Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η τρέλα είναι κληρονομική. Την αποκτάς απ' τα παιδιά σου.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

Προδοσία

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138071 από JackPit στις 14 Οκτωβρίου 2016, 4:04πμ

JackPit

Εικονίδιο
μέλος από: 5/5/2016
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Τον τελευταιο καιρο αρχισα να βγαινω με μια κοπελα απο την παρεα, περναγαμε καλα και ολα ηταν κομπλε μεταξυ μας οταν ομως ο φιλος μου το εμαθε ολα αλλαξαν. Μια παρενθεση η κοπελα αυτη καποτε τον γουσταρε τον κολλητο μου. Οταν λοιπον αυτος το εμαθε αντεδρασε λιγο περιεργα με αλλα λογια ρωτησε γιατι με προτιμησε. Ολα πηγεναν καλα λοιπον μεχρι που ο φιλος μου βγηκε μαζι της μιας και εγω ειχα δουλεια τοτε. Δεν ζηλεψα ουτε ενοχληθηκα γιατι οπως ειπα ειναι κοπελα μεσα απο την παρεα και αυτος την ξερει ποιο πολλα χρονια απο μενα και ξερω οτι βγαινουν σαν φιλοι εξω για καφε οποτε το θεωρησα φυσιολογικο. Την επομενη μερα ομως που βρεθηκα με την κοπελα μου ειπε οτι πρεπει να σταματησουμε να βγαινουμε γιατι αμα καποια στιγμη χωρισουμε θα δισπαστει η παρεα και τετοια εγω δεν ειπα τιποτα γιατι οντως ειχε δικιο και παραμειναμε φιλοι μιας και δεν ειχε γινει και τιποτα τρομερο. Παρολλα αυτα τον φιλος μου τον ξερω ειναι λιγο σνομπ φαση και το παιζει ανωτερος και υποψιαζομαι οτι κατι πρεπει να εκανε μαζι της την μερα που βγηκαν γιατι μεχρι πριν να βγουν ολα ηταν κομπλε εγω μιλησα μαζι της και ειμασταν οκ αφου βγηκαν ομως εγιναν ολα αυτα και σταματησαμε.
Εσεις τι λετε? Δεν με νοιαζει και τοσο για την κοπελα οσο με νοιαζει οτι παιζει να με εχει προδοσει ο φιλος μου
Ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #138076 από GiannakosBAcK στις 14 Οκτωβρίου 2016, 6:39μμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Προφανώς κάτι την έκανε να αλλάξει στάση απέναντι σου ίσως το σκεφτόταν καιρό αλλά δεν πιστεύω στις συμπτώσεις για να έγινε την χρονική στιγμή που λες,εμένα συμβουλή μου γενικότερα απλά έχε όσο καλές σχέσεις μπορείς με όλους να τους "χρησιμοποιείς" να περνάς καλά να βγάζετε γούστα και έχε και 2-3 άτομα πιο κοντά σου επιλεγμένα αλλά και αυτά με μέτρο δεν ξέρεις ποτέ πότε θα στην κάτσουν ή θα την κάτσεις εσύ οι καταστάσεις στην ζωή μας και οι ανθρώπινες ανάγκες(αδυναμίες ίσως να ήταν καλύτερος όρος δεν ξέρω τι άλλο ταιριάζει καλύτερα) μας,μάς αναγκάζουν κάποιες φορές να κάνουμε πράγματα που δεν θα θέλαμε να κάνουμε..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login