Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Αν είχανε φωνή οι γκαρσονιέρες, θα πέφταν σαν ξερόφυλλα οι βέρες. (3.000 δίσκοι)
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Την θελω ακομα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132779 από Nikolas4 στις 13 Μαρτίου 2015, 11:04μμ

Nikolas4

Εικονίδιο
μέλος από: 7/10/2013
μηνύματα: 23 αποδεκτές 0
Πριν λιγες βδομαδες το Σαββατο φασωθηκαμε με ενα κοριτσι απο το σχολειο μου που την γουσταρα πολυ και απο οτι ειχε πει και αυτη το ιδιο, δεν ξερω ομως ποσο το εννοουσε. Την Κυριακη εκεινη δεν ειχαμε μιλησει καθολου και μιλησαμε την Δευτερα στο σχολειο, δηλαδη δυο μερες αφου φασωθηκαμε. Αυτη μου ειπε οτι δεν θελει σχεση αυτη την περιοδο και εγω της ειπα ενταξει. Και απο τοτε δεν μιλαμε, το πολυ πολυ να πουμε ενα "γεια" αμα ειδοθουμε στο σχολειο. Εγω ομως την θελω ακομα, δεν ξερω εχω κολησει μαζι της. Υπαρχει περιπτωση πιστευετε να μπορω να την "κερδισω"; Εστω να συνεχισουμε να φασωνομαστε αμα δεν θελει σχεση. Θελω να της μιλησω αλλα δεν ξερω πλεον πως να την πλησιασω στο σχολειο αισθανομαι αμηχανα και αυτη ειναι συνεχια με τις φιλες της. Πως να ξεκινησω κουβεντα μαζι της ετσι στο ακυρο; Δεν ξερω βοηθηστε με πλζ.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #132796 από shooter_girl στις 14 Μαρτίου 2015, 2:00μμ

shooter_girl

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2015
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Πιάστην και μίλα της γιατί θα βρει καναν άλλον και άντε γεια. Αφού είπε ότι σε γουστάρει καιι αυτή θέλει απλά ντρέπεται δεν σου μιλάει και τα περιμένει όλα από σένα. Στο σχολείο αν είναι συνέχεια με τις φίλες της περίμενε να σχολάσετε και πιάστηνα,μην το αφήνεις μέρες γιατί εκεί θα είναι πιο αμήχανο. Ή ξέρω γω καμιά μερα που θα την δεις στο διάλλειμμα πες της -επ, τι γίνεται τι κάνεις; να κόψεις αντιδράσεις. Αν την βλέπεις θερμή, ώρμα. Πες της να ξαναβγείτε, να πάτε για κανά καφέ κτλπ. Επίσης στο σχολείο αν γνωρίζεις της φίλες της μπορείς να την προσεγγίσεις μέσω αυτών. Πας μιλάς σε μία, τη στιγμή που θα είναι και αυτή εκεί δίπλα να σε δει, και δεν μπορεί θα ρθει να σε μιλήσει, άλλωστε με αυτόν τον τρόπο θα την κάνεις και να ζηλέψει Επίσης μπορείς πχ να της στείλεις στο φβ αν έχει, και έτσι να συνεχιστεί η συζήτηση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132897 από Mary Dolores στις 24 Μαρτίου 2015, 12:15μμ

Mary Dolores

Εικονίδιο
μέλος από: 24/3/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Λοιπον ως κοριτσι η γνωμη μου ειναι να τη διεκδικήσεις..παρτην μιλησε της και αναλογα τις αντιδρασεις της εκει που μιλαει αρπαξε την και φιλα την..την εχεις λερδισει
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login