Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Διατηρήστε το πράσινο. Κάντε έρωτα με βάτραχους.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Ο φιλος του αγοριου μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133983 από lenaki19 στις 09 Ιουνίου 2015, 5:57μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
Λοιπον... οπως λεει και ο τιτλος το θεμα αφορα τον φιλο του αγοριου μου και γενικα τη συμπεριφορα του. Ειναι παραξενος χαρακτηρας οταν εχει κοπελα εκεινος ειναι ολα οκ, μολις δει τους φιλους του οτι εχουν κοπελα τους κανει περα το κανει παντα αυτο. Τοσο καιρο το αγορι μου δε του αποκαλυπτει οτι ειμαστε μαζι γιατι πολυ απλα δε θελει ο φιλος του να τον κανει περα. Να πω το πιο σημαντικο, δεν τον εχω περιορισμενο τον δικο μου, οποτε θελει πηγαινει στον φιλο του (οχι για να μη μου πει κανενας σας οτι ο φιλος του φερεται ετσι επειδη εχω κατσικωθει στον δικο μου και δεν τον αφηνω... :P ). Απο τη μια μου λεει οτι θελει να του το πει οτι ειμαστε μαζι αλλα απο την αλλη δισταζει. Του ειπα να μη του το πει αλλα αμα το μαθει και παλι την ιδια καταληξη θα εχει η κατασταση. Και τωρα σας ρωταω... ειναι σωστο αυτο που κανει ο φιλος του?? Να κανει περα τους φιλους του οταν εχουν κοπελα, ενω εκεινος αμα εχει να μη τρεχει τιποτα??
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #133987 από Arrogant στις 09 Ιουνίου 2015, 10:13μμ

Arrogant

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/4/2015
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν είναι καθόλου σωστό αυτό που κάνει.

Μου έχει συμβεί μια παρόμοια κατάσταση...περνούσα πολύ χρόνο με την κοπέλα μου και τσακωνόταν συχνά με την κολλητή της επειδή αφιέρωνε πολύ χρόνο σε μένα.Αποφάσισε να της πει πως χωρίσαμε και όταν είμασταν μαζί της έλεγε δικαιολογίες πως δήθεν έχει δουλείες και πως διαβάζει..και μια μέρα ήμουν στο σπίτι της κοπέλας μου και φασωνόμασταν και χτυπάει το κουδούνι και ήταν η φίλη της....κι εγώ για να μην με δει πήδηξα από το παράθυρο...tragic :P :P.Στο τέλος όμως της είπε την αλήθεια γιατί ένιωθε άσχημα...

Ο φίλος του αγοριού σου για μένα είναι απαράδεκτος χαρακτήρας και μεγάλος ζηλιάρης...Αυτό που πρέπει να κάνει το αγόρι σου είναι να του μιλήσει..Όπως και να το κάνουμε όλοι είμαστε εγωιστές δυστυχώς αλλά πρέπει να δείχνουμε κατανόηση σε αυτά τα πράγματα.

Και θα ήταν καλύτερο να το μάθει από το φίλο σου για σένα παρά να το μάθει από κάποιον τρίτο...γιατί τότε τα πράγματα θα χειροτερεύσουν!!

Αυτά από εμένα ελπίζω να σε κάλυψα!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133988 από lenaki19 στις 09 Ιουνίου 2015, 10:33μμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
εχεις απολυτο δικιο. παντως σα ζηλιαρα γκομενα κανει αυτος ο ανθρωπος. το εχω παρατηρησει πολλες φορες. μολις παρει τηλ τον δικο μου και δε το σηκωσει με τη μια, στη δευτερη αρχιζει τον εξαψαλμο. δε κανω ετσι εγω που ειμαι κοπελα του και κανει ετσι ο κολλητος του. Φοβαμαι ομως και το αλλο... πες πως του λεει για μενα ο δικος μου, αμα μετα του βαζει λογια ο φιλος του και μας δημιουργει προβληματα? γι'αυτον και μονο το λογο δεν κανουμε κοινες εξοδους και παντα συναντιομαστε ή ο ενας στο σπιτι του αλλου μεσα στη μαυρη νυχτα ή σε απομερα μερη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133990 από Dieftharmenos στις 10 Ιουνίου 2015, 12:10πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Τι μαλακας ειναι αυτος ο φιλος.Και εγω ειχα εναν τετοιον που ζηλευε αλλα επιανε φιλες τις κοπελες μου και ελεγε τα παντα.Μετα απο 2-3 χοντρα σκηνικα δεν του ξαναμιλησα ποτε.

Το καλυτερο πραγμα πιστευω,ειναι το αγορι σου να εξηγησει στον φιλο του οχι μονο οτι ειναι μαζι σου αλλα και τον λογο που δεν του το ελεγε.Να του πει τι εχει παρατηρησει.Αν ο μαγκας δεν ειναι ηλιθιος και το IQ του δεν ειναι ισο με αυτο της χαρτοπετσετας θα καταλαβει.Αλλιως μαλλον ειναι λιγο μπουχεσας.

Το θεμα ειναι οτι εσυ δεν πρεπει να αναμειχθεις καθολου στην ολη φαση.Οταν ηρεμησουν τα πραγματα θα σε γνωρισει και στον φιλο του.Απο εκει και περα στο χερι σου ειναι αν θα του κατσεις καλα(στο ματι εννοω...μην παει αλλου το μυαλο σου.).

ΥΓ.Κατι εχει παθει το adblock μου και οπως μπηκα στην φωτο σου ειχε μια γκομενα γυμνη με μεγαλα βυζια.Ωπα ειπα...επιτρεπονται και φωτογραφιες τωρα?Κομπλαρα μεχρι να καταλαβω οτι ειναι διαφημιση :D
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133991 από lenaki19 στις 10 Ιουνίου 2015, 12:45πμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
εγω δεν θα αναμειχθω καθολου, ουτως ή αλλως δεν ειχα και καμια προθεση. οσο για το φιλο του με ξερει αλλα με ξερει σα φιλη του δικου μου και οχι σα κοπελα του. οταν λεω με ξερει εννοω εχουμε συστηθει και μια δυο φορες εχω παει για καφε με τον δικο μου κ αυτον τον φιλο του και μπορω να πω οτι ειναι πολυ δυσκολη η κατασταση. Ημουν παναγιτσα μιλαμε στον καφε, μιλουσα οταν επρεπε γιατι τον εκοψα απο την αρχη οτι ειναι παραξενος, εκεινος ομως μολις πηγαινα να μιλησω με κοιτουσε αδιαφορα και συνεχιζε να μιλαει με τον δικο μου, με αποτελεσμα να μη τον αφηνει ουτε να με κοιταξει ενα πραγμα...φαντασου με ξερει ως φιλη του δικου, αμα μαθει οτι ειμαι κοπελα του τοτε καλα κρασια. ολα αυτα στα λεω dieftharmene για να καταλαβεις ποσα κιλα μαλακας ειναι αυτος ο τυπας.!! δεν αντεξα το ειπα!! χαχαχαχαχα οσο για τη φωτο με τα βυζια που ειδες τι να πωωωω σε τρολαρε το adblock και τζαμπα χαρηκες!! χαχαχαχαχαχαχαχα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login