Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Θέλω ξύρισμα! ©mountrixas, irc.ftou.gr
Τετάρτη, 8 Μαΐου

Με θελει η οχι;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136775 από progamer21 στις 12 Απριλίου 2016, 6:14μμ

progamer21

Εικονίδιο
μέλος από: 7/4/2014
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Καλησπερα παιδια.
Εχω τωρα μερικες μερες που παω να τρελαθω..
Λοιπον ας ξεκινησω να περιγραφω το προβλημα μου.
Αρχηκα ειμαι 18 και αρχησε να μου αρεσει εδω και 1 μηνα περιπου μια κοπελα στην ηλικια μου.Με αυτην την κοπελα ειμαστε στο ιδιο τμημα και κοιταζομαστε αυτον τον ενα μηνα συνεχεια!Εγω ομως δεν εκανα καμια κινηση!Και ο λογος οτι με την συγκεκριμενη κοπελα δεν νιωθω ανετα οπως με αλλες ας πουμε..Παθενω πανικο μονο που της μηλαω αλλα δεν το δειχνω σε καμια περιπτωση ευτηχως...Τεσπα ας εστιασω περισσοτερο στο θεμα.
Πριν κατι μερες ειχα γενεθλια και μου ευχηθηκε στο chat στο φβ κατα τις 2 το βραδυ..Ε βρηκα ευκαιρια και πιασαμε λιγο κουβεντουλα εδειχναν νορμαλ ολα και μετα απο κανα 20 λεπτο μου λεει καληνυχτα τα λεμε αυριο..
Την αλλη παμε για μαθημα και αυτη καθησε μπροστα απο το θρανιο μου που αραζα με εναν φιλο και συζηταγαμε..ειχα ανοιχτο και το φβ ταυτοχρονα και χαζευμα διαφορα και ξαφνηκα μου ερχεται μυνημα στο ακυρο απο αυτην! μου εστειλε αυτην την φατσουλα :P ..το διαβαζω και αμεσως κοιταζομαστε και χαμογελαμε ο ενας στον αλων..Μετα απο 1 λεπτο γυρναει και μου λεει "με καταλαβες;" και της λεω οχι ψηλο γελοντας..Ε γυρναει παλι μπροστα και της στελνω "τη φαση δεν το επιασα" και μου απανταει "κακως" και της απανταω "γιατι κακως?" και μου λεει σε πειραζω..μετα της στελνω "haha :P'' και μου στενει "hehe :P"..Τεσπα μετα το βραδυ της στελω απο το σπιτι και η συζητηση πηγε καπως ετσι:
-Επ τι κανεις?
-Καλα εσυ?
-Μια χαρα :P
(αργουσε να απαντησει και της στελνω)
-μηπος εχεις δουλεια ενοχλω?
-Μαγειρεβω αλλα τωρα το εβαλα στον φουρνο οποτε δεν ενοχλεις
-ΑΑ..τι καλο φτιαχνεις? :P
Μου λεει το φαη μετα απο κανα 10λεπτο και της λεω το εξης επιδη αργισε να απαντησει:
-καλοο!τεσπα απο οτι φενεται εχεις ενοχλω γιατι μαλλον εχεις δουλεια και αργεις να απαντησεις..Απλα δεν μου το λες επηδη εισαι ευγενηκη..τεπσα κανε τη δουλεια σου μην ανχωνεσε..
-χαχαχα
-γατος ειμαι ε?
-οχι καμια σχεση ^^
Αλλα θα σε αφησω γιατι μου κλινει το κηνητο απο μπαταρια..
-αα οκ..
-καληνυχτα τα λεμε αυριο^^
-καληνυχτα.
(στο τελως της απανταγα πολυ κρυα γιατι ειχα νευριασει λιγο λες και δεν ειχε φωρτηστη στο σπιτι -_-)

