Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Oι ποινές προορισμό έχουν να εκφοβίζουν όσους δεν έχουν πρόθεση να παρανομήσουν.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

με θελει,την θελω αλλα..

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132285 από TheEye στις 04 Φεβρουαρίου 2015, 10:11μμ

TheEye

Εικονίδιο
μέλος από: 4/2/2015
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Ειναι μια κοπελα που γνωρισα λιγο πριν μπει το 2015..την ειχα δει με κατι φιλες μου εξω στην πολη και συστηθηκαμε ξερω γω..μου ειπε το φβ της και εκανα μερες να την βρω αλλα την εκανα αδδ και ετυχε να της μιλησω την ημερα των γενεθλιων της (δεν το ηξερα).
Μιλουσαμε αρκετα απο φβ, εντωμεταξυ με ειδε στην πολη αλλα εγω οχι και μου ελεγε πως και καλα στεναχωρηθηκε που δεν την χαιρετησα αλλα της εξηγησα πως δεν την ειδα επισης μου ελεγε πραγματα του τυπου δεν θελω να μαι απτις σιγουρες γκομενες σου και καλα με αυτες που μιλας απο φβ..και αρχισα να υποψιαζομαι οτι δεν τα λεει χωρις λογο μπορει να την ενδιαφερω (εντωμεταξυ ειχα μολις φυγει απο μια πολυ περιεργη κατασταση οπου κατεληξα να πληγωθω εγω)
Εμ εχουμε βρεθει 1 φορα στην πολη μιλησαμε για λιγακι τα κλασσικα τι κανεις τι νεα , ειχε ερθει και σχολειο μου με τις φιλες της αλλα δεν ειχα χρονο και επισης κατι παιδια ελεγαν ανοησιες του τυπου "να σου κανονισω με αυτην" και τετοια και ψιλοεγινα ρεζιλι (νταξει φιλοι μου τα παιδια αλλα με εκαναν να νιωσω αμηχανα) και μετα απο φβ μου ελεγε η κοπελα πως πληγωθηκε πολυ που δεν μιλησαμε σχεδον καθολου..Απο τοτε ουσιαστικα αρχισα να την ερωτευομαι, ναι ξερω οτι θα πειτε ειναι μεγαλη κουβεντα αλλα το νιωθω και ειμαι παιδι που εχει περασει πολλα (εννοω με σχεσεις και τετοια..) Εχουμε ξενυχτησει μαζι (απο φβ), εγω εντωμεταξυ εχω ξετρελαθει για παρτη της και απ'οτι εμαθα προσφατα της αρεσω παρα πολυ αλλα ψιλοθελει τον πρωην της..Ξεχασα να αναφερω οτι ειχαμε μιλησει μια φορα για τον πρωην της γιατι μμ ειπε οτι ειναι χαλια και μου ανεφερε οτι ηταν 3 μηνες μαζι και χωρισαν για ανοητο λογο και συχνα νιωθει ασχημα χωρις λογο και κλαιει για αυτο..Και πληγωθηκα δεν αντεξα, αν την ειχα εγω διπλα μου θα την εκανα να το ξεχασει και επισης το δηλωσε και μονη της ειπε ακριβως αυτα τα λογια "Αλλα μια νεα σχεση θα με κανει να τα ξεπερασω ολα, λογικο δεν ειναι αλλωστε?"..Ειπα να βρεθουμε μια φορα αλλα αργησε να απαντησει και ειπαμε αλλη φορα, αυτο το σαββατοκυριακο θα την δω στην πολη και θα την παω καπου να της πω οτι μαρεσει μα πραγματικα δεν αντεχω αλλο..εδω και δυο σαββατα την ψαχνω αλλα το παραπροηγουμενο ειχε παει σε ενα αλλο μερος της πολης και δεν βρεθηκαμε και το προηγουμενο εμεινε σπιτι της..συγγνωμη για το μεγαλο κειμενο αλλα πιστευω πως μια ολοκληρωμενη απαντηση πρεπει να εχει λαβει υποψην ολες τις λεπτομερειες ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132298 από TheEye στις 05 Φεβρουαρίου 2015, 10:33μμ

