Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Είμαι τόσο ηθικό στοιχείο που ακόμα και όταν αυτοϊκανοποιούμαι διαβάζω το 'Προς την Νίκην'! ©NoCTuRNe, irc.ftou.gr
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Δεν καταλαβαινω αν με γουσταρει

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140099 από ticky14 στις 08 Νοεμβρίου 2017, 12:51πμ

ticky14

Εικονίδιο
μέλος από: 13/9/2016
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Γεια σας ειμαι 15 χρονων , τον τελευταίο καιρο εχω γνωριστει με μια κοπελα. Αρχικα ειχα καταλάβει οτι με συμπαθούσε απο αγκαλιες και τετοια ενω απο κοντα ερχεται αυτη πολλές φορές πρώτη και μου μιλαει .Απο τσατ ομως της στελνω εδώ και 1 βδομαδα και κατι αλλα αργεί να απαντησει κλπ Επισης ουτε οι φιλες της με συμπαθουν πολυ αν και σε μια κοπελα είχε πει οτι με θεωρουσε πολυ ομορφο. Ποια η γνωμη σας?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140100 από ChristosKappa στις 08 Νοεμβρίου 2017, 7:19πμ

ChristosKappa

Εικονίδιο
μέλος από: 4/11/2017
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
με τις κοπελες δεν μπορεις να βγαλεις ακρη..πολλα ενδεχομενα μπορει να ισχυουν.ειτε οντως να σε θελει αλλα να το παιζει και δυσκολη.ειτε να προσπαθησει να καταλαβει αν της κανεις,ειτε να μην θελει και να παιζει.για να καταλαβεις τι ισχυει της ζητας ραντεβου.αν δεχτει και βγειτε τοτε θελει.αν ομως τα ψιλομασαει και δεν βγει μαζι σου τοτε δεν θελει..μονο ετσι μπορεις να γνωριζεις..αλλα ακομα και αν βγειτε και κανετε κατι.μετα μπορει να στα γυρισει..ειλικρινα ποτε μην εχεις προσδοκιες με τις γυναικες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140104 από ticky14 στις 08 Νοεμβρίου 2017, 11:52πμ

ticky14

Εικονίδιο
μέλος από: 13/9/2016
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Δεν ξερω με εχει γειωμενο δεν πιανει συνεχίζει την κουβεντα αλλα απο κοντα οταν ειμαστε ειναι αλλος άνθρωπος . ευχαριστώ αλλα το ραντεβου δεν μου φαίνεται καλη ιδεα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login