Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όταν ήμουν νέος, υποσχέθηκα στον εαυτό μου να μην παντρευτώ προτού βρω την ιδανική γυναίκα. Τελικά την βρήκα - αλλά, έψαχνε και αυτή για τον τέλειο άνδρα.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Προβλημα με το sex

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132962 από nikolasalexandr στις 31 Μαρτίου 2015, 8:16μμ

nikolasalexandr

banned
μέλος από: 31/3/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα παιδιά είμαι ο Νικόλας και είμαι 13 χρονών πριν λίγες μέρες πήγα στον δερματολόγο και με τις εξετάσεις μου βρήκαν πως έχω ένα στίγμα δηλαδή άμα κάνω sex με την γυναίκα μου στο μέλλον που έχει και αυτή το στίγμα δεν θα βγει καλό παΐδι άρα δεν πρέπει εγώ τώρα άμα θέλω να κάνω sex με προφυλακτικό με το κορίτσι μου άμα έχει και αυτή το στίγμα δεν πορίζει να κανουμε?γιατι δεν το πολυκαταλαβα το θέμα και ντρέπομαι να ρωτήσω τους γίνεις μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132964 από BabisSougias στις 31 Μαρτίου 2015, 10:02μμ

BabisSougias

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2014
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0
ακου αδελφε , το στιγμα οπως θα μαθεις μετεπειτα στην βιολογια ειναι ενα ''σφαλμα΄΄ που υπαρχει στην Β αλυσιδα της αλβουμινης στο αιμα σου , δηλαδη εχεις 1 λιγοτερο μοριο σιδηρου , αρα το αιμα σου δε δεσμευει καμια φορα το απαραιτητο οξυγονο με αποτελεσμα να εισαι λιγο ατονος ή αδυναμος σε καποιες καταστασεις. Αυτο σημαινει πως αν η κοπελα σου εχει στιγμα , το παιδι σας θα εχει σιγουρα στιγμα και 1 στις 2 θα εχει μεσογειακη ανεμια , η οποια ειναι μια ανιατη πολυ σοβαρη ασθενεια που αναγκαζει τον ασθενη να κανει μεταγγισεις αιματος πολυ συχνα καθως και να επισκεπτεται το νοσοκομειο σχεδον ανα 2 μερες για αυτη τη δουλεια , τα ατομα με αυτη την ασθενεια δεν εχουν υψηλο προσδοκιμο , αρα αν η γυναικα σου εχει στο μελλον στιγμα 1/2 πιθανοτητες ειναι να βγει με αυτη την ασθενεια , αν η κοπελα σου δεν εχει στιγμα τοτε το παιδι σας εχει 1/4 να εχει και αυτο στιγμα , που δεν ειναι κατι τρομερο , σεξ μπορεις να κανεις αφοβα με την οποιαδηποτε κοπελα , οποσδηποτε με προφυλαξεις , μην το σκεφτεσαι καν το στιγμα , δεν ειναι κατι τρομερο εφοσον και η συντροφος σου στο μελλον δεν εχει , αλλα και να εχει η επιστημη εχει προχωρησει σε επιπεδο να προβλεπει αν το παιδι θα γεννηθει με μεσογειακη ανεμια , ελπιζω να σε βοηθησα για οτι παρπαανω μου λες :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132965 από BabisSougias στις 31 Μαρτίου 2015, 10:05μμ

BabisSougias

Εικονίδιο
μέλος από: 14/9/2014
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0
Α και επισης , ειναι κληρονομικο οχι κολλητικο , δηλαδη δεν μπορεις να κολλησεις ΚΑΝΕΝΑΝ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login