Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Βασικά όλα τα επαγγέλματα - η δουλειά αυτή καθεαυτή κουράζει και αρρωσταίνει. Να ληφθεί υπόψη στο νέο ασφαλιστικό νομοσχέδιο.
Παρασκευή, 17 Μαΐου

ερωτευμενος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137810 από alexKoz στις 04 Σεπτεμβρίου 2016, 12:08πμ

alexKoz

Εικονίδιο
μέλος από: 4/9/2016
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Λοιπον παιδια ακουστε...κλεινω 16 σε 5 μηνες..και εδω και καποιο καιρο τσαταρω με μια κοπελα φβ...καποια στιγμη βρεθηκαμε τυχαια και πηγαμε για μια βολτα...απο τοτε δεν ξερωω τι φαση αλλα μου χει κολλησεις στο μυαλο μου...τ θεμα ειναι οτι σκαλωνω οποτε παω να της μιλησω γιαυτο το θεμα...φοβαμαι οτι δρν θα της αρεσω και οτι θα γινω ρεζιλι..γνωμες για το τι μπορω να κανω και να της πω;.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #137811 από JoKeR66 στις 04 Σεπτεμβρίου 2016, 2:03πμ

JoKeR66

μέλος από: 30/8/2016
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

γεια σ φιλε, θα πρεπει να της μιλησεις γιατι αν δεν το κανεις θα το εχεις στο μυαλο σου και θα λες γιατι δεν το εκανα ο μ***ς
τωρα απο την αλλη αν σου πει κατι αρνητικο τοτε κλαιν υπαρχουν κι αλλες κοπελες!
μν αγχωνεσαι δεν ειναι τιποτα το δυσκολο απλα θα της πεις να βγειτε καλυτερα μονοι σας και θα μιλατε για διαφορα θεματα, και θα της δειξεις οτι την θες με πλαγιο τροπο, μετα πες θελω να σου πω κατι εδω και καποιες μερες!
μου αρεσει κτλπ.. αυτα θα τα βρεις εσυ γιατι δεν τν ξερω προσωπικα την κοπελα ουτε ξερω πως μιλατε εσεις μεταξυ σας!
καλη τυχη!!!
αν σε καλυψα πατα αποδεκτη
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login