Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Αν δεν μπορείς να αποφύγεις έναν βιασμό απόλαυσέ τον!
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Εκανα κατι απαραδεκτο..

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132437 από alpacino1234 στις 14 Φεβρουαρίου 2015, 7:31μμ

alpacino1234

μέλος από: 14/2/2015
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Καλησπερα,λοιπον παιδια θα θελα να γνωμες για κατι.Εκανα κατι απαραδεκτο και γελοιο που μου στοιχησε και ντρεπομαι για αυτο.Ειχα ενα κοριτσι λοιπον,τα χαμε περιπου 5-6 μηνες.Οταν γνωριστηκαμε θυμαμαι θελαμε και οι 2 πολυ ο ενας τον αλλο για καιρο,χωρις ομως να το πουμε ,αλλα υπηρχε μια διαφορα ηλικιας και ειχε θεμα με τους γονεις της.ετσι παραμειναμε κατι σα φιλοι στο τηλεφωνο.Ειχαμε γνωριστει ενα καλοκαιρι και το επομενο καλοκαιρι ειπαμε τι νιωθουμε για πρωτη φορα και τα φτιαξαμε.Εκεινη αδιαφορουσε για τη γνωμη των γονιων της που παλιοτερα της το ειχαν απαγορευσει.Τελος παντων ολα αυτα ειναι γενικα η κατασταση μας.Οταν τα φτιαξαμε ηταν ολα τελεια το καλοκαιρι.Μετα απο καποιους μηνες αρχισε η κατω βολτα.ειχαμε χωρισει για ασημαντους λογους και τα ξαναφτιαξαμε χωρις ομως να αλλαξει κατι και μετα συνεχισαμε κανονικα.Εδω τωρα ειναι το κυριο θεμα.Ελα που εγινε κατι απαραδεκτο εκ μερους μου.Δεν ειχε τυχει ποτε να ολοκληρωσω με κοπελα και αυτη ηταν πολυ μικρη και δεν γινοταν με τιποτα να κανω κινηση.Ηθελε πλ χρονο μπροστα της ακομα.Εγω βεβαια ημουν ετοιμος.Στην αρχη το θεωρουσα ασημαντο να προχωρησω και σκεφτομουν να περιμενω οσο χρειαστει.Το χαμε συζητησει και μου χε πει οτι αν θελεις κατι παραπανω,ας το αφησουμε,αλλα δεν ηθελα να την αφησω γτ την ηθελα πολυ.Τεσπα υστερα απο πολυ καιρο(τωρα προσφατα δλδ) με πιανει μια τρελα και ειχα την αναγκη να παω μια φορα σε γυναικες.Να την χωριζα θα ταν καπως γιατι ειχαμε ξαναχωρισει και αλλες φορες για ασημαντους λογους.Εκανα κατι χειροτερο ομως.Τελικα πριν μια εβδομαδα ειπα σε ενα φιλαρακι να παμε σε κοινες γυναικες.Εκεινος δε μπορουσε βεβαια.Για κακη μου τυχη ειδε τα μυνηματα..Μου πε τελειωσαμε και μη μου ξαναμιλησεις και να μη ξαναρθεις.Μου πε ειναι οριστικο και τραβα σε αυτες τωρα.Το σκεφτηκα τι εκανα και φανηκα τοσο γελοιος και ηλιθιος.Εκεινη ηταν σωστη σε ολα της,ηταν πραγματικο υπεροχο κοριτσι.Εγω αντιθετως τα σκατωσα.Παντα τη σεβομουν και δεν ειχα κανει τιποτα κακο εκτος απο αυτο το μοναδικο περιστατικο.Εκεινη τη στιγμη το σκεφτηκα,εκεινη τη στιγμη το εγραψα,εκεινη τη στιγμη το ειδε.Μια στιγμη καταφερε να καταφερε να καταστρεψει τα παντα μαζι και την εμπιστοσυνη που τοσο δυσκολα ειχε χτιστει.Νιωθω σκατα πλεον.Γτ δε της αξιζε και την εκανα να νιωσει ασχημα.Δε σκεφτηκα καθολου να της πω να τα ξαναβρουμε γτ οπως μου πε θα ναι ματαιο..Της ζητησα ενα τεραστιο συγγνωμη για ολα και της ειπα οτι εφοσον δε θελει να της ξαναμιλησω ,δε θα της ξαναμιλησω ποτε.Εκεινη μου πως οκ τωρα ειμαστε καπως και θα τα πουμε καποια στιγμη.Μετα της ειπα πως εκεινη να κρινει ποτε θα ναι αυτη η στιγμη.Βεβαια σιγα μη στειλει.Οποτε μαλωναμε δεν εστελνε ποτε πρωτη.ποσο μαλλον μετα απο αυτο.Νιωθω τοσο αθλιος και βλακας.Ενω τη λατρευα και ειχα νιωσει παρα πολλα για εκεινη,περασε ο καιρος και σκεφτηκα να κανω αυτο το πραγμα.