Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πάντα βάζουμε πλούσιο δικηγόρο αλλά ποτέ δεν αγοράζουμε από πλούσιο έμπορο.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

Τι στο καλο γινεται

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137813 από XristosS483 στις 04 Σεπτεμβρίου 2016, 3:49πμ

XristosS483

μέλος από: 10/8/2016
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Γεια ! :) Εχω γνωρισει εδω και ενα μηνα μια κοπελα μεσω του ιντερνετ και μιλαμε καθημερινα ! Αυτη μενει μακρια και εγω δεν πολυ γουσταρω σχεσεις εξ αποστασεως αλλα μιλαμε καθημερινα και τν γουσταρω πολυ.Την βοηθησα σε πολλα ζητημα της ζωης της και θελω απλος να ειμαστε κολλητοι.Τις τελευταιες μερες με κλανει αρκετα γτ μιλαει και με εναν αλλο τυπα αλλα οχι απο τον τοπο της και αυτος εξ αποστασεως μονο που αυτος προσφατα μετακομισε ολλανδια χωρις να εχουνε γνωριστει εννοω εμεις ισος στο μελλον να γνωριστουμε και να τα πουμε καλυτερα ! Εχω κλαψει αρκετες φορες για αυτην και μου τν σπαει που με κλανει . Τι λετε να κανω ?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #137814 από aswtos στις 04 Σεπτεμβρίου 2016, 1:37μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Νομιζω πως δινεις πολυ μεγαλη αξια σε μια γνωριμια μεσω ιντερνετ. Ετσι ειναι αυτες οι γνωριμιες τις περισσοτερες φορες. Μιλάς με καποιον/καποια μεχρι να βρεθει κατι καλυτερο, πιο ενδιαφερον. Προφανως απο εσενα δεν εχει πλεον να παρει κατι αλλο. Σορρυ αν σε πληγωνει αυτο που θα σου πω αλλα νομιζω πως αλλιως τα εχεις εσυ στο μυαλο σου και αλλιως εκεινη. Εσυ εκανες ονειρα για σχεση κλπ ενω αυτη απλα ήθελε να περασει την ωρα της και να νιωσει πως αρεσει. Πιθανον και να ξεκοβει απο εσενα επειδή δεν θελει να σου τρεφει αυταπατες. Το καλυτερο και για σενα ειναι να αποδεκτεις την κατασταση και να προχωρησεις παρακατω και αν θες στην γνωμη μου με γνωριμιες στον πραγματικο κοσμο και οχι στο ιντερνετ. Καλή σου τυχη!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login