Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα ωραιότερα πράματα στη ζωή ή είναι ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν.
Κυριακή, 19 Μαΐου

Πως να της το πω??

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133068 από apegnosmenossss στις 08 Απριλίου 2015, 8:59μμ

apegnosmenossss

μέλος από: 4/4/2015
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Παιδια μπορειτε να που πειτε αναλυτικα πως να της τα ζητησω?? ( θα ειναι η 1η μ σχρση κ εχω αγχοθει πολυ) προτιμω να της το πω απ το φβ , απο κοντα δεν υπαρχει περιπτωση να τα καταφερω αγχονομαι υπερβολικα !! Παρακαλω απαντηστε αμμεσα!! Δινω αποδεκτες
προφίλάλλα...˵quote˶
9
Μήνυμα #133086 από ScandalousAngel στις 10 Απριλίου 2015, 6:51μμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εσενα αν σου πρότειναν σχέση από το φβ θα σου άρεσε? Είναι τελείως απρόσωπο δεν μπορείς να κοιτάξεις τον άλλο κατάματα να δεις τα συναισθήματα του, τις εκφράσεις του. Δεν νομίζω ότι η αρχή μιας σχέσης πρέπει να γίνει μέσω ενός υπολογιστή. Στο κάτω κάτω όταν βγειτε θα είσαι οκ? Και παλιά που δεν υπήρχε το φβ τι κάνανε?

Οκ σορρυ για το κήρυγμα :) Εγώ λέω αν την θες πραγματικά και αν θες να την κάνεις να νιώσει άνετα και οικεία να την πας κάπου έξω σε μια καφετέρια έστω σε ένα παγκάκι κάπου ήρεμα και να είσαι κοντά της. Να τη πάρεις αγκαλιά ή ακόμα καλύτερα να την φιλήσεις. Μετά ρώτα την αν θελει να είστε μαζί ή μπορείς να το φέρεις γύρω γύρω και να την ρωτήσεις αν περνάει καλά μαζί σου και πως το βλέπει εκείνη και αν θες να το συνεχίσετε (πιο ώριμο). Μην φοβάσαι τίποτα δεν υπάρχει λόγος. Αν όλοι κάναμε πίσω τόσο εύκολα και δεν παίρναμε πρωτοβουλίες η ανθρωπότητα δεν θα είχε προχωρήσει και θα πεθαιναμε με τύψεις. Αν φοβάσαι την απόρριψη θα σου πω ότι όλα γίνονται για κάποιο λόγο οπότε αν αυτό δεν είναι το τυχερό σου θα έρθει κάτι καλύτερο don't worry! Ελπίζω να σε βοήθησα! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133088 από apegnosmenossss στις 10 Απριλίου 2015, 10:25μμ

apegnosmenossss

μέλος από: 4/4/2015
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Χιλια ευχαριστω για τη βοηθεια αλλα τη ζημια την εχω κκανει ηδη.... αλλα πιστευω οτι μπορει να διοθωρθει... καμια συμβουλη για το πως να το σωσω το πραμα??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133090 από Dieftharmenos στις 11 Απριλίου 2015, 2:47πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Έγραψε:(ScandalousAngel@10 Απριλίου 2015)
Αν φοβάσαι την απόρριψη θα σου πω ότι όλα γίνονται για κάποιο λόγο οπότε αν αυτό δεν είναι το τυχερό σου θα έρθει κάτι καλύτερο don't worry!


Δεν το περιμενα απο σενα να κοροιδευεις το παιδι.Ακου εκει "ολα γινονται για καποιο λογο".Δηλαδη αυτος που γεννιεται δυστυχης και πεθανει δυστυχης τι στο διαολο???Θα γινει βασιλειας μετα την μετενσαρκωση???Ασχετο αλλα με χτυπησε στο ματι.

Οσο για σενα μαγκα εχεις κανει 3 θεματα για τον ιδιο λογο και εχεις παρει 3 ομοιες απαντησεις.Οσο και να το ψαχουλευεις δεν θα ερθει και καμια αλλη αποψη.Το φβ σκοτωνει τον ερωτα και την μαγεια.Δεν ξερεις τι ωραια που νιωθεις οταν μιλας με τον αλλον απο κοντα φλερταροντας.

Καλημερα και καλη τυχη.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133099 από apegnosmenossss στις 11 Απριλίου 2015, 8:20μμ

apegnosmenossss

μέλος από: 4/4/2015
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Καλα τα λες αλλα οπως ειπα παραπανω εχω ηδη κανει τη βλακεια αλλα εχω κρινει πως μπορε να διορθωθει. Καμια συμβουλη για αυτο?? Πως ακριβως νατο κανω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login