Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όποιος γενικεύει είναι μαλάκας.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Τα έχει με άλλη. Πώς τον τηγανίζω;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137082 από pikralida στις 01 Ιουνίου 2016, 1:23μμ

pikralida

μέλος από: 30/5/2016
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Ο βλαμμένος που πήγα και ερωτεύτηκα είναι αρραβωνιασμένος με μια άλλη κοπέλα. Μου λέει πως δεν την θέλει και πως για μένα τρελαίνεται. Φυσικά εγώ, αν και καψουράκι, δεν τρώω κουτόχορτο. Αμα δεν την θέλει, ας την ξε-αρραβωνιαστεί. Επίσης τι μπορώ να κάνω για να τον τηγανίσω; (για να πάρει και αυτός μια δόση από πίκρα, όπως άλλωστε την παίρνω και εγώ καθημερινά από κείνον)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137087 από alpacino1997 στις 02 Ιουνίου 2016, 2:00μμ

alpacino1997

μέλος από: 25/1/2016
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Κοιτα εφοσον ακομα δεν εχουν ξεκαθαριστει τα πραγματα στη σχεση του.και συνεπως μεταξυ σας,μην κανεις βιαστικες κινησεις.Δεν υπαρχει λογος να κανεις κατι για να τον στεναχωρεσεις η κατι τετοιο απλα για αντιποινα.Το καλυτερο και το πιο αποτελεσματικο ειναι να απομακρυνθεις.Εγω θα προτεινα να απομακρυνθεις αμεσα αν υπαρχει και αλλο ατομο στη μεση,ειδικα αν ειναι αρραβωνιασμενοι.Εκτος οτι μπορει να εχεις μπλεξιματα ..Επισης,αναθεωρησε ομως τον ανθρωπο αυτον τι ποιοτητας ειναι.Ανθρωποι που εχουν σχεση σοβαρη και θελουν και δευτερη ειναι τουλαχιστον αστειοι.Επισης σκεψου αυτο.Αν παρατησει αυτη τη κοπελα(οχι για σοβαρους λογους)αλλα μονο και μονο για σενα..Που ξερεις εσυ οτι στη πορεια οταν ειναι μαζι σου,δε θα σε αφησει για αλλη η οποια μπορει να τον ενυτπωσιασει παραπανω?Δε θελω σε καμια περιπτωση να φανω αγενης η κατι τετοιο.απλα λεω τα πραγματα οπως ειναι η οπως πιστευω εγω οτι ειναι.Ειναι μεγαλη ανωριμοτητα να εχεις μια και να λες στην αλλη οτι τη θελεις τρελα.Για μενα πρωτα πρεπει ενα ατομο να ξεκαθαρισει τι θελει,να σταματαει τη σχεση στην οποια βρισκεται οριστικα και μετα να προχωραει σε καινουρια και αναλογα θα δημιουργηθουν και τα αντιστοιχα αισθηματα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login