Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η ησυχία που επικρατεί στο δάσος δεν αποδεικνύει ότι έφυγαν τα φίδια.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Πως να τα ζητησω απο κοριτσι.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133010 από apegnosmenossss στις 04 Απριλίου 2015, 10:15μμ

apegnosmenossss

μέλος από: 4/4/2015
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Guys εχω προβλημα. Μου αρεσει μια κοπελα ( το αστειο ειναι πως μαλλον της αρεσω και γω ) . Παρολο π παω 3η γυμνασιου δεν τα χω φτιαξει ποτε με καμια . Εχω τα εξης προβληματα :
Αγχονομαι πολυ και δν μπορω να της τα ζητησω απο κοντα , τρεμω ολοκληρος. Σε μια αλλη της τα ζητησα με μνμ . Μεχρι εκει πετυχε αργοτερα χαλασε. 2ον: τι ακριβως θα της πω. Μπορει να γραψει κανεις κανα καλο κειμενο?? Περιμενω τη βοηθεια σας.ΥΓ Επεισης πιστευω οτι αν της τα ζητησω με μνμ και δεχθει, θα φυγει αρκετο αγχος για τη μερα π θα βρεθουμε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133011 από Dieftharmenos στις 05 Απριλίου 2015, 12:25πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Γεια σου μαγκα,

Παμε να πουμε τα λαθακια σου:

1ο)Ποτε δεν λες τετοια πραγματα απο το τηλεφωνο.Μπορειτε να πατε για καφε,σοκολατα,παγωτο,σινεμα(δεν το προτινω) η κατι τετοιο και μετα μια ωραια βολτουλα καπου ησυχα.Μπορειτε να πατε και κατευθειαν βολτα.

2ο)Ποτε μην πεις την φραση "θελω να τα φτιαξουμε".Ειναι το αισχος το ιδιο.Μπορεις απλα να της πεις "μου αρεσεις πολυ".Σε εκεινο το σημειο μην παρασυρθεις και πεις "ειμαι ερωτευμενος μαζι σου" η "σαγαπαω".Αν ειναι λιγο εξυπνη θα ξερει οτι δεν ισχυει τιποτα απο τα δυο.

-------------------------------------------------------------

Αν κανεις το λαθος και της το πεις απο μηνυμα πιστεψε με θα νιωθετε αβολα οταν βρεθειτε.Ειναι φυσιολογικο.Καλυτερα να βρεις τα κοτσια και να της το πεις απο κοντα.Κειμενα δεν υπαρχουν.Απλα φροντησε να την κανεις να γελαει χωρις να εισαι χαζοχαρουμενος και γενικως να περασετε καλα.

Οταν θα ειστε μαζι απο τις αντιδρασεις της θα καταλαβεις τι θελει.Αφου μας λες πως μαλλον της αρεσεις ολα θα γινουν μια χαρα.Εφοσον πει οτι "και εμενα μου αρεσεις" θα κανεις κινηση και θα την φιλησεις απαλα στα χειλη.

Αντε και καλη τυχη :)

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133012 από apegnosmenossss στις 05 Απριλίου 2015, 6:52πμ

apegnosmenossss

μέλος από: 4/4/2015
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Σκεφτομαι να της τα πω απ το τηλ και μετα της ζητησω να βρεθουμε καπου να τα πουμε κτλ. Οσο για το 2ο , αυτο το ξερω , αυτονοητο ειναι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137097 από pantelis11 στις 03 Ιουνίου 2016, 10:47μμ

pantelis11

Εικονίδιο
μέλος από: 3/6/2016
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
den mas eipes file ti egine
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login