Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ποτέ κανείς δεν είναι πραγματικά άχρηστος. Στην χειρότερη περίπτωση χρησιμεύει για αντιπαράδειγμα.
Τρίτη, 14 Μαΐου

Να το κανω ή όχι ?!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135947 από Ερωτύλος στις 27 Δεκεμβρίου 2015, 2:55μμ

Ερωτύλος

Εικονίδιο
μέλος από: 10/3/2015
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Χαιρετώ όλους τους αναγνώστες και εύχομαι πέρα από καλα.Χριστούγεννα γεμάτα χαρές επιτυχίες και ευτυχείςευτιχιες,να έχετε οτι.επιθυμείτε και φυσικά να μπορέσετε να με βοηθήσετε :) ηταν αρκετά μεγάλος πρόλογος αλλα δεν μπορούσα.να.παραλείψω τις ευχές και οτι εύχομαι να σας πηγαίνουν όλα καλα στην ζωή σας...πιθανόν να σας φανούν πολλά αυτά που θα σας πω αλλα νιώθω τόσα πολλά πράγματα(και μακάρι να μπορούσα.να σας τα αναφέρω και όλα)...Λοιπόν ειμαι 18 χρόνων και πηγαίνω Γ λυκείου και ειμαι πολύ μπερδεμένος με ένα κορίτσι,το.οποίο ειναι στο ίδιο.τμήμα μαζί μου....να σας πω πρώτα λίγα πράγματα που πρέπει να ξέρετε...από την τρίτη γυμνασίου μέχρι πρώτη λυκείου για 2.χρόνια ειχε.σχέση με ένα παιδί από άλλου και παρολου που της ειχε κάνει τόσα πολλά (πχ δεν την άφηνε να βγει από το.σπίτι της η να στέλνει μηνύματα σε άλλους γιατι.ζήλευε)αυτη τελοσπαντων συμφώνησε και μετά από λίγο καιρό προχώρησαν στάδιο.και έκαναν έρωτα...μετά αυτός την χρησιμοποιούσε μόνο και μόνο για τις καυλες.του αλλα αυτηνης της αρεζε, από οτι φάνηκε Και. Φαίνεται,να τον τρώει.... αφού να φανταστείτε μαλώνανε και αυτός την έβριζε,και έτσι,και την έλεγε άμα θέλεις ελα να σε γαμησω και αυτή.δεχοτανε...καλα καταλάβατε πουτανα...και κάτι ειχε παιχτεί μεταξύ μας μια κρυφή φάση για πολύ λίγο καιρό(λογικό καθώς δεν είχα.κάνει κάτι προηγουμένως με καμία άλλη ουτε καν φιλί στο στόμα) και ηταν ταυτόχρονα μαζί με τον άλλο....και τεσπα να μην τα πολυλογουμε πήγε και με άλλους ...και εννοείται πως όλα αυτά τα χρόνια την ήθελα.και.δεν.την έχω ξεπεράσει.ακόμα...λογικό κιόλας αφού ηταν η πρώτη.μου. Φάση.....και τώρα φέτος άρχισα να της αρέσω και εγω (από οτι έχω καταλάβει βέβαια) αλλα εγω έχω πολύ δυνατά αισθήματα για αυτήν την αγαπάω πραγματικά (ξερω οτι πολλοί από εσάς τώρα θα λέτε οτι ειμαι παιδί ακόμα και δεν μπορώ να.καταλάβω αυτή τη λέξη,συμφωνώ μαζί σας αλλα αυτή η κοπέλα με έχει μάθει να αγαπάω,να νοιάζομαι και προσπαθώ να κανΩ οτι καλύτερο γίνεται για να ειναι ευτυχισμένος ο άλλος) αλλα το θέμα ειναι οτι μου την σπάει που ειναι τσούλα....δεν λέω ειναι γαμάτο.να σε λέει κάποια ελα να με.γαμησεις εννοείται...αλλα δεν μπορώ.να.το κανΩ με αυτή...την αγαπάω τόσο πολύ που δεν θέλω μόνο.αυτό.το πράγμα,θέλω να ειμαι μαζί της και να προσπαθώ να την κανΩ ευτυχισμένη...αλλα από οτι έχω καταλάβει λέει πολλά ψέμματα και κρύβει πουτανια μέσα της,που σημαίνει οτι.αναπασα στιγμή θα την έπεφτε και θα καθόταν στον οποιονδήποτε...οπότε τι ειναι καλύτερο να προσπαθήσω να κανω κάτι σοβαρό μαζί της με το Ρίσκο οτι θα πηγαίνει και με άλλους και δεν θα μου το λέει και να χαλιέμαι άδικα ; Η να κανω μια η όσες ξεπετες θέλει αυτή αλλα με το Ρίσκο οτι και θα την πληγωσω και θα νομίζει οτι ειμαι σαν όλους τους άλλους αλλα και με το.Ρίσκο να χάσω την κοπέλα που τρέφω τόσα αισθήματα για αυτή και έχει ακριβώς αυτά που πάντα ήθελα; (εξαίρεση αποτελούν τα ψέμματα και η.πουτανια προς άλλους ,γιατι.ειναι γαμάτο μια.γκόμενά να θέλει να.κάθεται μόνο σε εσένα και να θέλει να.την γαμαςαλλα μόνο εσύ)
Ζητάω ένα τεράστιο συγγνώμη που σας κούρασα αλλα τα κρατάω εδώ και πολύ καιρό μέσα μου και ήθελα να απευθυνθώ κάπου για βοήθεια ...καλή συνέχεια στην ζωή σας :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135948 από Dieftharmenos στις 27 Δεκεμβρίου 2015, 3:58μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Μην κανεις τίποτα μαζί της.Κατα 99% θα σε πληγώσει και μετα θα τρέχεις.Επισης δεν είναι πουτανα.Μια κανονική κοπέλα ειναι που δυστυχώς έμαθε έτσι.Πολλα τέτοια θύματα υπάρχουν στον κοσμο που ένας μαλακας τις κανει οτι θέλει και μετά αυτές απο αντιδραση πάνε με οποιον βρουν.Δεν είναι πουτανες...απλα θέλουν να ζήσουν.

