Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φορούσε μια μίνι φούστα τόσο στενή, που με δυσκολία μπορούσα ν' αναπνεύσω!
Τρίτη, 23 Απριλίου

Ο τέλειος άντρας(προς κορίτσια).

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133875 από Arrogant στις 31 Μαΐου 2015, 2:35μμ

Arrogant

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/4/2015
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Πως θα θέλατε τον τέλειο σύντροφο;Τι πρέπει να κάνει ένα αγόρι για να τον ερωτευτείτε;Την περιμένετε από εμάς και πως θα θέλατε να είμαστε. Θέλω να μου πείτε πως πρέπει να είναι ο άντρας ο σωστός και εξωτερικά(εμφάνιση,ντύσιμο κλπ) αλλά και εσωτερικά(χαρακτήρας,ενδιαφέροντα).Θέλω να μου πείτε ακόμα τι μουσική θα θέλετε να ακούει,τι ταινίες θα θέλατε να βλέπει..θέλω να μου περιγράψετε με λεπτομέρειες παρακαλώ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133884 από Dieftharmenos στις 31 Μαΐου 2015, 10:18μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Φιλε μου επειδη δεν σου απανταει καμια θα κανω μια προσπαθεια εγω.Δεν ειναι δα και τοσο δυσκολο.

Λοιπον ο τελειος αντρας πρεπει να εχει τα εξης:

1)Πεος 18-20 εκατοστα
2)Να εχει χιουμορ αλλα να μην ειναι και χαζοχαρουμενο.
3)Να ειναι εξυπνος αλλα οχι πιο εξυπνος απο αυτες(βασικα αυτο σημαινει οτι μπορει να ειναι και χαζος.Πολυ χαζος ομως...).
4)Να ειναι ομορφος,αλλα να μην του την πεφτει καμια.Ακομα και αν του την πεφτει αυτος πρεπει να λεει "οχι".
5)Να ειναι ειλικρινης αλλα οχι παντα(μην τολμισει να της πει οτι παχυνε!!!)
6)Να πληρωνει παντα τον λογαριασμο,αλλα οχι και παντα γιατι νιωθουν ασχημα.
7)Να ακουει Παολαρα οταν πανε στα μπουζουκια και αλτερνατιβ ροκ μουσικη οταν καθονται σπιτι.
8)Να λεει οτι εχουν δικιο,αλλα οχι και παντα γιατι θελουν να εχει το πανω χερι.
9)Να μιλα βρωμικα και προστυχα αλλα οχι και παντα γιατι ειναι και ρομαντικες.
10)Να τρεχει απο πισω τους αλλα και να μην τρεχει γιατι βαριουνται.
11)Να τις πηδα παντου και ολη την ωρα αλλα και οχι γιατι νομιζουν οτι τις θελει μονο γι αυτο.
12)Να τον θελουν ολες αλλα και να μην τον θελει καμια γιατι ζηλευουν.
13)Να φωναζει οταν μαλωνουν αλλα και να ζηταει παντα συγγνωμη.Βασικα,να μην ζηταει παντα συγγνωμη γιατι θα λεει οτι δεν υπαρχει ενταση στην σχεση.
14)Οταν ειναι με τις φιλες της να το παιζει παντα εξυπνος αλλα οχι και πολυ εξυπνος γιατι θα νομιζουν οι φιλες της οτι ειναι πιο εξυπνος απο αυτην.
15)Να ειναι ψηλος αλλα οχι και πολυ ψηλος γιατι θελουν να τον φτανουν με τα τακουνια.
16)Να εχει κοιλιακους και κορμαρα αλλα και λιγο κοιλιτσα.


Τα εχεις ολα αυτα???ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ φιλε μου!!!Εισαι ο τελειος αντρας!!!Θα σε θελουν ολες.Ουπς...τωρα που το σκεφτομαι δεν εισαι.Πανε στο (12) και θα καταλαβεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133950 από elinasm στις 05 Ιουνίου 2015, 5:27μμ

elinasm

Εικονίδιο
μέλος από: 2/6/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Ενας αντρας πρεπει να εχει ωραιο χαρακτηρα και καλη καρδια,να μην σου πουλαει παραμυ8ια να ειναι ειλικρινης.Επισης πρεπει να εχει ωραια χερ
ια,και ωραιο σωμα,να φιλαει ωραια,αλλα να ειναι καλος και ευγενικος μαζι σου!Προσωπικα,εμενα ο αντρας μου/συντροφος 8α εβλεπε ολες τις ταινιες,ακομα και ρομαντικες για να ειναι μαζι μου:Ρ
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #133951 από InvalidPerson στις 05 Ιουνίου 2015, 9:30μμ

InvalidPerson

Εικονίδιο
μέλος από: 16/3/2014
μηνύματα: 69 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ελίνα, εσυ θα έπαιζες μαζι του τα βιντεοπαιχνίδια του όλα για να είσαι μαζι του, θα έβλεπες horror για να είσαι μαζι του, έχεις όλα αυτά τα ωραία που λες παραπάνω, έχεις καλή ψυχή, φιλάς υπέροχα, θα είσαι ευγενική μαζι του ?
Αν δεν έχεις κάτι απο αυτά, μην αξιώνεις να το εχει ο σύντροφός σου...
Αν πάλι θες κάτι τέτοιο, καλύτερα πάρε σκύλο... Ο σωστός ο άντρας δεν ειναι μουνοδουλος...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login