Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Θυμάσαι μικρός που κατουρήθηκες πάνω σου μια φορά;
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Μου την πεφτει το αγορι της φιλης μου.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133279 από ritsakiiyoloxdd στις 21 Απριλίου 2015, 5:21μμ

ritsakiiyoloxdd

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2015
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Καλησπέρα!Έχω ένα πρόβλημα στο οποίο δεν μπορώ να βρω λύση!πριν δυο μήνες η φίλη μου τα έφτιαξε με ένα αγόρι.Εκείνη πάει Γ λυκείου και εκείνος το έχει τελειώσει.Τελος πάντων γνωρίστηκα με αυτόν σε μια καφετέρια και είδα ότι με κοίταζε πολύ!Συνέχεια στα μάτια δεν σταματαγε να με κοιτάζει και να μου χαμογελαει συνεχεια!στην αρχή είπα θα είναι η ιδέα μου,απλά με είδε πρώτη φορά!μετά μου είπε το φβ του και τον δέχτηκα.Αρχισε να μου μιλάει,όλο με καρδούλες φιλάκια να με λέει διαφορα γλυκα πχ γλυκό μου,μωρο και αλλα τέτοια!επισης μου προτεινε να παμε για ποτο αυτος η φιλη μ και εγω!να τονίσω ότι εγώ πάω Β λυκείου.Τι μπορεί να σημαίνει αυτό? Ίσως δεν θέλει την φίλη μου μιας και από όσο έμαθα δεν είναι του γούστου του,αλλα βλέπω γράφει στο φβ για εκείνη..τι να κάνω και τι τρέχει?ευχαριστώ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133283 από Dieftharmenos στις 21 Απριλίου 2015, 5:56μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Να το πεις στην φιλη σου,να τον χωρισει γιατι ειναι ζωαδι και εσυ να του το ξεκοψεις.Που ξερεις οτι δεν την πεφτει μονο σε εσενα???
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #133354 από ThResh στις 27 Απριλίου 2015, 9:23μμ

ThResh

Εικονίδιο
μέλος από: 28/1/2013
μηνύματα: 79 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Του αρεσεις απο οτι φαινεται και την εχει δει καπως αυτος επειδη εχει γκομενα και νομιζει μπορει να εχει οποια θελει. Και να χωρισει τη φιλη σου και να κανει κατι μαζι σου μετα απο λιγο καιρο μπορει να κανει σε εσενα οτι κανει στη φιλη σου. Μακρια απο τετοιους αν θες σοβαρη σχεση,αν απλα θες να περασεις καλα για λιγο καιρο κανε κατι μαζι του αλλα πιθανον να εχεις επιπλοκες με τη φιλη σου.

Αποδεκτη αν σε καλυψα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133368 από DragonLordGR στις 28 Απριλίου 2015, 3:47μμ

DragonLordGR

μέλος από: 27/4/2015
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Μπορεις να το στησεις το θεμα.Εχω ξεφορτωθει πολλες φορες κοριτσια με αυτον τον απλο τροπο.Θα του στειλεις μηνυμα στο φβ οτι σκεφτεσαι να κανεις κατι με ενα αγορι και θα τον ρωτησεις την γνωμη του.Αυτος θα προβληματιστει,μπορει μιας και σε γουσταρει να σου κανει προταση να τα φτιαξετε και εσυ θα δειξεις το μηνυμα στην φιλη σου,αλλιως αν δεν σου πει τιποτα για εσας ρωτα τον καμια-δυο ερωτησεις και πες του οτι σε βοηθησε πολυ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login