Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Προσπαθείς να μάθεις ένα μωρό να μιλάει κανονικά αλλά καταλήγεις να μιλάς εσύ μωρουδιακά
Κυριακή, 28 Απριλίου

Ονειρο Πεσιμο δοντιων

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137796 από JohnKal στις 01 Σεπτεμβρίου 2016, 3:47μμ

JohnKal

Εικονίδιο
μέλος από: 25/4/2016
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Καλησπέρα ,εδώ και μια εβδομάδα βλέπω ένα συγκεκριμένο όνειρο, κοιμάμαι, σπρώχνω τα δόντια μου και νιώθω ότι πέφτουν και προσπαθώ να τα συγκρατήσω εκεί που είναι και μετά από λίγο πέφτουν,ρώτησα 2-3 άτομα, είδα στο ίντερνετ ότι αυτό σημαινει θάνατος ενός συγγενικού προσώπου!!!Ποιος ξέρει κάτι παραπάνω ας απαντήσει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137797 από ScandalousAngel στις 01 Σεπτεμβρίου 2016, 4:05μμ

ScandalousAngel

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2012
μηνύματα: 268 αποδεκτές 0
Νομίζω είχα δει κι εγώ κάτι τέτοιο παλιά και δεν συνεβη κατι. Κοίτα, το υποσυνείδιτο παίζει διάφορα παιχνίδια οπότε δεν πιστευω στην θεωρία οτι τα όνειρα συμβολίζουν κάτι. Το μόνο που δείχνουν είναι τα άγχη μας, τις επιθυμίες, τις φοβίες κτλ. Δεν υπάρχει λόγος να ανησυχεις, χαλαρωσε πιες ενα χαμομηλι, ψαξε να δεις αν εχεις κατι που σε τρωει πχ εξετάσεις και μην το σκεφτεσαι! Ελπιζω να σε βοηθησα! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137798 από GiannakosBAcK στις 01 Σεπτεμβρίου 2016, 9:29μμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Η μητέρα μου είχε δει κάποτε Λευκά Δόντια και όντως εκείνη την περίοδο πέθανε κάποιο κοντινό πρόσωπο αλλά όπως είπε και η από πάνω παίζουν διάφορα πράγματα ρόλο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #137799 από JohnKal στις 02 Σεπτεμβρίου 2016, 11:18πμ

JohnKal

Εικονίδιο
μέλος από: 25/4/2016
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Ας ελπισω οτι δεν θα γινει κατι τετοιο :P Επισης σε ενα μηνα δινω για διπλωμα και εχω λιγο άγχος για να περασω τα σηματα με την πρωτη!!!Ευχαριστω για τον χρονο σας!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login