Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
H ζωή χωρίζεται σε τρεις φάσεις: Επανάσταση, περισυλλογή, τηλεόραση. Ξεκινάς ν' αλλάξεις τον κόσμο και καταλήγεις να αλλάζεις κανάλια.
Παρασκευή, 17 Μαΐου

νομιζω πως μου αρεση η καλυτερη μου φιλη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #138167 από soldier στις 02 Νοεμβρίου 2016, 12:33μμ

soldier

μέλος από: 2/11/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
δεν ξερω τι να κανω ολοι την ωρα την πειραζω και γελαει ολη την ωρα (εχει το καλυτερο χαμογελο) η με πειραζει αυτη αλλα δεν ξερω τ να κανω γιατι δεν θελω να την χασω και νομιζω με βλεπει φιλικα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138168 από JoKeR66 στις 02 Νοεμβρίου 2016, 1:25μμ

JoKeR66

μέλος από: 30/8/2016
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
δυσκολο γιατι δεν λες παραπανω πραγματα για να σου πω τι να κανεις :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138171 από soldier στις 02 Νοεμβρίου 2016, 2:22μμ

soldier

μέλος από: 2/11/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
τι να πω;καθε μερα μαζι ειμαστε...ειμαστε φιλη εδω και 4χρονια και κανουν παρα πολυ παρεα μεχρι και μαζι εχουμε κοιμοηθει αλλα τον τελευτεο καιρο την βλεπω αλλιως...ολο λεω θα σταματησω δεν θα την πηραζω και ολο οταν σταματαω ερχετε με πειραζει αυτη και μετα δεν μπορω να σταματησω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #138174 από JoKeR66 στις 03 Νοεμβρίου 2016, 10:06μμ

JoKeR66

μέλος από: 30/8/2016
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
πω καταλαβα κι σε εμενα καπως ετσι ηταν. λοιπον ρωτα την αν της αρεσει καποιος κι ετσι. αν σου πει "ναι μου αρεσει αυτος (..) πες αα κομπλε
αν πει δεν μου αρεσει καποιος τοτε πες οτι την βλεπεις αλλιως.. και να ξερεις οτι μπορει και η απαντηση της μπορει να μν ειναι καλη γιατι ολα αυτα που λες τα λες απο την δικη σου οπτικη γωνια, απο την δικη της μπορει να ειναι αλλιως!
εγω σου λεω να της το πεις γιατι πρεπει να το βγαλεις απο μεσα σου και ασε που μπορει να θελει και αυτη και να εισαι κομπλε!
αλλα να ξερεις οτι ειχα και εγω το ιδιο και ο μ***ς δν το εκανα.. :(
απλα πες της το!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login