Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Εδώ που ήρθες θα ξεχάσεις αυτά που ήξερες και θα μάθεις άλλα, καλύτερα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Βαθμοι-Αγχος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132323 από Lat_tinos στις 08 Φεβρουαρίου 2015, 10:36πμ

Lat_tinos

Εικονίδιο
μέλος από: 7/2/2015
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Kαλησπερα παιδια θελω να μοιραστω μαζι σας κατι.Την τριτη παιρνουμε βαθμους στο σχολειο (Τριτη λυκειου παω) και θα εχω στην ιστορια κατευθυνσης κατω απο την βαση επειδη μας ειχε κρινει ο μαλακας απο ενα διαγωνισμα που γραψαμε και στο οποιο δεν ειχα χρονο να διαβασω. Στο φροντιστηριο γραφω παντως πολυ καλυτερα απο το σχολειο επειδη δινω περισσοτερη προσοχη. Τελος παντων το κακο ειναι οτι και στα αλλα μαθηματα κατευθυνσης δεν θα τα εχω παει καλα επειδη εκανα την μαλακια να μην προσεχω στο μαθημα σε ολο το τετραμηνο και αυτο εκνευρισε τους καθηγητες μου που θα με τιμωρησουν τωρα με μια βαθμολογια που αμα την δει καποιος θα γελασει γτ δεν θα πιστευει οτι παω για πανελληνιες. Την τριτη θα ερθει η μανα μου να τους παρει και επειδη ειναι παρα πολυ αυστηρη εχει να πεσει χοντρη παντοφλα στο σπιτι (μην σας πω και στο σχολειο μπροστα σε ολους) και το κακο ειναι οτι δεν θα μπορεσω να της εξηγησω πως θα βελτιωθω στο σχολειο προκειμενου να αλλαξουν οι βαθμοι. Το αγχος για μενα ειναι κυριως οτι στο σπιτι θα μαζευτει ολη η οικογενεια απο πανω μου και θα με ριξει full ψυχολογικα.αφηστε που απο τα νευρα τους μπορει να με ξεγραψουν και απο το φροντιστηριο. Θελω την βοηθεια σας σε αυτο το θεμα και θα το εκτιμησω πραγματικα παρα πολυ.
Ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132324 από mortal στις 08 Φεβρουαρίου 2015, 1:08μμ

mortal

Εικονίδιο
μέλος από: 31/1/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Λοιπον απο αυτα διαβασα δεν εισαι και ο καλυτερος μαθητης διορθωσε με αν κανω λαθος και ετσι οι γονεις εχουν συνηθισει στους μετριος βαθμους επομενως οτι σου εχουν πει τις προηγουμενες χρονες θα σου πουν και φετος πανω κατω.επεισης θα μπορουσες να πεις στους γονεις να πουν στους καθηγητες να αλλαξεις θεση γιατι εκει που καθεσε δν σε αφηνουν τα παιδια να προσεξεις.τελος πες τους να σου δωσουν αλλη μια ευκαιρια και αμα δεν προσπαθησεις τοτε να σε ξεγραψουν οι γονεις σου απο το φροντιστηριο.
Καλη τυχη
Ελπιζω να σε καλυψα πατα μια αποδεκτη αν μπορεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132326 από Lat_tinos στις 08 Φεβρουαρίου 2015, 8:01μμ

Lat_tinos

Εικονίδιο
μέλος από: 7/2/2015
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Το θεμα ειναι οτι στο σπιτι θα γινει χαμος και θα με ριξει πολυ στην ψυχολογια γιατι οι γονεις μου δεν παιρνουν καθολου απο τα λογια και οτι και να τους πω παλι την ιδια αντιδραση θα εχουν. Οι βαθμοι μου δεν θα ειναι καλοι και τωρα που ειμαστε στην τελικη ευθεια θα τους ριξει το ηθικο και θα με θεωρησουν αποτυχημενο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login