Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ο Σημίτης και ο Τσουκάτος να απαγορεύουν την εκπομπή της Μαλβίνας γιατί τους αποσπούσε από τη δημιουργικότητα
Παρασκευή, 26 Απριλίου

εκδίκηση ή αδιαφορία;

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #34425 από _dimitris_ στις 24 Οκτωβρίου 2005, 6:00μμ

_dimitris_

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/10/2005
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Ο φίλος μου ο Πάνος πάντως λέει το σωστότερο: << Ακομά και με δέκα να κερατώσεις τον άνθρωπό σου, ακόμα και με εκατό, μία φορά αν σε κερατώσει εκείνος, τότε και πάλι η ζυγαριά θα γύρει εναντίον σου.>>
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35376 από maryn στις 15 Ιουλίου 2006, 7:21μμ

maryn

Εικονίδιο
μέλος από: 12/7/2006
μηνύματα: 51 αποδεκτές 0
Να αδιαφορήσεις και να φυγεις απο τη ζωη΄του γιατι για να πάει με άλλον (άλλη) σημαινει οτι δεν νιωθει τιποτα για σενα.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35437 από goga στις 23 Ιουλίου 2006, 1:41πμ

goga

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/7/2006
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
IF SOMEONE CHEAT ON YOU... ALL YOU NEED IS A GUN!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #35451 από kUrt CoBaIn στις 23 Ιουλίου 2006, 10:49μμ

kUrt CoBaIn

Εικονίδιο
μέλος από: 21/7/2006
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Πιστεύω πως το να αδιαφορήσεις είναι το καλύτερο γιατί μπορεί να σε πονάει αλλά φαντάσου πόσο θα πονέσει εκείνον το γεγονός ότι δεν ξεφτιλίζεσαι για χάρη του και δεν ασχολείσαι πλέον μαζί του!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39032 από KATERINA15 στις 10 Απριλίου 2007, 7:48μμ

KATERINA15

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/4/2007
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
κοιτα να δεις,εμενα αν μου το εκανε αυτο ο αντρας μου(λεμε τωρα,μιας και δεν εχω)θα τα εκανα και τα δυο!!!!ειναι πολυ απλο.τωρα θα εισαι ή απελπισμενη ή θυμωμενη ή και τα δυο!ο,τι και να εισαι παντως,ξεπερασε το(δεν αξιζει),εξαφανισου απο τη ζωη του οσο καιρο χρειαζεσαι να φερεις παλι τη ζωη σου σε κανονικους ρυθμους με παρεες και φιλους.οταν φτασεις στο σημειο να τον σκεφτεσαι χωρις να νοσταλγεις ή να πονας,να νιωθεις δηλαδη καποια αδιαφορια.....γυρνα στο τοπο του εγκληματος αν το θελεις ακομα.τι λετε εσεις παιδια?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #39082 από Astraxan16 στις 11 Απριλίου 2007, 7:04μμ

Astraxan16

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2007
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
aka και μετά μου σβήνει το πόστ...
Είναι δυνατόν να απαντάμε σε θέματα προ 2,5 χρόνων??
Είπαμε ρε Κατερινάκι είσαι νέα στο φόρουμ αλλά να μην απαντάμε σε θέματα που εν ξέρουμε τώρα αν αυτοί που τα έγραψαν ζουν ή πέθαναν!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52802 από aggelikoula25 στις 22 Μαΐου 2009, 7:42μμ

aggelikoula25

Εικονίδιο
μέλος από: 22/5/2009
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδιά, είμαι καινούρια εδώ!!!! Ερωτεύτηκα ένα παιδί πριν δύο χρόνια πάρα πολύ, μου έδειχνε απίστευτο ενδιαφέρον και επειδή τον ήθελα και εγώ, αποφάσισα να τον ρωτήσω για το τυπικό, με τρόπο πάντα αν έχει κοπέλα και είχε... και συνέχιζε και μου την έπεφτε!!! Το αποτέλεσμα αργότερα όταν του μίλησα καθαρά για τα συναισθήματά μου παρόλο που προσπάθησα να το αποφύγω, με έβγαλε τρελλή, ότι ποτέ μα ποτέ δεν έδειξε ενδιαφέρον στο πρόσωπό μου και ότι εγώ παρανόησα χωρίς εκείνος να έχει καμιά ευθύνη!!! Ισως φταίω και εγώ που παρά τα 25 μου χρόνια δεν έχω εμπειρία σχέσεων στη ζωή μου και κολλάω εύκολα!!! Βέβαια εδώ μιλάμε για κατάσταση που πήγε να πέσει φιλί ουκ ολίγες φορές!!! Θέλω σαν τρελλή να τον εκδικηθώ, έχω προσπαθήσει να το αποβάλλω πολλές φορές, αλλά μόνο έτσι θα νιώσω καλά, δεν μου αρέσει να παίζουν με τα συναισθήματά μου, δεν ξέρω όμως τι να του κάνω? Θα ήθελα τη γνώμη σας!!!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login