τεσπα και σημερα το πρωη μου ειπε αυτη καλημερα χαμογελοντας της ειπα και εγω χαμογελοντας και δεν ειπαμε τπτ αλλο στο σχολειο γιατι το επεζα και θυμωμενος παναθεμαμε και δεν μηλαγα..(αλλο που το πρωη της ειπα χαμογελοντας καλημερα..δεν μπωρουσα να αντισταθω γαμωτο! :P)τεσπα της επιασα μετα την συζητηση στο φβ ενω ειμασταν και οι δυο στα λεωφορια και πηγαιναμε σπιτια μας..Δεν απανταγε πολυ ζεστα αλλα καθολου κρυα..και στο τελος λιγο πριν κατεβω απο το λεωφοριο η συζητηση πηγε καπος ετσι( τις εκανα ερωτησεις γενικα):
-Που μενεις? (λες και δεν ξερω :P)
-στο "ταδε μερος" εσυ?
-στο "ταδε μερος"..μονο ταυτοτητα και εκκαθαριστικο εφοριας δεν σου εχω ζυτησει :P
-ναι οντως :P
-Ε τι να κανουμε οποιος ενδιαφερετε ρωταει και μαθενει ^_^ ..τεσπα σε αφηνω γιατι εφτασα..Καλο μεσημερι :)
-Επησης :)

Με θελει η...Και αν ναι τη να κανω γιατι φοβαμαι μην ξενερωσει..
Θα εκτημουσα πολυ και καμια συμβουλη απο κοριτσια!
Ευχαριστω για τον χρονο σας και συγνωμη για τα ορθογραφικα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136780 από MeGustasTu στις 13 Απριλίου 2016, 12:59μμ

MeGustasTu

μέλος από: 9/4/2016
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Εισαι τυχερος γιατι ειναι κοπελα που εκδηλωνεται. Απο αυτα που λες, οτι κατι θελει ειναι σιγουρο. Μονο και μονο που σου στελνει μηνυματα και φατσουλες τα λεει ολα. Οι κοπελες δεν το κανουν αυτο ετσι.Believe me. Παμε στο επομενο επιπεδο τωρα. Στο τι θελει. Κοιτα, ειστε μεγαλοι. Μπορει να θελει σχεση, μπορει να θελει σεξ, η μπορει να σε εχει "καταλαβει" και να παιζει μαζι σου(δυστηχως παιζουν κι αυτα). Εδω που εφτασες, μονο ενα πραμα μπορεις να κανεις. Ειναι κινηση ρουα ματ για την κατασταση. Πες της να βγειτε για καφε. Αν δεν μπορει καποια μερα, πες αλλη. Αν δεν μπορει κι εκεινη πες εσυ αλλη. Καντο 5-6 φορες. Αν σε απορριψει σε ολες, και η ιδια δεν προτεινει καποια μερα, σημαινει οτι σε παιζει για να περασει η ωρα της. Αν πανε ολα καλα και δεχτει, τοτε θα πας. Θα εξηγηθεις οτι εχεις τρακ και δυσκολια να μιλησεις σε κοπελες. Το να το πεις δεν θα σε κανει αδυναμο. Μιλησε περι ανεμων και υδατων, και μεσα εκει, πετα και το αμα εχει αγορι. Αν σου πει οχι, προχωρα. Αν σου πει ναι, τοτε θα εχεις χασει 3-4 ευρω και κανα 2ωρο απο τη ζωη σου. Φτηνα ειναι. Πιστεψε με. Αν σου πει οχι ειναι μια χαρα. παρακολουθησε την κατα την διαρκεια της "περι ανεμων και υδατων" συζητηση. Εμπειστεψου το ενστικτο σου γι'αυτη. Αν το ενστικτο σου σου πει "ολα καλα, προχωρα", τοτε πες της οτι σου αρεσει. Εδω δεν θα προχωρησω περισσοτερο, γιατι εδω ο καθενας εχει τον τροπο του, και εχω το θαρρος να πω οτι ειμαι ο mr. Χαλιας σε αυτο το κομματι ! Χαχχαχαχαχαχα Ελπιζω να σε καλυψα !
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136783 από progamer21 στις 13 Απριλίου 2016, 3:52μμ

