Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όσο γρηγορότερα ελέγξεις την πάνα του μωρού, τόσο συντομότερα θα δεις ότι είναι κατουρημένη.
Τρίτη, 7 Μαΐου

Μπερδεμένος με κορίτσι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132523 από Nikolas4 στις 22 Φεβρουαρίου 2015, 4:02μμ

Nikolas4

Εικονίδιο
μέλος από: 7/10/2013
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Καλησπέρα μέλη του φτου. Συγνώμη για το μεγάλο κείμενο. Καταρχάς είμαι 17 χρονών και την Παρασκευή πήγα σε ένα πάρτυ ενός φίλου που έγινε στο σπίτι του και φώναξε αρκετά παιδιά. Εκεί γνώρισα την Μαρία (την οποία την είχα δει πριν δυο μέρες και μου άρεσε πάρα πολύ αλλά τότε δεν γνωριζόμασταν, 17 χρονών και αυτή). Για να μην πολυλογώ, μετά από λίγες ώρες αφού γνωριστήκαμε και αφού είχαμε πιει μερικά ποτάκια καταλήξαμε να φασωνόμαστε και κοιμήθηκα μαζί της στο σπίτι του φίλου μου. Δεν κάναμε κάτι παραπάνω απλά φιλιόμασταν για 1 - 1:30 ώρες και μιλούσαμε. Μου είπε ότι με ήθελε και αυτή. Το πρωί που ξυπνήσαμε αγκαλιαζόμασταν και φιλιόμασταν σαν να είχαμε κανονικά σχέση. Από το σάββατο μέχρι σήμερα της έχω στείλει μήνυμα και την πήρα και μια φορά τηλέφωνο και δεν απάντησε. Έτσι σταμάτησα να την παίρνω τηλέφωνο γιατί φοβάμε ότι θα ξενερώσει μαζί μου αλλά την θέλω πολύ. Πάρα πολύ. Δώστε μου σας παρακαλώ κάποια συμβουλή, τι να κάνω; γιατί με αγνοεί;
Απαντήστε μου γρήγορα σας παρακαλώ δεν μπορώ να την βγάλω από το μυαλό μου. Δίνω αποδεκτή.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132524 από Nikolas4 στις 22 Φεβρουαρίου 2015, 4:47μμ

Nikolas4

Εικονίδιο
μέλος από: 7/10/2013
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Να προσθέσω ότι λίγο πριν φύγουμε από το σπίτι του φίλου μου, της ζήτησα τον αριθμό της και μου τον έδωσε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132528 από CulHidHiUj στις 22 Φεβρουαρίου 2015, 6:20μμ

CulHidHiUj

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/8/2013
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Αραξε μπορει να μην εχει καρτα να μην το ακουει να μην το βλεπει, να εσπασε η οθονη του κινητου της και να μην μπορει να κανει τιποτα (:P κι ομως μου εχει τυχει)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login