Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Όταν δεν ξέρεις τι θέλεις, όλο το σύμπαν συνωμοτεί για να το αποκτήσεις.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Δυσκολο κομματι...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136898 από Bloodborn στις 04 Μαΐου 2016, 8:30μμ

Bloodborn

μέλος από: 28/12/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Καλησπερα παιδια,ακολουθει μια μεγαλη και ενδιαφερουσα ιστορια με ενα κοριτσι και θα ηθελα την γνωμη και τη βοηθεια σας και των 2 φυλων.Να πω οτι ειμαστε και οι δυο 16 χρονων.Εγω εχω πολυ μικρη εμπειρια σε σχεσεις.

Ολα αρχισαν 2 μηνες πριν περιπου,ειμουν στο σπιτι ενος θειου μου(Κυριακη μερα) και ετοιμαζομασταν να παμε στο γηπεδο να δουμε την ΑΕΚ σε εναν αγωνα κυπελου τελοσπαντων.Λιγα λεπτα πριν φυγουμε μου λεει οτι θα ερθει μαζι μας και ενας φιλος του τον οποιο γνωριζα αρκετα καλα, ερχεται λοιπον και μαζι φερνει και την κορη του την οποια ειχα να δω απο πολυ μικρος σε κατι γιορτες,ουτε το ονομα της δεν θυμομουν, συστηθηκαμε λοιπον σαν να βλεπομασταν πρωτη φορα και φυγαμε.Τελειωσε ο αγωνας,μετα πηγαμε για σουβλακια με τον θειο μου και τον πατερα της και γενικα μπορω να πω οτι μιλησαμε αρκετα και περναγαμε καλα μαζι,ανακαλυψαμε οτι μενουμε αρκετα κοντα αν και δεν πηγαινουμε στο ιδιο σχολειο και ρωτησε το ονομα μου στο fb για να με κανει add και μου ειπε το δικο της .Πηγαινοντας σπιτι πρωτος, εστειλα αιτημα οπου και αποδεχτηκε.

Περιττο να πω οτι ειμουν πολυ χαρουμενος και μεσα στην επομενη βδομαδα μιλησαμε στο fb 2 φορες (εγω εστειλα) και ειπα να της ζητησω αν ειναι ελευθερη να βγαιναμε για καφε το σαββατοκυριακο.Μου ειπε οτι το Σαββατο ειναι λιγο δυσκολο αλλα για την Κυριακη θα μου πει.Ηρθε η επομενη βδομαδα και τιποτα, δεν μου εστειλε ποτε.Μια βδομαδα αργοτερα ειπα να ξαναστειλω να μιλησουμε, μου ειπε οτι ειχε δουλεια αυτο το σαββατοκυριακο και απολογηθηκε (κατι τετοιο).Απο κει και περα δεν ξανα εστειλα για αρκετο καιρο.Στεναχωρημενος μιας και δεν ανεφερε να κανονισουμε καποια αλλη μερα νομιζοντας οτι δεν θελει.

Μετα απο καποιο καιρο στο ακυρο μου στελνει ενα βραδυ και μιλαγαμε τιποτα ιδιαιτερο ομως.Δεν εστειλα μεχρι την Κυριακη του πασχα για να πω ενα χρονια πολλα χωρις να επιδιωκω τιποτα το ιδιαιτερο.Αυτη ομως με ρωτησε ποτε γυρναω αθηνα και μου ειπε να κανονισουμε για καφε οταν ερθω.Της εστειλα χθες λοιπον να μιλησουμε και βγαινοντας της λεω στειλε οποτε θες να κανονισουμε για τον καφε που λεγαμε και απανταει ενταξει θα στειλω    βασικα στειλε εσυ οποτε θες

Ρε παιδια ειμαι παρανοηκος η οντως το παιζει δυσκολη?Δεν ξερω πως ακριβως πρεπει να χειριστω την κατασταση μιας και δεν εχω πειρα.Νιωθω οτι δεν θελει να εχω τον αλλο ως δεδομενο , θελει και λιγο φτυσιμο οποτε δεν ξερω ποτε υποτιθεται οτι πρεπει να στειλω γρηγορα...Εγω θελω πολυ και αμεσα τι ειναι αυτες οι βλακιες δεν καταλαβαινω, γιατι πρεπει να τα κανει περιπλοκα τα πραγματα.Δωστε μια γνωμη ρε παιδια τι ακριβως θελει?και εγω τι πρεπει να κανω?
Ευχαριστω προκαταβολικα
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #136904 από JackPit στις 05 Μαΐου 2016, 6:45μμ

JackPit

Εικονίδιο
μέλος από: 5/5/2016
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ρωτα την αν εχει αγορι μηπως παιζει τιποτα τετοιο. Αν οχι στο παιζει δυσκολη η δεν ενδιαφερεται και αφου δεν στο εχει ξεκαθαρισει ακομα μαλλον τ παιζει δυσκολη φιλε αλλα μην ανυσηχεις θα ερθει η στιγμη που θα το σταματησει απλα γραψτην λιγο παιξτο αδιαφορος και θα σε κυνηγησει μην ανυσηχεις και γω πανω κατω τα ιδια τραβαω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login