Δυστυχως το ξερουν καποιοι φιλοι της,ελαχιστοι μεν,αλλα φοβαμαι μη το μαθουν ολοι σιγα σιγα και γινω ακομα πιο ρομπα.Νιωθω τοση ξεφτιλα,αλλα κυριως με νοιαζει για εκεινη,την απογοητευσα τοσο πολυ.Γιατι ολα αυτα?Γιατι με πιασε να παω με γυναικα ενω δεν ειχα παει ποτε.Εμπρακτα εβαλα αυτη τη πραξη πανω απο τα αισθηματα.Εχω μετανιωσει πολυ για αυτο.Την ραγισα,και η πλακα ειναι οτι της ειχα πει οτι μισω οποιον σε κανει να στεναχωριεσαι.ειρωνια...Σε αυτο που τρελενομαι ειναι μη το μαθουν και οι γονεις της,γιατι θα κανω τα παντα ωστε να μη τους ξαναδω απο ντροπη.ειμαστε και απο το ιδιο χωριο.Δε ξερω γιατι το σκεφτηκα αυτο,το θεμα ειναι οτι εγινε ομως και τιποτα δεν αλλαζει.Οι τυψεις με βασανιζουν πλεον.Στηριχτηκα τωρα σε αυτο που μου πε,οτι θα τα πουμε καποια στιγμη και δε ξερω τι να κανω.Νιωθω γελοιος,βλακας και ξεφτιλας.ντρεπομαι πολυ.Τωρα σκεφτομουν να μη της ξαναστειλω και να την αφησω να στειλει οποτε θελει,μιας και το συμφωνησαμε καπως.Αλλα δε ξερω.Απο την αλλη σκεφτομουν αν παρατραβηξει και δε στελνει με τιποτα να στειλω εγω κι ας ειναι λαθος.βασικα δε ξερω, αν ηταν να στειλω ποσο καιρος θα πρεπε να περασει.Πλεον ειναι πασιφανες οτι εχασε την εμπιστοσυνη της τελειως και μαλλον την εχασα για παντα.Εσεις πως θα νιωθατε και τι θα κανατε αν ησασταν στη θεση μου,αλλα και στη θεση της αντιστοιχα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132440 από aswtos στις 14 Φεβρουαρίου 2015, 11:33μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Μπορώ να μπω αρκετα στη θεση σου γιατι από τα όσα λες καταλαβαινω πως εχω περασει μια σχέση που είχε αρκετες ομοιότητες με την περιπτωση σου. Εκανες βλακεια, την πληρωσες και τωρα το εχεις μετανιωσει. Η σχεση σας τελειωσε και αν το σκεφτεις καλυτερα καλως τελειωσε γιατι δεν καλυπτε ολα αυτα που εσυ θελεις. θα στο θέσω αλλιως. αν δεν εβλεπε ποτε το μήνυμα η πρώην σου τι θα γινόταν; Θα πηγαινες εσύ με τον φίλο σου στην πόρνη, θα απατούσες επι της ουσιας την κοπελα σου και η σχεση σας θα συνεχιζε ενω αναμεσά σας θα υπηρχε ενα ενοχο μυστικο. εκεινη θα ζουσε στην ψευδαισθηση πως το αγορι της είναι πληρες και ικανοποιημενο στη σχεση σας, πιστο και πως περιμενει υπομονετικα να μοιραστει αυτη τη στιγμη μαζι της οταν νιωσει ετοιμη. εσύ αντιθετα μπορει να συνεχιζες να καλυπτεσαι εναντι αμοιβης ή με καποια αλλη που θα εβρισκες ευκαιρη. μπορει να μην γινοταν ετσι αλλα οπως και να εχει η σχεση σας θα συνεχιζε στηριζομενη σε ενα ψεμα. Εχασες την εμπιστοσυνη της με ολο αυτο και πλεον δεν νομιζω πως μπορεις να την ξανακερδισεις. και να τα ξαναβρειτε τιποτα δεν θα ειναι ιδιο. στην καθε στραβη θα το θυμαται και θα στο χτυπαει ασε που πλεον δυσκολα θα σε εμπιστευτει τοσο ωστε να εισαι ο πρωτος της. τη συγνωμη που ωφειλες να της ζητησεις της την ζητησες. ασε το χρονο να περασει γιατι τωρα οι μνημες ειναι νωπες και η οργη δεν εχει καταλαγιασει. μην σκεφτεσαι τους τριτους που θα το μαθουν. ολα αυτα καλο θα ηταν να τα σκεφτοσουν πριν. τωρα δεν αλλαζει κατι. συνεχισε τη ζωη σου προσπαθοντας να μην κανεις τα ιδια λαθη κ με επιλογες που να ειναι πιο κοντα σε αυτο που θες. αν ειναι να αλλαξει κατι θα το δειξει το μελλον.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132463 από alpacino1234 στις 16 Φεβρουαρίου 2015, 9:42μμ

