Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μένιο, μην το κάνεις αυτό, μ' ενοχλεί!
Παρασκευή, 17 Μαΐου

Μηπως δεν με θελει?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137945 από ticky14 στις 22 Σεπτεμβρίου 2016, 9:04μμ

ticky14

Εικονίδιο
μέλος από: 13/9/2016
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Όπως σας εχω ξαναπει ειναι μια κοπελα ενα χρονο μεγαλυτερη η οποια με κοιτουσε απο την πρωτη μερα και καθε μερα ενω οταν περνούσα απο μπροστα της την επιανε αμηχανια , μου εκανε λικε σε φωτο κλπ ωσπου προχθες της εστειλα μηνυμα πιασαμε κουβεντα και ενταξει εβαζε καρδουλες και τετοια .Την δευτερη μερα της στελνω και ηταν πιο χαλαρη με ρωταγε διαφορα πραγματα συνεχεια και πάλι μου εβαζε καρδιες . Χθες και σημερα την χαιρεταω σχολειο ηταν ντροπαλη αλλα μου χαμογελασε και μου λεει γεια. Σημερα δεν της εστειλα για να δω αν θα στειλει εκεινη αλλα δεν εστειλε . Επισης χθες της ειπα μετα το σχολειο να παμε βολτα αλλα μου ειπε θα φυγει κατευθειαν. Τωρα δεν ξερω σκεφτηκα να αγορασω μια λακτα να γραψω πανω με μαρκαδορο καλημερα και να της την δωσω . Και το σαββατο να της πω να παμε για καφε . Τωρα για πειτε εκανα καλα , τι αλλο να κανω , να της στειλω αυριο ή να περιμενω ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138175 από JoKeR66 στις 03 Νοεμβρίου 2016, 10:33μμ

JoKeR66

μέλος από: 30/8/2016
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
στειλε τσακ μπαμ οι γκομενες αν δεν θελουν πολυ δεν θα στειλουν.. βασικα αναλογα ειναι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138177 από kapoios* στις 04 Νοεμβρίου 2016, 7:10μμ

kapoios*

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2013
μηνύματα: 134 αποδεκτές 0
Αυτό με την σοκολάτα αν και εντυπωσιακό,άστο.Πολύ καλή η ιδέα σου να της πεις για καφέ! Πες της να κανονίσετε για κάνα καφέ ή ποτό αλλά να μην λέτε πολλά μέχρι να βγείτε.Μπορείς μέχρι τότε να της λες κάνα γειά όταν την βλέπεις και να την ρωτάς τι κάνει κτλπ. αλλά μέχρι εκεί ώστε να έχεις θέματα να συζητήσετε στο ραντεβού σας.Αφού τελειώσετε με τον καφέ ή το ποτό τότε θα της μιλήσεις για αυτά που νιώθεις.Εάν είναι μικρή και την κόβεις να ντρέπεται να πάει για καφέ ή ποτό μόνη της με ένα αγόρι,τότε ρώτα της αν θέλει να πάτε καμιά βόλτα κάποια στιγμή πχ. μετά το σχολείο ή κάποιο απόγευμα ώστε να της μιλήσεις για αυτά που νιώθεις.Αν σου πει μια φορά ότι δεν μπορεί τότε εντάξει αλλά αν στο ξανακάνει κι αλλες φορές,παράτατην και ψάξε για άλλη διότι ή δεν θέλει ή είναι χαζή.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login