Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ελευθέριος Παγκανινάκης να ζωγραφίζει την Υπερμάχω με μπουζούκι, βιολί και λαϊκή κομπανία
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Δώστε γνώμη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132474 από ερωτευμένη στις 18 Φεβρουαρίου 2015, 6:43μμ

ερωτευμένη

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/2/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
γεια σας...μπορείτε να με βοηθήσετε;...μου αρεσει ενα αγορι αλλα αυτου πριν λιγους μηνες του αρεσα ετσι και ετσι τωρα μαλλον οχι...γιατι λεει πως ειμαι αγοροκοριτσο...τι να κανω;;
προφίλάλλα...
Μήνυμα #132475 από alpacino1234 στις 18 Φεβρουαρίου 2015, 8:42μμ

alpacino1234

μέλος από: 14/2/2015
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
κοιταξε το γεγονος οτι σου αρεσει εκεινος δεν σημαινει οτι το νιωθει κι εκεινος.Βεβαια για να λες οτι κατι σα να ηθελε και εκεινος καποτε μπορει να βοηθησει σε πολλα.Το οτι σε λεει αγοροκοριτσο ειναι καπως και μ φαινεται δειγμα ανωριμοτητας.Αλλα ισως δε το λεει επειδη το εννοει,αλλα για σπασιμο.Δε ξερω πως σκεφτεται.Σε αυτο που πρεπει να εστιασεις ειναι οτι καπως ενδιαφερον και αυτος.Βεβαια θα πρεπε να το εξακριβωσεις με καποιο τροπο.Για μενα προσπαθησε να του το ξυπνησεις.Μιλα του που και που,δειξτου να καταλαβει οτι οντως τον θες.Επισης βρες τροπους να τον εντυπωσιασεις.Με καποιο αλλο ντυσιμο,βαψιμο και ο,τιδηποτε αλλο καινουριο.Γνκ δειξτου μια ανανεωμενη θυληκη πλευρα.Επισης ενας αλλος τροπος θα ταν να τον κανεις να ζηλεψει λιγο.Εφοσον καταλαβαινει οτι τον θες,αν μιλουσες απλα σε καποια αλλα αγορια ενω ξερεις οτι σε βλεπει.πιστεψε με θα τσιμπησει.Σχεδον παντα πιανει.Σε μενα προσωπικα θα επιανε.Τωρα οκ αν βλεπεις οτι δε γντ τιποτα και οτι ειναι τελειως αδιαφορος.Δλδ αν δε βλεπεις ουτε ενα σημαδι απο τη μερια του με το καιρο.εε τοτε προσπαθησε να κοιταξεις και καποιο αλλο ατομο
Κατι μπορει να προκυψει.Αν σε βοηθησα καπως θα με ευχαριστουσε πολυ να μου πεις τη γνωμη μου σου για τη δικη μου περιπτωση
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login