alpacino1234

μέλος από: 14/2/2015
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Ευχαριστω πολυ φιλε μου για την απαντηση.Μετα απο αυτο καταλαβα πολλα,παρα πολλα.Αυτο το κοριτσι πριν τα φτιαξουμε περιμενε και περιμενε εμενα,ενω θα μπορουσε να ειχε προχωρησει,αφου εβλεπε οτι δεν την αφηναν.Ολη αυτη η αναμονη επιασε τοπο γιατι τελικα τα φτιαξαμε.Ηταν ολα τελεια..και τι δε θα δινα για να ζησω ξανα αυτες τις στιγμες.Εκεινη ηταν υπεροχη,τελεια και εντιμη.Δεν ειχε κανει ποτε τιποτα υποπτο,ουτε ενα ελαχιστο δειγμα.Και η εν καιρω γνωριμια μας μου το χε επιβεβαιωσει.Εγω ομως φερθηκα σκαρτα,Στην αρχη ημουν υπευθυνος,σοβαρος και εντιμος σε ολα.Αφησα ομως να περασει ο καιρος και τη τελευταια στιγμη τα πραγματα να επεκταθουν.Υπηρχαν 2 λυσεις.Που θα επρεπε να επιλεξω αν ηθελα να φερθω εντιμα.Η να ειμαι μαζι της σε μια σχεση,και να υστερουσα ομως απο κατι παραπανω ειτε με αυτη αφου θελει πλ χρονο μπροστα της,ειτε με αλλη.Ή να το τελειωνα εκει εφοσον μου ερχονται σκεψεις για κατι παραπανω.Οταν το χαμε συζητησει εγω βεβαια δεν ηθελα να τη χασω για αυτο το λογο,γιατι την ηθελα και το θεωρουσα καπως ολο αυτο.χωρις ομως να μουν 100% σιγουρος.Επελεξα τελικα τη χειροτερη λυση.Ενω ο χρονος περασε και οπως ηταν αναμενομενο δεν γινοταν τπτ,σκεφτηκα να κανω αυτη τη λαθος κινηση.Για μια πραξη ουτε 10 λεπτων με μια αγνωστη που ουτε θα τη ξαναβλεπα ποτε και θα πληρωνα και απο πανω,επελεξα να χασω ενα ατομο,το οποιο οχι μονο ετρεφε συναισθηματα για μενα αλλα το εδειχνε εμπρακτα.Γενικα παντως δε μπορουσα να την αφησω ευκολα.Οταν τυχαινε και απομακρυνομασταν μεσα σε διαστημα ημερων ξανα ημασταν μαζι.Ο μονος τροπος για να τελειωναμε οριστικα ηταν να γινει κατι χοντρο.και επειδη εκ μερους της δεν γινοταν τιποτα κακο,εγινε τελικα απο τη μερια μου.Πλεον την εχασα και την εχασα μια για παντα,για μια ηλιθια σκεψη.Μεγαλη μαλακια.Θα μαι βλεπει και θα λεει απο μεσα της κοιτα ενα μαλακα..Η πλακα ειναι πως τις προηγουμενες φορες συναντουσα λαθος ατομα που δε νοιαζοντουσαν καν για μενα.