Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο ορισμός της κραυγαλέας σπατάλης για μένα είναι ένα λεωφορείο γεμάτο πολιτικούς που πέφτει στο γκρεμό κι έχει τρεις θέσεις αδειανές.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

γκομενιλικια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137303 από kostas salonica στις 30 Ιουνίου 2016, 2:05μμ

kostas salonica

μέλος από: 7/5/2016
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Καλησπερα.προσφατα ζητησα καποια να βγουμε για καφε και μου ειπε ενταξει οκ .2 ωρες πριν βγουμε μου στελνει μυνημα οτι εχει φοβερο πονοκεφαλο (το οποιο νομιζω οτι ηταν ψεματα απλα για να μην βγουμε .παρολα αυτα στο ιδιο μυνημα μου στελνει οτι αν θελω να βγουμε εκεινη μπορει δευτερα και τριτη για παραδειγμα.δεν ξερω τωρα αν πρεπει να την ξαναπαρω τηλεφωνο γιατι μπορει να φανω "απελπισμενος" και δεν θελω να γινει αυτο
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #137305 από kapoios* στις 30 Ιουνίου 2016, 2:29μμ

kapoios*

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2013
μηνύματα: 134 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μην ανυσηχείς φίλε μου.Αν δεν σου έλεγε να βγήτε Δευτέρα ή Τρίτη τότε θα σήμαινε ότι ήθελε να σε αποφύγει και ότι το μετάνιωσε όμως είσαι τυχερός επειδή δεν είναι έτσι.Η κοπέλα σου είπε ψέματα για τον πονοκέφαλο επειδή μάλλον ντρεπόταν και σου είπε να βγήτε Δευτέρα ή Τρίτη ώστε να μπορέσει να συζητήσει καλύτερα με τις φίλες της πώς να φερθεί και πώς να σου μιλήσει ώστε να σου δώσει καλύτερη εικόνα και να τα πάει καλύτερα μαζί σου.Αν πάτε να ξαναβγήτε και ξανακάνει κάτι παρόμοιο τότε παράτατην και μην ξαναδοκιμάσεις μαζί της διότι είναι χαζογκόμενα και δεν ξέρει τι θέλει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login