Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Τι ψυχή θα παραδώσεις μωρή, επί 2 μήνες κάθε βδομάδα το ίδιο επεισόδιο, επειδή τσακώθηκαν οι ηθοποιοί
Τρίτη, 14 Μαΐου

Δεν μ δινει σημασια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138003 από Konstantinospol στις 02 Οκτωβρίου 2016, 12:49μμ

Konstantinospol

Εικονίδιο
μέλος από: 28/9/2016
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Καλησπερα παιδια εχω μια απορια και ενα προβλημα π με ενωχλει αρκετα
Ας τα πω κατευεθειαν τα εχω με μια κοπελα ενα χρονο μεγαλυτερη και εχω νευριασει αρκετες φορες επειδη δινει περισσοτερη σημασια στο φβ και στο ινσταγκραμ στις φιλες της παρα σε μενα και ειναι πλ ενωχλητικο. Η ερωτηση ειναι τι μπορω να κανω για να παρω και γω την θεση καταλαβατε . πρμν γνωμες και οποιος εχει εμπειρια απο κτ παρομοιο ας γραψει
Ευχαριστω κωστας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138004 από Konstantinospol στις 02 Οκτωβρίου 2016, 1:02μμ

Konstantinospol

Εικονίδιο
μέλος από: 28/9/2016
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Παρακαλω βοηθηστε και να γραψω οτι οταν μιλαμε τηλ λεει οτι βαριεται και το κλεινω επειδη τσαντιζομαι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138005 από Konstantinospol στις 02 Οκτωβρίου 2016, 2:53μμ

Konstantinospol

Εικονίδιο
μέλος από: 28/9/2016
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Πλζ βοηθεια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138011 από Konstantinospol στις 02 Οκτωβρίου 2016, 11:55μμ

Konstantinospol

Εικονίδιο
μέλος από: 28/9/2016
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Ειναι αναγκη παιδια πειτε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138013 από GiannakosBAcK στις 03 Οκτωβρίου 2016, 9:11πμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Δεν γίνεται όλη την ώρα να είστε ή να μιλάτε μαζί πήγαινε με τους φίλους σου να αράξεις βγες και με καμιά παρέα να έχει και κοπέλες ίσως να ζηλέψει και λίγο και γενικότερα λίγο αδιαφορία μην την πρήζεις.Κάνε πράγματα που σου αρέσουν το είστε και να μιλάτε μαζί συνέχεια δεν είναι υγιεινό και σίγουρα όχι ενδιαφέρον θέλετε απόσταση αλλιώς είναι θέμα χρόνου να λήξει η σχέση σας αν δεν έληξε ακόμα.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #138019 από Ana-menos στις 03 Οκτωβρίου 2016, 8:06μμ

Ana-menos

Εικονίδιο
μέλος από: 31/10/2015
μηνύματα: 86 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φιλε στην ηλικια που υποθετω οτι εισαι πρεπει να καταλαβεις οτι σχεδον οι περισσοτεροι(Και πιο συχνα οι κοπελες) ασχολουνται με τα facebook,instagram και παει λεγοντας....ειτε πως θα ανεβαζουν φωτογραφιες ειτε σχολιαζοντας αλλα ατομα. Εσυ δεν μπροεις να κανεις κατι για αυτο για να της αλλαξεις τα μυαλα. Απο εμπειρια δικια μου αυτο γινοταν στην 1η λυκειου οταν τα ειχα με μια κοπελα που η σχεση τοτε ηταν σαν την δικια σου(περισσοτερο στα κινητα...λιγοτερο μαζι). Απο κει και περα φροντισε εσυ να περνας καλα με τα φιλαρακια σου και οποτε βγαινεις μαζι της να περνας καλα και μαζι της ;)
Μην της γινεις σαν δευτερος πατερας της και την πριζεις ολη την ωρα γιατι σχεδον σιγουρα θα το βρει και σαν αφορμη για να χωρισετε....αυτα απο εμενα αποδεκτη αν σε καλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login