Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Παρακαλώ μην πυροβολείτε άσκοπα (πινακίδα στα Χανιά).
Τρίτη, 7 Μαΐου

Τι να κανω?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137681 από FightingFalcon στις 19 Αυγούστου 2016, 4:41μμ

FightingFalcon

μέλος από: 19/8/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπερα μελη του φορουμ....ειμαι 17 χρονων(3η λυκειου) και μου αρεσει μια κοπελα(1η λυκειου)....δεν εχω κανει ποτε τιποτα στο παρελθον. Με την κοπελα αυτη αρχισαμε να μιλαμε σχεδον στην αρχη του καλοκαιριου.....το αποθαρηντικο στοιχειο ειναι οτι μου εχει μιλησει για τα προσωπικα της...χωρισε τον απριλιο με ενα παιδι που τα ειχε και μου ανοιχτηκε σε αυτο το θεμα...Η συγκεκριμενη κοπελα ειναι κολλητη με την ξαδερφη μ και οπως ειναι προφανες κανουν πολυ παρεα....εγω σκεφτομαι τωρα να πω στην κοπελα αυτη τι νοιωθω αλλα φοβαμαι οτι αμα δεν θελει δεν θα ειναι το ιδιο αυτη η φιλικη σχεση που εχουμε τωρα....
γενικως στο φβ μιλαμε....μου εχει πει οτι ειμαι αστειος και οτι την κανω να γελαει και οταν βρισκομαστε με το που με δει με παιρνει παντα αγκαλια.....εμενα το θεμα μου ειναι τωρα αμα με βλεπει φιλικα ή οχι.....θελω απλος την βοηθεια σας:
1) πως να της το πω γιατι ειμαι πολυ ντροπαλος και κομπλαρω....
2) να ζητησω την βοηθεια της ξαδερφης μου ωστε αμα μπορει να την ρωτησει τι νοιωθει για μενα???
3) την γνωμη σας στο ερωτημα αμα ειναι να της πω τι νοιωθω η οχι....
καθε απαντηση θα εκτιμηθει!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137697 από FightingFalcon στις 22 Αυγούστου 2016, 12:57μμ

FightingFalcon

μέλος από: 19/8/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Κανενας ρε παιδια????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137805 από tolisk99 στις 03 Σεπτεμβρίου 2016, 1:04πμ

tolisk99

μέλος από: 14/7/2014
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Καλησπέρα φίλε

Λοιπόν αρχικά βάλε την ξαδέρφη σου να μάθει τι πιστεύει για σένα..
Εφόσον φυσικά είσαι σίγουρος ότι δεν θα της πει οτι την θες.

Αν δεις λοιπόν οτι σε βλεπει ως κατι παραπανω απο φιλο, χωσου και μην ντρεπεσε, θα δεχτει σιγουρα να κανετε κατι!

Τωρα, αν απο την αλλη σε βλεπει απλα σαν φιλο θελει αρκετη σκεψη αφου αν της το πεις υπαρχουν πιθανοτητες να μην κανετε παρεα πια. Βεβαια αυτο εξαρταται απο τον χαρακτηρα της κοπελας.

Τωρα σχετικα με το οτι ντρεπεσαι, επειδη ειμαι κ εγω καπως ετσι, σκεψου οτι δεν υπαρχει αλλη λυση και θα σου βγει απο μονο του.
Προετοιμασου ψυχολογικα και ολα θα πανε καλα! Κι εγω ειχα αγχος αλλα οταν το ειπα ξεμπλοκαρα τελειως (17 ειμαι κι εγω) ;)

Αν σε καλυψα δωσε αποδεκτη
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login