Στείλε λεφτά στο ftou.gr
ΜΗ ΦΤΥΝΕΤΕ!!! Μπορεί να σας χρειαστεί.
Τετάρτη, 17 Απριλίου

Προδοσια...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136274 από Justanotherteen στις 02 Φεβρουαρίου 2016, 11:12μμ

Justanotherteen

Εικονίδιο
μέλος από: 2/2/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Εκανα ενα πολύ μεγαλο λάθος... εμπιστευτικά το πρόβλημα της καλητερης μου φιλης σε κάποιον γνωστό μου πιστεύοντας ότι αυτός θα γνώριζε κάτι για την κατάσταση και θα με βοηθούσε τελικά δεν ήξερε τίποτα και τώρα φοβάμαι μήπως αυτός πάει και πει το "μυστικο" της φιλης μου σε κάποιον άλλο και έτσι μαθευτεί με αποτέλεσμα να μην με ξαναεμπιστευτει... ειλικρινά δεν ξέρω τι να κάνω να της το πω δεν μπορω γιατί θα πληγωθεί όχι μονο επειδή το μαρτηρισα αλλά υπαρχουν κάποια πράγματα πανω σε αυτό το θέμα που δεν γνωριζει και θα τν πληγώσουν χειρότερα... το μόνο σίγουρο είναι οτι δεν θέλω να την χάσω γιατί είναι ο μόνος άνθρωπος στον κοσμο που εμπιστευομα κι αυτή το ίδιο, σίγουρα αν χασω την εμπιστοσύνη της μια φορά θα την χάσω για παντα.......😭😭😭
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136277 από lenaki19 στις 03 Φεβρουαρίου 2016, 2:46πμ

lenaki19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2013
μηνύματα: 255 αποδεκτές 0
καλυτερα να μιλουσες στη μαμα σου γιατο το θεμα παρα σε καποιον που δε ξερεις αν θα το κρατησει μυστικο. αμα το ελεγες στη μαμα σου και τις συμβουλες της θα ακουγες σα πιο μεγαλυτερη απο σενα και τη φιλη σου και δε θα φοβοσουν ετσι οπως φοβασαι. το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να τον πιασεις οσο ειναι νωρις και να τον ρωτησεις αν το εχε πει πουθενα και που το εχει πει. αν δε το εχει πει πουθενα, του λες οτι οτι του το εμπιστευτηκες οποτε να προσεχει να μη του ξεφυγει τιποτα πουθενα. αν οντως ειναι τοσο σοβαρο αυτο που σου ειπε η φιλη σου τοτε λογικα ειναι σιγουρο οτι θα νευριασει επειδη το αποκαλυψες σε καποιον... παρακαλα αυτος να μην εχει πει τιποτα πουθενα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login