Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
24 ώρες έχει η μέρα, 24 μπύρες έχει το καφάσι. Σύμπτωση;
Δευτέρα, 20 Μαΐου

πως να κανω φαση μαζι της...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #135994 από aggp02 στις 31 Δεκεμβρίου 2015, 12:55μμ

aggp02

Εικονίδιο
μέλος από: 31/12/2015
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Γεια σας... ονομαζομαι Αγγελος και ειμαι 16χρονων... θα ηθελα να μου δωσετε τα " φωτα " σας σε κατι που με απασχολει...
Λοιπον. Περυσι στην γιορτη ενος συγκενικου μου προσωπου γνωρισα μια κοπελα στην ηλικια μου..ουδεμια συγγενια μαζι της.. εε και δεν εχασα ευκαιρια πηγα της μιλησα.. μιλησαμε.. γελασαμε και γενικα περασαμε ωραια το βραδυ εκεινο...θα εχετε καταλαβει οτι μου εκανε κλικ : ξανθια λιγες μπουκλιτσες ωραια ματια χαμογελο και τελοσπαντων ως δειλος που ειμαι δεν εκανα κινηση...φετος σε λιγες μερες θα ξαναρθει η ιδια νυχτα και πιθανον να ειναι και παλι αυτη εκει...το μετανιωσα που δεν εκανα κατι και φετος εχω βαλει στοχο να κανω φασηη... δωστε μου ιδεες και συμβουλες πως να τις φερθω... τι να συζητησω μαζι της.. πως να κανω φαση και μια καλη δικαιολογια να βγουμε στον κηπο του σπιτιου γιατι μεσα στον κοσμο αδυνατον να την φιλησω.. να να ....ευχαριστω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135995 από aggp02 στις 31 Δεκεμβρίου 2015, 1:49μμ

aggp02

Εικονίδιο
μέλος από: 31/12/2015
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Ξεχασα να γραψω οτι ειναι η πρωτη φορα που θα φιλησω αγκαλιασω χαιδεψω κοριτσι ερωτικα και απο οτι καταλαβενεται ειμαι αγχωμενος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135996 από Dieftharmenos στις 31 Δεκεμβρίου 2015, 8:15μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Καλησπέρα,χρειαζόμαστε λίγες παραπάνω πληροφορίες!!!Με την κοπέλα αυτη μπορεις να βρίσκεσαι γενικώς η δεν μενετε στην ιδια πόλη?Μέσα στην παγωνια δεν είναι ωραίο να κάνετε φάση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135997 από aggp02 στις 31 Δεκεμβρίου 2015, 10:14μμ

aggp02

Εικονίδιο
μέλος από: 31/12/2015
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Για το κρυο το εχω σκεφτει... τι να κανω.. θα ειναι πιτσιρικια παντου.. οσο γοα το αλλο που με ρωτησες.. ναι μενει στην ιδια πολη με εμενα σε αλλη περιοχη βεβαια θα μπορουσαμε να συναντηθουμε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #135999 από aggp02 στις 01 Ιανουαρίου 2016, 2:28μμ

aggp02

Εικονίδιο
μέλος από: 31/12/2015
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Κανεις??? Ειναι αναγκη περναναι οι μερες και θελω να ειμαι προετοιμασμενος...
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #136000 από Blacklister στις 01 Ιανουαρίου 2016, 9:19μμ

Blacklister

banned
μέλος από: 5/11/2015
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν ειμαι ειδικος σε αυτα καθολου. Παρολαυτα απο την ελαχιστη εμπειρια που εχω, ξερω οτι το τελευταιο δευτερολεπτο η καρδια σου θα φτασει να χτυπαει(αν την γουσταρεις πραγματικα) 200 παλμους το δευτερολεπτο, φροντισε να μην κανεις πισω τοτε γιατι θα ξενερωσεις μονος σου. Θα σου ειναι πολυ πιο δυσκολο απο οτι ακομα κι αν φας χυλοπιτα. Εχω κανει πολλες φορες πισω(ακομα το κανω) και ποναει πολυ.

Τωρα για προτασεις, δεν ξερω πολλα για το "εδαφος" που εχεις με την κοπελα. Εγω αν ημουν στη θεση σου(απο τα λιγα που καταλαβα), θα της ελεγα οτι κατι θελω να της πω, θα την "ξεμοναχιαζα" και θα της μιλουσα. Σιγουρα καπου που δεν θα εκανε επισκεψη κανενα πιτσιρικι η η καποιος συγγενης δικος της η δικος σου(Μητερα,Πατερας Αδερφος, Ξαδερφος κ.τ.λ). Και φυσικα να τα πεις σχετικα γρηγορα. ΠΧ σε καποια φαση ηθελα να μιλησω σε μια κοπελα. Εκανα οτι σου ειπα, οολα πηγαν καλα αλλα επιδη δεν το ειπα καθαρα, κι αρχισα να το "σερνω" αρχισα να εμφανιζονται διαφοροι, να ζηταν διαφορα και η ιστορια γ****. Στο λεω γιατι απο οτι καταλαβα θα εχετε κοσμο εκει. Οποτε καντο σαν κομαντο. Να εισαι περιποιημενος καθαρος... και φυσικα ο ΕΑΥΤΟΣ ΣΟΥ 100%. Καλη επιτυχια. :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136002 από aggp02 στις 02 Ιανουαρίου 2016, 12:01πμ

aggp02

Εικονίδιο
μέλος από: 31/12/2015
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Ολες οι συμβουλες γινονται δεκτες... οποιος μπορει να με βοηθησει ας το κσνει... ειμαι σε δυσκολη θεση... ευχαριστω blacklister
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136017 από aggp02 στις 03 Ιανουαρίου 2016, 4:37μμ

aggp02

Εικονίδιο
μέλος από: 31/12/2015
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Καμια αλλη γνωμη?? Εχω αναγκη τη βοηθεια σας!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136028 από GeiaXara στις 04 Ιανουαρίου 2016, 11:58πμ

GeiaXara

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2015
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Σαν κοριτσι θα σου ελεγα να ηρεμισεις γιατι οσο πιο ανχομενος εισαι τοσο πιο περιεργο φαινεται σε μας. Δεν ειναι μονο οτι ο αντρας πρεπει να κανει πρωτη κινηση αλλα πρεπει να την υποστηριξεις. Μην κανεις πισω, απλα οταν θα μιλατε πολυ χαλαρα πες της πτι θελεις να της δειξεις κατι και πηγαινετε μαζι καπου... Αν δεις οτι η ατμοσφαιρα ειναι πολυ κομπλε και δεν ειναι ανχωμενη η δεν θελει να φυγει πλησιασε την, ΚΟΙΤΑ ΤΗΝ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ (θα σου δειξει αν θελει η οχι) και φιλα την
Ελπιζω να βοηθησα ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login