Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Αν πεις σε κάποιον ότι υπάρχουν 300 δισεκατομμύρια αστέρια θα σε πιστέψει. Αν του πεις ότι μόλις έστρωσες το τσιμέντο, θα πατήσει για να βεβαιωθεί!
Δευτέρα, 13 Μαΐου

Συνεχεια χωριζουμε!!!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132498 από Lat_tinos στις 20 Φεβρουαρίου 2015, 11:58μμ

Lat_tinos

Εικονίδιο
μέλος από: 7/2/2015
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια. Τα εχω με μια κοπελα και ειμαστε μαζι 1 χρονο τωρα. Το τελευταιο διαστημα χωριζουμε συνεχως για λογους ζηλειας περισσοτερο αλλα και για καταστασεις που δεν αξιζει κανεις να θυμωνει. Παλια αυτη η κοπελα οταν ειχαμε χωρισει για ενα μικρο διαστημα εμαθα οτι εκανε κατι με αλλον για 3 μερες περιπου και αυτο με τσαντισε πολυ. Τοτε μου ειπε οτι θα αλλαξει και οτι δεν θα ξαναχωρισουμε ποτε. Εγω την συγχωρεσα την μαλακια της και προχωρησαμε. 1μιση μηνα μετα απο αυτο το περιστατικο (αυτες τις μερες δηλαδη) οι τσακωμοι και οι χωρισμοι μας δεν εχουν σταματημο.Την αγαπαω παρα πολυ και εκεινη το ιδιο αλλα για καποιο λογο χωριζουμε συνεχεια. Σημερα ομως εγινε ενας χοντρος καυγας και αυτη επιτηδες για να μου σπασει τα νευρα ανεβασε μια φωτογραφια με ενα αγορι που παλια της αρεσε μονο και μονο για να με τσαντισει. Τοτε εγω την χωρισα (οπως συνηθως) αλλα της ειπα οτι αυτο ειναι οριστικο και οτι δεν προκειται να τα ξαναβρουμε επειδη η κατασταση εχει γινει γελοια και αυτο ουσιαστικα δεν ονομαζεται σχεση. Ειμαι 18 χρονων και εκεινη 15.Νομιζα οτι θα μου στειλει καποιο μηνυμα αλλα παρολα αυτα αποδεχτηκε χαλαρα τον οριστικο χωρισμο μας και δεν εστειλε ουτε ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ. Η αληθεια ειναι οτι την λατρευω παρα πολυ και μου λειπει απο τωρα που ουτε καλα καλα δεν εχει περασει 1 μερα. Τι πρεπει να κανω ρε παιδια ειμαι σε απελπισια. Να τα ξαναβρω μαζι της? αμα μου στειλει μηνυμα να τα βρουμε τι να της πω? Πως θα συνεχισω την ζωη μου και να την ξεχασω εφοσων παμε στο ιδιο σχολειο την βλεπω καθε μερα και δεν αντεχω μακρια της?
Σας ευχαριστω για το χρονο σας και θα εκτιμησω καθε απαντηση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132516 από Lat_tinos στις 21 Φεβρουαρίου 2015, 6:05μμ

Lat_tinos

Εικονίδιο
μέλος από: 7/2/2015
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Επειδη με απασχολει πολυ το θεμα μπορει να απαντησει καποιος?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132537 από TheEye στις 23 Φεβρουαρίου 2015, 3:52μμ

TheEye

Εικονίδιο
μέλος από: 4/2/2015
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Φιλαρακι, εγω μαζι σου αλλα εχεις σκεφτει οτι εχετε μια διαφορα 3 χρονων? Τελειωνεις το σχολειο και αυτη μπαινει λυκειο..Υπαρχουν βεβαια κοπελες που ειναι ωριμες για την ηλικια της αλλα οι περισσοτερες βαζουν μυαλο και σκεφτονται καθαρα μετα τα 15, γιατι τοτε αρχιζουν να περνανε δυσκολα..Επισης, σχεση 1 χρονου λογικο να εχει προβληματα..Εκ πειρας, ενα ζευγαρι πριν κλεισει 1 χρονο χωρισε..Περασαν την γιορτη χωριστα και την επομενη μερα τα ξαναβρηκαν, και μεχρι αυτην την μερα ειναι μαζι! Επισης, μην νομιζεις οτι δεν νοιαζεται επειδη δεν σου εστειλε μηνυμα..Γαμα το facebook..δεν εκφραζεσαι απο εκει..πιασε την και μιλα της, δεν παει αλλο..Και μην ζηλευεις, σχεση ενος χρονου ειναι, αν δεν σε ηθελε θα σε ειχε παρατησει ηδη για να παει με αλλον, και οπως πολυ καλα ειπες και το καταλαβες και μονος σου, ανεβαζει φωτο με αλλα αγορια για να σε δοκιμασει, να δει ποσο την θελεις και ποσο καλα μπορεις να συγκρατησεις την ζηλια σου..Προσωπικα, θα σου ελεγα να της μιλησεις (απο κοντα εννοειται) και να λυσετε τις διαφορες σας καθως ειναι λογικο να εχετε προβληματα..Ειναι ο ανθρωπος σου, ο ανθρωπους που σκεφτεσαι μολις ξυπνας εδω και 1 χρονο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login