Επισης,δεν την αγαπάς...απλα νοιάζεσαι γι αυτήν.Εγω είπα σαγαπω στην πρώην μου που την ήξερα 10 χρονια μετα τον πρώτο χρονο.Μεχρι τότε δεν της είχα πει τίποτα.Μην χρησιμοποιείς άσκοπα τέτοιες λέξεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135950 από Ερωτύλος στις 27 Δεκεμβρίου 2015, 4:26μμ

Ερωτύλος

Εικονίδιο
μέλος από: 10/3/2015
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Συμφωνώ απόλυτα με όλα όσα προανεφερες φίλε μου...εντάξει δεν λέω θέλει να.ζήσει αλλα το να ζήσει για αυτήν σημαίνει να μιλάει με ποσά άτομα και να λέει σε όλους.τα.ίδια και.τα ίδια ψέμματα ρε συ; Πάει πολύ δεν νομίζεις; Και όσο εκείνο που είπες οτι ειναι άσκοπες λέξεις έχεις απόλυτο δίκιο...αγάπη δεν γίνεται να υπάρξει όταν μόνο ο ένας ενδιαφέρεται για τον άλλο....και ούτως η άλλως δεν αξίζει....ουτε αυτή τόσο πολύ να χαλιέμαι ουτε αυτή σαν κοπέλα άμα ειναι να με χρησιμοποιεί για να ακούσει αυτά που θέλεις να.ακούσει....επίσης θα.ήθελα.να ρωτήσω αν υπαρχει η περίπτωση να αλλάξει...σε ευχαριστω για τον χρόνο σου :)
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #135954 από Ana-menos στις 27 Δεκεμβρίου 2015, 10:20μμ

Ana-menos

Εικονίδιο
μέλος από: 31/10/2015
μηνύματα: 86 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Οχι φιλε πολυ δυσκολα να αλλαξει. Συνηθως τετοιες κοπελες αλλαζουν οταν βρουν καποιον που να εχουν καψουρευτει και τοτε ισως να σταματησει να πηδιεται με οποιον να ναι. Αν εσυ πας ετσι οπως εισαι (δεν το λεω αρνητικα) , και της φερθεις ευγενικα, της δειξεις ενδιαφερον, την προσεχεις ΚΛΠ αυτη το πιθανοτερο ειναι να ενθουσιαστει για ΛΙΓΟ αλλα μετα θα σε εχει δεδομενο και θα σε κανει σβουρες οποτε η καταληξη ειναι να χαλαστεις ασχημα και να τρεχεις απο πισω της. Συμφωνω με τον Διεφθαρμενο που ειπε οτι δεν την αγαπας απλα νοιαζεσαι...το "σαγαπω" το λεμε μετα απο καιρο αφου εχουμε περασει καποια πραγματα με την κοπελα και εχουμε δεθει συναισθηματικα. Επισης γιατι να εχεις κολλησει με καποια που ειναι πουτανα? Τι σε τραβαει? Μαλλον ειναι ομορφουλα και γλυκια αλλα τον χαρακτηρα δεν τον κοιτας? Δεν νιωθεις αβολα να λες οτι γουσταρεις καποια που της λενε να την πηδηξουν και αυτη θελει? Σορρυ που μιλαω καπως αποτομα απλα για το καλο σου στο λεω. Ξεκολλα απο αυτη και βρες καποια αλλη που θα σου ταιριαζει. Ολοι κολλαμε με καποιες γκομενες και γινομαστε χαλια μετα αλλα η δικια σου περιπτωση ειναι ξεκαθαρη...Μην κανεις τιποτα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login