TheEye

Εικονίδιο
μέλος από: 4/2/2015
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Κανεις?
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #132562 από alpacino1234 στις 24 Φεβρουαρίου 2015, 5:53μμ

alpacino1234

μέλος από: 14/2/2015
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοιταξε φιλε ειναι πλ πιθανο να της αρεσεις κ εκεινης καπως απο αυτα που ανεφερες.Μπορει να της εχεις κανει αυτο μικρο ενδιαφερον.Βεβαια τιποτα δεν ειναι ποτε σιγουρο.Επισης η γνωριμια σας ειναι σχετικα προσφατη και λιγου χρονου.Αρα λογικο να φαινεται επιφυλακτικη.Για να δεθεις αληθονα με ενα ατομο απαιτειται κακοιο χρονικο διαστημα η αληθεια ειναι.Οσο για το πρωην της ισως δεν τον εχει ξεπερασει ακομα και εφοσον λεει οτι ο χωρισμος τους ηταν ανοητος πρεπει να τα χεις ολα υπο ελεγχο γτ μαλλον δεν εχει γινει κατι χοντρο μεταξυ τους.Βεβαια ο πρωην της μπορει και να μη τη θελει πλεον γτ αν την ηθελε δε θα αφηνε να περασει καιρος.Αυτο λειτουργει υπερ σου οπως και ειναι υπερ σου το οτι δεν ειναι σε σχεση.Για μενα κανε την κινηση σου,δεν εχεις να χασεις τιποτα.Το να ερωτευτεις ειναι πλ ευκολο.Το αν εισαι αληθινα ερωτευμενος ειναι αλλο θεμα αρκετα περιπλοκο που ουτε εμεις οι ιδιοι δε μπορουμε να το κατανοησουμε.Μη σε εμποδιζει το γεγονος οτι μερικες φορες μπορει και να μη βγει μαζι.Απλα ισως χρειαστει λιγο χρονο ωστε να καταλαβει τι θελει και να ξεπερασει καθε τυχον επιφυλαξη που μπορει να χει.Για μενα δειξε της το καλο σα και αληθινοβαα εαυτο.φροντισε να τη κανεις να νιωσει οσο κλυτερα γντ.και ο,τι ειναι να γινει θα γινει.Δειξτη της με το τροπο σσ τι νιωθεις και θα χεις πολλες πιθανοτητες να πετυχεις..Παντα ομως να εχεις και μια εστω και μικρη επιφυλαξη.Επειδη απο ο,τι ειδα εχει περασει λγ καιρος απο τοτε π εγραψες το μυν.μπορει να εχεις κανει ηδη κινηση κκ να εγινε κατι.Αν οχι ακομη τοτε στο ευχομαι..Ελπιζω να σε βοηθησα καπως.Θα με ευχαριστουσε αν μμ εγραφες και συ τη γνωμη σου για το δικο μμ θεμα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132566 από TheEye στις 24 Φεβρουαρίου 2015, 10:26μμ

TheEye

Εικονίδιο
μέλος από: 4/2/2015
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Φιλαρακι σε ευχαριστω πολυ που απαντησες αν και τωρα πια δεν εχει καμια σημασια, η υποθεση δεν προχωρησε και ψυχραναν οι σχεσεις μας. Αλλα χαρηκα που εδωσες ενδιαφερον, και πραγματικα εχουν λογικη τα λογια σου. Βεβαιως θα χαρω να σε βοηθησω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132568 από alpacino1234 στις 24 Φεβρουαρίου 2015, 11:48μμ

alpacino1234

μέλος από: 14/2/2015
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Κριμα παντως αλλα νταξει ολα συμβαινουν Αν θες να με βοηθησεις κκ εσυ με τη σειρα σου απλα απαντησε σε ενα θεμα που εχω βαλει στη θ.κλημεντινη.θα το βρεις.απλα θα θελα να ακουσω και μια αλλη γνωμη.ευχαριστω που εισαι προθυμος :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login