Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Απόγευμα είναι η ώρα της μέρας που σκεφτόμαστε πώς χαραμίσαμε το πρωί.
Τρίτη, 14 Μαΐου

Με μειωσε

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138043 από Konstantinospol στις 07 Οκτωβρίου 2016, 9:49μμ

Konstantinospol

Εικονίδιο
μέλος από: 28/9/2016
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Κλαησπερα σε ολους ειχα μια κουβεντα με την κοπελα μου και αρχισε να μου λεει οτι δεν αξιζω για πχ εκει η εκει να ειμαι και αλλοι ειναι καλυτεροι λαι τετοια και γω νευριασα και το κλεισα αφου εβρισα 1) τι να κανω γτ για μενα ειναι τελειως ντροπιαστικο και πως να φερθω.γνωμες και οποιος εχει κατι παρομοιο ας γραψει συμβουλες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138044 από Konstantinospol στις 07 Οκτωβρίου 2016, 10:26μμ

Konstantinospol

Εικονίδιο
μέλος από: 28/9/2016
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Βοηθεια πλζ
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #138046 από Ana-menos στις 08 Οκτωβρίου 2016, 12:53πμ

Ana-menos

Εικονίδιο
μέλος από: 31/10/2015
μηνύματα: 86 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εισαι και ο προηγουμενος που ελεγε οτι η κοπελα του παει λυκειο και οτι θες να την βλεπεις...Φιλε σε τετοια ηλικια που εισαι κατι τετοια τα λενε οι γκομενες, ειδικα οι πιο μικρες που πανε πρωτη λυκειου η δευτερα πετανε κατι σποντες ετσι νομιζοντας οτι θα πειραξουν τον αλλον... Τωρα εφοσων σου ειπε οτι υπαρχουν αλλοι καλυτεροι πες της "τοτε τι κανεις μαζι μου ακομα?"...Η ακομα καλυτερα μην της δινεις σημασια στις μαλακιες που σου λεει, ξερω οτι ειναι ντροπιαστικο γιατι σε γυμνασιο-λυκειο ειχε τυχει να κανω τις πιο περιεργες-ανωριμες σχεσεις της ζωης μου και ακουγα κατι τετοια και χειροτερα...ασε που σε εμενα η γκομενα μου τοτε ντυνοταν προκλητικα για να κοιτανε τον κωλο της και μου το ειχε πει και μεσα στα μουτρα αυτο.       
Οποτε αραξε κατσε να κανεις το παιχνιδι σου οσο μπορεις και μην ασχολεισαι με τις μαλακιες που σου λεει...το πολυ πολυ αν σε πριζει δωστης ποδι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login