Και η πρωτη φορα που φανηκε οτι νοιαστηκε καποια αληθινα για μενα,αυτη τη φορα εγω εκανα τη κουτσουκελα.Μπορει να αλλαξα,μπορει να με πιασε μια τρελα της στιγμης,η απλα να μην ημουν τοσο καλος οσο νομιζα.Στην αρχη δε τα σκεφτομουν αυτα και τα απεκλεια κατηγορηματικα.Αλλα αυτα που εβριζα και κατηγορουσα αυτα εκανα μετα.Ο,τι κοροιδευεις το λουζεσαι.Ειναι πολυ ασχημο να νιωθεις ενοχος για κατι και πρωτη φορα μ συμβαινει αυτο.Τωρα δεν ωφελει τιποτα.Αυτο δε ξεχνιεται..Το μονο που μπορω να κανω ειναι να την αφησω να ξεχαστει και να με ξεχασει.Τελος παντως,φερθηκα απαισια σε ενα ατομο,χωρις λογο,σε ενα ατομο που με ηθελε και με εμπιστευοταν.Τωρα θα τη αφησω να παει αλλου,για να γινει ξανα χαρουμενη.Αν και μπορει να πληγωθω να τη βλεπω αλλου,αλλα και κεινη πληγωθηκε εξαιτιας μου.Τωρα μου γυριζει μπουμερανγκ.Την ειχα γνωρισει πλ καλα,οπως και αυτη ,αλλα αφησα να βγει στην επιφανεια ενα λαθος μου κομματι.Στα ματια της φαινομαι πλεον ενας ακομη μαλακας που τον νοιαζει μονο το σεξ και τιποτα αλλο.Τωρα πρεπει να προχωρησω θελω δε θελω,χωρις να ξερω τι θα βρω μπροστα μου.Μακαρι και κεινη να παραμεινει ετσι γτ που ξερουμε μπορει να αλλαξει κ εκεινη καποτε.Τελικα εμαθα πως για ο,τι κακο πας να κανεις,καποτε θα τιμωρηθεις.Θα θελα πολυ να τη δω,παρολο που ξερω οτι δε θελει,να τη δω απο κοντα και να της ελεγα ενα αντιο,ξεροντας πως αυτη τη φορα οτι θα ναι οριστικο.αλλα εστω κ αυτο πλεον ειναι πραγματικα δυσκολο.Τελος κατι που διδαχθηκα ειναι να μην αφηνετε ατομα να φευγουν απο τη ζωη σας.Ειτε,σχεσεις,ειτε φιλοι ειτε ο,τιδηποτε.Ο καθενας μας ειναι ικανος να κρινει αν καποιο ατομο αξιζει η οχι.Αυτα τα ατομα πρεπει να τα κραταμε κοντα μας,να φερομαστε σωστα απεναντι τους,γιατι ως γνωστον μη κανετε αυτα που δε θελετε να σας κανουν.Κι αν τυχει κατι,να ξερετε οτι εχετε τη συνειδηση σας καθαρη και οτι κανατε αυτο που ηταν σωστο και επρεπε.Εγω προσωπικα δεν την εχω.Θα με ευχαριστουσε πολυ αν καποιος θα θελε να προσθεσει κατι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132465 από zoupi2007 στις 17 Φεβρουαρίου 2015, 2:33μμ