progamer21

Εικονίδιο
μέλος από: 7/4/2014
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Αρχικα ευχαριστω πολυ για την απαντηση φιλαρακι!
Οτι μου ειπες μου εχει περασει ηδη απο το μυαλο.
Το Θεμα ειναι οτι δεν θελω να της ζητησω ακομα να παμε για καφε γιατι πηστευω οτι δεν εχουμε μιλησει τοσο ωστε να προχωρήσω στον καφε και επησης θελω να σιγουρευτω λιγο παραπανω..Α και να αναφερω κατι αλλο..απο εχθες το μεσημερι που μιλησαμε τελευταια φορα μεχρι σημερα δεν της εστηλα καθολου στο φβ για να δω αν θα στηλει εκηνη και τελικα δεν εχει στηλει τπτ απο εχθες...Α και σημερα το πρωη μωλης με ειδε (περασε με την φιλη της) με κοιταξε την κοιταξα και μου ειπε γεια και της ειπα καλημερα..Πιστευω οτι μπρορει να θελει να της μιλησω απο κοντα γιαυτο δεν στελνει φβ..δεν ξερω τι στο καλο γιναιτε!! μια βοηθεια απο κοπελα θα ηταν οτι πρεπει τωρα..εχω μια φιλη αλλα δεν γουσταρω να της πω τπτ γιατι θα το πει παντου αθελα της,ειναι λιγο τραλαλουμ..αυτο που θελω ειναι να μου πειτε τι παιζει και πως θα την γνωρησω περισσοτερο απο κοντα..δεν υπαρχουν περισσοτερες ευκαιριες απο 2-3 ωρες την ημερα που βλεπομαστε μεσα στην ταξη και μια ωρα κενο που ειναι μονη της την δευτερα..κατι ποιο δραστικο? κλεινουν τα σχολεια παιδια βοηθεια χαχα :P...Δεν περιμενα ποτε απο τον εαυτο μου να μην θελει να κλησουν τα σχολεια :D εχω παθει ζημια!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136786 από MeGustasTu στις 13 Απριλίου 2016, 10:18μμ

MeGustasTu

μέλος από: 9/4/2016
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Τι να σε πω. Αν σε απαντησει καποια κοπελα εχει καλως, διαφορετικα φιλες μην εμπειστευεσαι. Για ποτε το μυστικο σου εχει φτασει σε καθε τρελλο σε ακτινα 50 χιλ. ουτε που θα το καταλαβεις !

Τωρα, στο καφε δεν χρειαζετε να της πεις ντε και καλα οτι σου αρεσει. Χαλαρα να το πας. Συζητησε περι ανεμων και υδατων οπως(νομιζω) οτι ειπα. Να μαθεις γι'αυτην. Για τα χομπι της κ.τ.λ για να δεις και αν ταιριαζετε, αλλα και να δεις αν μπορεις να "χωθεις" για να περνατε περισσοτερο χρονο μαζι. Το καφε ειναι συνηθως το λεγομενο "ραντεβου" για τους φτωχους και τους μικρους :P Το καλο ομως ειναι οτι πραγματικα μπορει να ειναι ενα απλο... καφε. Σιγουρα, αμα της ζητησεις να πατε για καφε θα πας σε καλη αντεπιθεση, και θα φανει οτι ενδιαφερεσαι γι'αυτη χωρις να πεις τιποτα. Αλλα απο την αλλη, αυτο δεν θες ?

Α, τωρα για αυτο που ειπες. Φυσικα και περιμενει απο εσενα. Εκανε την κινηση της. Σου "κουνηθηκε". Ηρθε η ωρα να παιξεις εσυ. Τι, τα περιμενεις ολα απο αυτην ?? Προσεχε ομως μην αργησεις. Πρωτον γιατι εφοσον εισαι 18, σχολειο μετα γιοκ, δευτερον γιατι αν αργησεις πανω απο 1-2-3 εβδομαδα/εβδομαδες, θα μηνεις με "λουλουδικο" στο χερι, να μην ξερεις τι εκανες λαθος. Μην κανεις το ιδιο λαθος που εκανα(και κανω) στη θεση σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136790 από progamer21 στις 14 Απριλίου 2016, 8:29μμ

progamer21

Εικονίδιο
μέλος από: 7/4/2014
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
done
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137091 από pantelis11 στις 03 Ιουνίου 2016, 3:59μμ

pantelis11

Εικονίδιο
μέλος από: 3/6/2016
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
molis vrika tin syzitisi..loipon file ti egine?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login