Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα γράμματα επιμηκύνονται και κρέμονται σα μακαρόνια! ©Montechristo, Τσίφτικο Φόρουμ
Δευτέρα, 29 Απριλίου

ερωτικο θεμα παρακαλω διαβαστε το!!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140301 από katerina! στις 28 Νοεμβρίου 2017, 1:35μμ

katerina!

Εικονίδιο
μέλος από: 28/11/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
γεια παω δευτερα γυμνασιου με λενε κατερινα. Θελω εναν απο την τριτη γυμνασιου αλλα το μονο που ξερω για εκεινουν ειναι το ονομα πως εχει φιλησει πολλες και μετα τις αφησε και πως δεν θελει σχεση.Εχω προσπαθησει να τον ξεπερασω αλλα τιποτα... επισης εχουμε μιλησει λιγες φορες η πρωτη ηταν σε εναν περηπατο ειχε φυγει η μπαλα μπασκετ και πηγα να του την δωσω την εδωσα και την ωρα που πηγα να του την δωσω ενας φιλος του τον σκουντουσε με νοημα κοροιδευτηκα για εμενα δεν ξερω.... η δευτερη φορα την ιδια μερα ενα παιδι ειθελε να παραγγειλει κρεπα και πηγα και τον ρωτησα αμα εχει καποιο τηληφωνο και μου ειπε βλεπεις αυτες τι γκομενες εεε κοπελες αυτες θα το εχουν σιγουρα αλλα πριν μου πει αυτα πηγε ο ιδιος φιλος του να μου απαντησει και τον διεκοψε τελος παντων ειπα ευχαριστω ειπε παρακαλω και χαμογελασε.Μετα του μιλησα στο facebook κα τον ρωτησα ποιοι περασαν στο δεκαπενταμελες μου ειπε του ειπα ευχαριστω μου ειπε παρακαλω και μετα για να συνεχισω την συζητηση ειπα αν ενοχλησα σοορυ και μου ειπε αραξε.... Οι φιλες μου με συμβουλεψαν οτι του εδειξα την υπαρξη μου αν ενδιαφερετε θα κανει κατι οι αλλες μου ειπαν να τον πλησιασω κιαλο? οι αλλες μου ειπαν να τον ξεπερασω δεν εχω ελπιδες γτ δεν ειμαι famous ενω αυτος ειναι λιγο εως πολυ. Επιπλεον εμαθα πως εχει οικογενειακα προβληματα απο καποιες φιλες που ειναι στην γειτονια και λενε πως ειναι ντικοινωνικος και οχι με καλους τροπους εμενα μου μιλησε πολυ ευγενικα και χαμογελαστα μαλλον το λενε επιδη αυτες τον χερετησαν αλλα δεν τις απαντησαν... να προσθεσω πως τον εχω πιασει να με κοιταζει αλλα μετα γυρισε βλεμα επισης οταν επινα νερο μια μερα η κολλητη μου ειπε πως κοιταζει το πισω μερος μ (ναι καταλαβατε τι εννοω) αλλα νωμιζω πως δεν θελει ν με φιλησει και μετα τελος νιωθω πως εχει αλλαξει με κοιτουσε στα ματια χαμογελουσε και με μιλουσε ευγενικα. Τι λετε να κανω δεν του το λεω ομως γτ θα το πει και μετα ... αλλα δεν θελω να τον χασω ! λετε να με θελει ααααα ειναι πολυ ντροπαλος!!!
παρακαλω ας μου απαντησει καποιος ειδικ αγορι κατι παραπανω θα ξερει
αλλα δεν κανει κατι να ερθει πιο κοντα μ μονο στις σκαλες με προσπερασε ακουμπωνατας με και με κοιταζει τπτ αλλο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login