Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Κάνω δύο εβδομάδες δίαιτα και το μόνο που έχασα είναι δύο εβδομάδες.
Σάββατο, 4 Μαΐου

ραντεβου, θελει;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133961 από weirdppl στις 06 Ιουνίου 2015, 9:14μμ

weirdppl

Εικονίδιο
μέλος από: 6/6/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
προσφατα γνωρισα μια κοπελα με την οποια μιλαμε μεσω κινητου και μηνυματων καπου καπου. επειδη συχναζει ενας φιλος μου στα στεκια της προχθες συναντηθηκαμε στο ιδιο μαγαζι και η παρεα μου και γω καθισαμε μαζι με την παρεα της. φευγοντας επειδη ο δρομος της ηταν προς τη σταση που περνω το λεωφορειο φυγαμε μαζι και μου ειπε πως σημερα θα πηγαινε σε ενα μαγαζι με μερικα παιδια απο την παρεα της και μου προτεινε να παω αλλα δεν μπορουσα.. της προτεινα να βγουμε μεσα στη βδομαδα σε ενα μαγαζι που ανοιξε πριν λιγο καιρο αλλα μου ειπε να βγουμε με παρεα. εχει δειξει καποιο ενδιαφερον οταν μιλαμε και οταν με βλεπει χαμογελαει αλλα αποφευγει το να βγουμε οι δυο μας. δεν μου εχει αναφερει κατι για σχεση ουτε μου εχει πει αν βγαινει με καποιον. λετε να με βλεπει φιλικα; η μηπως θελει καποιο διαστημα μεχρι να με μαθει καλυτερα και μετα να σκεφτει μηπως βγουμε οι δυο μας; δεν εχουμε συναντηθει πολλες φορες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133963 από gina_trella στις 07 Ιουνίου 2015, 12:23πμ

gina_trella

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/3/2015
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
ακου και τα 2 παιζονται αλλα κατα την γνωμη μου για να ξεκαθαριστει η κατασταση αρχισε να της την πεφτεις πιο ανοιχτα ωστε να της το δειξεις, γιατι αμα δεν θελεις, μην κανεις το λαθος να μπεις στο friendzone. Αμα δεις πως ανταποκρινεται κανε βημα, αν οχι πες της το ξεκαθαρα πως σου αρεσει κι ας φας χιλοπιτα , δεν ειναι και τιποτα τρομερο. Αν σε καλυψα πατα αποδεκτη :)
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #134038 από ftou_xd στις 15 Ιουνίου 2015, 11:26μμ

ftou_xd

Εικονίδιο
μέλος από: 25/10/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μαλον θελει κ αυτη τον χρονο της...να κερδισει την εμπιστοσινη σου να σε μαθει σαν χαρακτηρα ομως εσυ δωστης το χρονο της μα μην τα παρατας!αν κανεις τοκαλυτερο τοτε συγουρα θα γινει κατι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134039 από ftou_xd στις 15 Ιουνίου 2015, 11:27μμ

ftou_xd

Εικονίδιο
μέλος από: 25/10/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Μαλον θελει κ αυτη τον χρονο της...να κερδισει την εμπιστοσινη σου να σε μαθει σαν χαρακτηρα ομως εσυ δωστης το χρονο τηςαλλα μην τα παρατας
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login