναγουσταρει αλλα εχω αμφιβολιες...ολα ξεκινησαν περυσι οταν αρχισε να με χαιρετα στο ακυρο(δεν ειχαμε ξαναμιλησει ποτε)και με κοιτουσε με τις φιλες τις αρκετα και παντα χαμογελουσε και ητανε λες και ψιλοντρεποτανε...μετα αρχισε να μου μιλα 2-3 φορες την ημερα με μια φιλη της(παντα λες και ψιλοντρεποτανε και πολυ χαμογελαστη) και μια φορα μια φιλη της ειπε οτι αρρωστησε(ητανε αρρωστη εκεινη την εβδομαδα) απο τον ποθο που εχει για μενα και αυτη σαν να ντραπηκε πολυ της ειπε <τι λες ρε;;> και μια αλλη φορα ειχα αραξει στα παγκακια και ηρθανε και δεν με αφηνανε να φυγω.ομως λιγες μερες αργοτερα ενας φιλος μου πηγε και της ειπε οτι την γουσταρω και αυτη ειπε<παω να κανω εμετο> μετα απο αυτο δεν μου μιλουσε μια εβδομαδα αλλα μετα ξαναρχισε να μου μιλα,επισεις οταν με εβλεπε με ενα κοριτσι συνεχεια κοιταγε με τις φιλες της και οταν με ειχε αγκαλιασει ενα αλλο κοριτσι αυτη ηρθε και με ρωταγε τι τρεχει μεταξυ μας...επισεις ενα κοριτσι που κανουμε παρεα μου ελεγε οτι μια φιλη της ακουσε αυτην(που γουσταρω) να λεει οτι γουσταρει εναν και ητανε σιγουρο οτι ελεγε εμενα(αλλα μπορει για οποιδηποτε λογο να μου ελεγε ψεματα,γιατι ηξερε οτι δεν θα της τα ζητουσα αμα δεν ειμουνα σιγουρος οτι με γουσταρει και αυτη...) και οταν πεθανε η γιαγια μου μιλησε στο φβ και ητανε λες και ενδιαφερθηκε...τελος παντων στις εξετασεις η κολλητη της μου ειπε οτι ηξερε οτι γουσταρ την ...... και πηγε και της μιλησε ..και το καλοκαιρι ενας την ρωτησε στο ασκ για κατι που εχει μετανιωσει και αυτη απαντησε <που δεν μιλησα οταν επρεπε> φετος παλι τα ιδια,παντα λες και με γουσταρει αλλα μου μιλα λιγοτερο και πηγαινε σε μια φιλη μου και την ρωτουσε για μενα(τι μου αρεσει και αλλα) και πριν λιγο καιρο ενας αλλος φιλος μου της εστειλε μυνημα οτι την γουσταρω και της εδειξε και μια συνομιλια που ειχα μαζι του...και την επομενη μερα μου μιλησε δυο φορες και ητανε σαν να ντρεποτανε πιο πολυ...τωρα της ειπα οτι την γουσταρω και αυτη μου απαντησε <ναι φυσικα :p > και μετα της ειπα οτι μιλαω σοβαρα και αυτη αρχισε να μου ρωταει τι εχω γραψει εγω στο ασκ της(της γραφουνε πολλα για ποιον γουσταρει κ.α) και μετα τπτ,τπτ απολυτως και απο οτι εχει πει αμα την γουσταρε αυτος που γουσταρει πιθανον θα του ελεγε και αυτη πως νιωθει,την επομενη μερα ενας φιλος μου(τον οποιο αυτη που γουσταρω τον θεωρει ασχημο) της ειπε οτι την γουσταρει(χωρις να με ρωτησει) και το εκανε πιστικο,η ......... καταλαβε οτι την δουλευει λογικα αλλα ο φιλος μου συνεχησε και η ........ του εκανε τις ιδιες ερωτησεις που εκανε και σε μενα...και την ρωτουσε ποιον γουσταρειι και αυτη ειπε οτι το μονο που θα πει ειναι οτι ειναι μεγαλυτερος απο εκεινη και το ιδιο ειπε και η κολλητη της στο ασκ(αλλα καθηστερισε 10 λεπτα περιπου και δεν νομιζω να το ελεγε δημοσια,οποτε μπορει να συνενοηθηκαν)...α επισης ξεχασα και κατι ακομα δεν ξερω ποσο σημαντικο ειναι αλλα ειπα να το πω,επειδη κανω παρεα με ενα κοριτσι(που με γουσταρει βασικα και μου κολαει συνεχεια) ολοι με κοροιδευουν γιατι λενε οτι την γουσταρω και γω(ειναι ασχημη για σχεδον ολα τα αγορια) και ενας ανεβασε ενα ποστ στο τοιχο μου λεγοντας <να χερεσαι την ......... ρε (ητανε η γιορτη της) > και τοτε αρχισανε ολοι να λενε τα γνωστα οπως <να χερεσε την αγαπη σου κ.α > και τοτε η κολλητη αυτης που γουσταρω την εκανε ταγκ(αυτην που γουσταρω) για να δει τη διμοσιευση...και τελος μια φορα μετα το σχολειο περπατουσε με μια φιλη της και εγω ειμουνα λιγο πιο πισω της και αυτη(και η κολλητη της) γυρνουσανε και με κοιτουσανε...αυτα...
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #131814 από άσχετος στις 07 Ιανουαρίου 2015, 11:08μμ

άσχετος

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/2/2012
μηνύματα: 427 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Πω ρε φιλαράκο,ψόφησα ώσπου να το διαβάσω ολόκληρο
Στο θέμα σου.Από ότι φαίνεται,σε θέλει,αν και αυτά που κάνει τα κάνει γιατί είναι ακόμα ανώριμη.Εφόσον την θέλεις και εσύ,πήγαινε πιάσε την,πηγαίνετε κάπου μόνοι σας και πες της ότι θέλεις να της πεις.Δεν θα χάσεις,να είσαι σοβαρός και αν τα πάρει για πλάκα παράτα την,έχει και αλλού πορτοκαλιές.Που δεν πιστεύω να νομίζει να της κάνεις πλάκα,αν είστε μόνοι.Πες της ότι,έχεις να της πεις και δώστης και ένα φιλάκι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login