Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εδώ που ήρθες θα ξεχάσεις αυτά που ήξερες και θα μάθεις άλλα, καλύτερα.
Τρίτη, 23 Απριλίου

θεμα με κολλητο..

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135826 από ThResh στις 11 Δεκεμβρίου 2015, 4:10πμ

ThResh

Εικονίδιο
μέλος από: 28/1/2013
μηνύματα: 79 αποδεκτές 0
Καλησπερα..αντιμετωπιζω ενα θεμα με τον κολλητο μου που αφορα μια κοπελα. Την προηγουμενη βδομαδα ηρθε ο κολλητος μου απο θεσσαλονικη στην αθηνα να με δει και να παμε εξω. Εγω ειπα τους φιλους που εκανα εδω(αθηνα,ειμαι 1οετης) και τον κολλητο μου. Λοιπον η κοπελα που μου αρεσει δεν θα ερχοταν σε κλαμπ αλλα την επεισα λεγοντας της πως θα τη γυρισω μετα εγω μεχρι την πιατσα των ταξι και ετσι ηρθε αλλα κατι ετυχε σε μια φιλη μου και δεν ηταν καλα αρα περασε η ωρα και οταν εγω πηγαινα στο κλαμπ ο κολλητος μου την πηγε στη σταση. Μεχρι εδω ολα καλα.

Η κοπελα που μου αρεσει ειχε ανεφερει πως μιλησε στον κολλητο μου αλλα εγω δεν εδωσα σημασια. Σημερα ξαναηρθε ο κολλητος μου και πηρα το κινητο του για να βγουμε καμια σελφι αλλα τυχαια ανοιξα το messenger και ειδα το ονομα της κοπελας που μου αρεσει και ετσι ειπα να δω τι λενε( ξερω μικροπρεπες αλλα δεν μου ειχε αναφερει πως μιλανε παρολο που ξερει οτι μου αρεσει). Καλυτερα να μην εβλεπα..εδω και 5-6 μερες την φλερταρει αφανταστα μεσω μηνυματων...το χειροτερο ειναι πως πιο νωρις με ειχε ρωτησει πως παει μαζι της,του ειπα πως θελω αλλα τη βλεπω λιγο απομακρη μερικες φορες και στα τελευταια μηνυματα της εστελνε ολο φιλακια και καρδουλες(πραγμα αδιανοητο για αυτον).

Τωρα εγω δεν ξερω τι να κανω...

ευχαριστω :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135827 από Dieftharmenos στις 11 Δεκεμβρίου 2015, 4:57πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Πολυ απλα δεν θα του ξαναμιλουσα...χωρις πλακα.Δεν υπαρχει κατι που πρεπει να κανεις.Απλα ειναι μαλακας.Αν ειναι τα πραγματα οπως τα λες και ενω ηξερε οτι την γουσταρεις αυτος την φλερταρει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135834 από Άπιστος Θωμάς στις 12 Δεκεμβρίου 2015, 3:01μμ

Άπιστος Θωμάς

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2015
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Πολυ απλα μεγαλο μαχαίρωμα απο οτον ιδιο...αλλα ετσ1ι οπως μου τα λες αυτος ειναι απο θεσσαλονικη και η κοπελα απο Αθηνα...οποτε και να γινει κατι δυσκολο....μην σε νοιάζει αυτο...τώρα με τον κολλητό καλυτερα να δεις τι θα κανεις..δωσε του λιγο χρόνο και αν δεις οτι συνεχιζει η κατασταση χωρις να σου λεει τιποτα..καντου μια συζητηση..ρωτα τον γιατι το κανε και αναλογως συνεχιζεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login