zoupi2007

Εικονίδιο
μέλος από: 6/7/2011
μηνύματα: 232 αποδεκτές 0
Αν της στειλεις να διαβασει αυτο που εγραψες εδω (οχι σαν κειμενο αλλα σαν σελιδα), διοτι ειναι αλλιως να λες κατι στην κοπελα που εκεινη ειναι εκνευρισμενη και δε θελει να ακουσει τιποτα , και αλλιως να διαβαζει κατι που εγραψες εσυ για να παρεις βοηθεια. Πιστευω αυτο το κειμενο σε αντιπροσωπευει πληρως, πιστευω οτι θα ειναι διαφορετικα για εκεινη να δει οτι προσπαθεις να βρεις βοηθεια για το συναισθηματικο αδιεξοδο που νιωθεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132468 από alpacino1234 στις 17 Φεβρουαρίου 2015, 4:05μμ

alpacino1234

μέλος από: 14/2/2015
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Με λιγα λογια μου λες να της στειλω αυτη τη σελιδα για να δει τι γραφω καπου αλλου.Δε ξερω ρε φιλε.Πιστευω οτι μπορει να ναι χειροτερο ολο αυτο.Η βλακεια εχει γινει και ο μονος τροπος να αλλαζε κατι θα ταν να το βγαλω απο τη μνημη της.πραγμα αδυνατον.Φοβαμαι μη με θεωρησει ακομα πιο βλακα αν της εστελνα το τι λεω σε μια σελιδα και θα πιστευει πως ψαχνω φθηνους τροπους για να τη φερω πισω.Δε ξερω.εσυ στη θεση μου η και οποιοσδηποτε αλλος που διαβαζει τωρα αυτο το που γραφω θα κανατε κατι τετοιο?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #132472 από stroumfita97 στις 17 Φεβρουαρίου 2015, 10:29μμ

stroumfita97

μέλος από: 22/1/2015
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Διαφωνώ!!!ο χρόνος σε κατι τέτοιες περιπτώσεις ειναι "γιατρός"!δεν ξερω πόσο καιρός εχει περάσει αλλα μην ξεχνάς η κοπελα πληγώθηκε :/ οπότε καλό για εμενα θα ηταν να περιμενεις λιγάκι κ να το πηγαίνεις με το μαλακό... Να της στέλνεις που κ που να βλέπεις τι κανει κ να της λες συνέχεια πως ενδιαφέρεσαι για αυτη,κ πως αν δεν θελει να "μπλέξει" μαζι σου τοτε τουλαχιστον να μη σου στερεί την ευκαιρία να μαθαίνεις πως ειναι...
Πιστευω πως αν το πας κάπως ετσι ίσος λυγίσει! Επίσης σαν κοριτσι εμενα προσωπικά μου αρέσει ενα αγορι να μου λεει καληνυχτα το βράδυ . (με το αγορι μου οσο άσχημα κ αν τσακωνόμαστε το βράδυ με μια καληνυχτα κ με ενα γλυκόλογο ολα φτιάχνουν) Σιγά σιγά με υπομονή κ θα σε αφήσει να την ξανάπλησιάσεις αυτό βέβαια εξαρτάται κ από την ίδια για το πως νοιώθει για εσενα κ τι είδους χαρακτήρα εχει! Εγω πάντως πιστευω κ το εύχομαι να στο συγχωρήπ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132473 από alpacino1234 στις 17 Φεβρουαρίου 2015, 11:47μμ

