Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όταν τα πράγματα δεν γίνονται όπως θέλουμε, τότε πρέπει να τα θέλουμε όπως γίνονται.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Ξενερωτος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139228 από Kokakkk στις 12 Ιουνίου 2017, 12:30πμ

Kokakkk

banned
μέλος από: 12/6/2017
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδιά. είμαι καινούριος εδώ.θα ήθελα να σας ζητήσω συμβουλή και πως μπορείτε να το εξηγήσετε.λοιπον.οταν βρίσκομαι στην παρεα μου ή με ένα άτομο από την παρέα μου δεν ξέρω τι να συζητήσω δεν ξέρω γιατί.επισης δεν τα έχω φτιάξει ακόμα με κοπέλα επειδή ντρέπομαι πολύ και φοβάμαι ότι αν και όταν τα φτιάξω με κάποια δεν θα ξέρω τη να συζητάμε και θα ξενερωσει.πως μπορείτε να το εξηγήσετε? έχει συμβεί κάτι παρόμοιο σε κάποιον ?τι μπορώ να κάνω για να το αντιμετωπίσω αυτό το προβλημα?
ΥΓ. Ξέρω είναι κουλούρι και χαζο αλλά πλιζ θα το εκτιμούσα να μου δώσετε απαντήσεις στα ερωτήματα και γενικά στο πρόβλημα μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139235 από Kokakkk στις 13 Ιουνίου 2017, 11:02πμ

Kokakkk

banned
μέλος από: 12/6/2017
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Κανείς?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139245 από Kokakkk στις 14 Ιουνίου 2017, 9:30μμ

Kokakkk

banned
μέλος από: 12/6/2017
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Πλιζ ας απαντήσει κανείς...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139247 από GiorgosMK στις 15 Ιουνίου 2017, 1:04πμ

GiorgosMK

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2017
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Ισως η παρεα σου να μην σε εκφραζει και να μην ταιριαζεται
Προσπαθησε να βρεις αλλα ατομα που να σε ενδιαφερουν περισσοτερο
Οσο για τα κοριτσια,αν πας να τους μιλησεις θα σου ερθουν εκεινη τη στιγμη πολλα να πεις
Αν οχι τοτε σημαινει πως δεν υπαρχει χημεια μεταξυ σας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139260 από Kokakkk στις 15 Ιουνίου 2017, 10:35μμ

Kokakkk

banned
μέλος από: 12/6/2017
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου
Θα ήθελα αν γινόταν να ακουσω και άλλες γνωμες
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #139294 από coffee στις 17 Ιουνίου 2017, 5:06μμ

coffee

Εικονίδιο
μέλος από: 16/6/2017
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Χμμμ κοίτα είναι λιγο κάπως το να μην μιλάς... Έχω και εγώ έναν φίλο που όταν είναι με την παρέα του δεν σταματάει η γλώσσα του και όταν παμε σε άλλες παρέες κοιτάει τον ουρανό... οπότε αν δεν νιώθεις άνετα με την παρέα σου.... Δηλαδή αν ειναι πιο κοινωνικοί και τους μιλάνε ολες Όλοι και εσένα τίποτα Μήπως έχει να κάνει στο ότι νιωθεις μειωνεκτικα και κλείνεσαι στο καβούκι σου? Εγώ όταν ντρεπόμουν ενα διάστημα μιλούσα με το ζόρι... πχ μιλούν για στρατό και ποδόσφαιρο που ούτε ξέρω τίποτα και πεταγα και εγώ τις κοτσάνες μου και όταν με κοροιδευαν για την ασχετοσύνη μου το επαιρνα στην πλάκα και γελούσαν... χωνομουν με το ζόρι.... μιλα σε καθε θέμα και ας λες και κοτσάνες θα πάρεις τον αέρα και ολα οκ.... Επίσης βοηθάει πολύ και το ίντερνετ... οταν μιλάς με ξενους και κοτσάνες να πεις χεστηκες. οπότε μαθαίνεις πως τραβάς τις γυναικες πως λύνεται η γλώσσα κλπ....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login