Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Αν αληθεύει ότι πολλά κορίτσια έχουν την τάση να παντρεύονται άντρες που τους θυμίζουν τον πατέρα τους, τότε εξηγείται το γιατί τόσες πολλές μητέρες κλαίνε στους γάμους.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Την γουσταρω τρέλα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137550 από Alexisst στις 31 Ιουλίου 2016, 5:20πμ

Alexisst

Εικονίδιο
μέλος από: 12/2/2016
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
Ακούστε παιδιά και αν γίνεται δώστε μου απάντηση εντος της ημερας! Περσυ τα είχα με ενα κορίτσι με το οποίο αγαπιομασταν παρα πολύ και χωρίσαμε λόγω απόστασης. Τις τελευταίες τρεις νύχτες παμε σε μια παραλία οπου μιλαμε. Είναι πολύ ευαίσθητη και χτες μου κράταγε το χερι και στο τέλος μου λέει να σε κάνω μια αγκαλιτσα της λέω ναι και κατα την διαρκεια της αγκαλιας μου είπε "ήθελα πολύ να το κάνω αυτό" και με φίλησε στο μάγουλο και με φωνάζει γλυκουλη. Μιλάμε συνεχώς στο φβ και σε κάθε μύνημα βάζει περιπου τρεις καρδουλες, όπως και εγώ. Έχουμε κανονίσει και για αυριο και σκέφτομαι να της τα ζητησω. Τι λέτε?
Ηλικίες: εγω 15 αυτή 14.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137566 από Alexisst στις 01 Αυγούστου 2016, 4:27μμ

Alexisst

Εικονίδιο
μέλος από: 12/2/2016
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
Κανείς? Σήμερα σκέφτομαι να κάνω κινηση!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137568 από vagg19 στις 01 Αυγούστου 2016, 5:43μμ

vagg19

μέλος από: 21/6/2016
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Εγώ θεωρώ πως το καλύτερο είναι να της τα ζητήσεις, όπως λες. Εφ' όσον υπάρχει παρελθόν και κράτηγμα χεριού/φιλί, τότε τα πράγματα είναι πιο εύκολα. Να ξέρεις ότι η αγάπη νικάει τα πάντα, άρα και την απόσταση. Καλή επιτυχία!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login