alpacino1234

μέλος από: 14/2/2015
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Κοιταξε.εχουν περασει 2 εβδομαδες περιπου.η ιδια μ χε πει να την αφησω λγ να ξεχαστει..αλλα δε ξερω ποσο.και εσυ που σαι κοριτσι δε πιστευω να το συγχωρουσες αυτο και γω στη θεση της την ιδια αντιδραση θα χα και χειροτερη.ειναι ατομο με πολυ θετικα στοιχεια αλλα αν της κανεις κατι κακο θα δε τα αφησει ετσι απλα.εκεινη δε το περιμενε με τπτ.ουτε εγω ο ιδιος δε περιμενα ποτε μ να κανω κατι τετοιο.τι να πω,ισως απο ενα σημειο και μετα επαψα να την αγαπω πραγματικα και απλα να αρνιεμαι να το παραδεχτω στον εαυτο μου.πλεον δε σκεφτηκα καν να τα ξαναβρουμε γτ αυτη τη φορα εκανα κατι σοβαρο που δε ξεχνιεται.δε ξεχνιεται με τπτ.εκεινη θα προσπαθει να προχωρησει γρηγορα κιολας και καλα θα κανει αντικειμενικα.θα με τσουξει παντως.αλλα αν θες κατι φροντισε να το διεκδικεις καθε μερα.εε δε ξερω ομως ποσο καιρο θα πρεπε να την αφησω να ξεχαστει.να στειλει πρωτη αποκλειεται.εχει εγωισμο.αλλα και να μην ειχε δε νομιζω να εστελνε κανενας πρωτος στη θεση της.αφου ο αλλος εκανε τη μαλακια.δεν περιμενω πολλα πλεον.αλλα και μετα απο πλ προσπαθεια.αναχωρησεις και επιμονη αν τα βρισκαμε.τπτ δε θα ταν ιδιο..και θα ταν ζητημα χρονου να τελειωνε παλι.η εμπιστοσυνη κερδιζετε τοσο δυσκολα και χανετε τοσο ευκολα..αν και τωρα μεχρι να ττ σκεφτει που δε θα ναι καθολου ευκολο.κατι θα την κανει να με ξεχασει πληρως και να μη τη νοιαζει καν το ολο θεμα.ξερω ποσο ευκολα μπορεις να ξεχαστεις.μ χει τυχει.τωρα θα δειξει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132494 από alpacino1234 στις 19 Φεβρουαρίου 2015, 9:00μμ

alpacino1234

μέλος από: 14/2/2015
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Παιδια κανενας που θα θελε να πει κατι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132992 από alpacino1234 στις 02 Απριλίου 2015, 9:16μμ

alpacino1234

μέλος από: 14/2/2015
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Παιδια λοιπον τελικα μμ εστειλε εκεινη μετα απο καποιο καιρο.μου πε οτι δε ειναι θυμωμενη πλεον και γενικα δεν εχει προβλημα να μιλαμε..και γω μετα της ειπα οτι μου αρκει που μιλαμε και τετοια..μετα εκεινη για μια στιγμη ειπε οτι οκ ολα ομως αλλαζουν.δε ξερω τι ακριβως ηθελε να πει.αλλα νομιζω ψιλοκαταλαβα.τωρα οκ χαρηκα πλ που ξαναμιλησαμε,αλλα απο εδω κκ περα δε ξερω πως θα συνεχιστει.δλδ οκ κατι μμ ψιλοεχει μεινει κκ μενα σαν αισθημα.αλλα ειλικρινα δε ξερω.γτ μετα δε θα ταν απιθανο να θελω κατι παραπανω παλι και να χουμε παλι θεματα.αλλα δε θελω να μου πει κιολας τωρα δε θελω να κανω προσπαθησω να κανω κατι κκ να φανει οτι με "απερριψε" και καλα.οχι μπορει να φανει οτι θελω να κρατησω εγωισμο κκ να ριξω τη θεση μμ,αλλα μεχρι στιγνης ετσι το βλεπω.αφηστε που δε ξερω κιολας τι να κανω..επισης θα θελα να μαθω αν εχει γινει τπτ με καποιον.αλλα δε ξερω αν ειναι καταλληλο να τη ρωτησω.κκ γνκ πως να συνεχισω..βοηθηστε λιγο αν μπορειτε
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login