Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σοβιέτα φοράνε οι Ρωσσίδες. Στη Σερβία φοράνε σερβιέτα.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

να κανω το πρωτο βημα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140935 από katerina53 στις 24 Φεβρουαρίου 2018, 2:12μμ

katerina53

Εικονίδιο
μέλος από: 24/2/2018
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
γεια σασσ...
Ασ αρχισουμε παω 1λυκειου τον αρχισαι η χρονια ενα αγορι που το διαλιμα καθοντα κοντα με την παρεα μου και με ειδε μια φορα με την φιλη μου και των ρωτισαν η φιλη τοθ πια σου ερεσει και αυτοσ ειε εμενα.....δεν το ξερω δεν εχουμε μιλησει ποτε αυτοσ παει 2 λθκειου ...τελοσ παντο τωρα τελευτεα με βλεπει πολυ εντονα μεσα στα ματια και εμενα μου αρεσει πολυ ..ξεκινισα να νιωθω κατι για αυτο παρολο ποθ δεν τον γνοριζωω...ειναι απο τα αγορια που το πεζουν μαγκεσ και σεξυ..εγω δεν ειμαι και πολυ κοινονικοσ ανθρωποσ ..θελω να του μιλησω απο μεσσενγκερ αλλα φοβαμαι σε οσουσ εκανα εγω το πρωτο βημα ειναι σαν να ξενερονουν (πιται λιγο αγορια σασ αρεσει εσαν να κανει η κοπελα το 'πρωτο 'βημα βημα'
οταν σεβλεπει καπιοσ εντονα στα ματια σιμενει του αρεσεισ????
λιγο πιται μου τι να κανω λισσσσ..
ευχαριστο για τοχρονο σασ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140936 από kapoios* στις 24 Φεβρουαρίου 2018, 2:32μμ

kapoios*

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2013
μηνύματα: 134 αποδεκτές 0
Αρχικά με συγχωρείς αλλά με τέτοια ορθογραφία μου βγήκαν τα μάτια.Γράψε τα θέματα σου λίγο καλύτερα την επόμενη φορά ώστε να μπορούμε να τα διαβάσουμε και να σε συμβουλέψουμε.Τέλος πάντων,εγώ προσωπικά δεν το βλέπω καθόλου κακό να κάνει η κοπέλα την πρώτη κίνηση.Πάντως άμα θέλεις να κάνει αυτός κίνηση και να σου στείλει πρέπει να του δώσεις και εσύ έστω και ένα σημάδι ενδιαφέρον, πχ. να τον κοιτάζεις ή να του χαμογελάσεις.Μπορείς καμιά φορά στο διάλειμμα να τον πειράξεις λίγο,να τον χαιρετάς κλπ..Άμα του αρέσεις,το λογικό είναι να σε χαιρετάει και αυτός μετά και να αρχίσει να σου στέλνει.Τώρα θα μου πεις ότι δεν έχετε γνωριστεί ώστε να τον χαιρετάς ή να τον πειράζεις οπότε γνώρισε καμιά συμμαθήτριά του ή γνωστή του ώστε να το στήσετε έτσι ώστε να γίνει η γνωριμία.Στην τελική κιόλας δεν χρειάζεται να ντρέπεσαι,πάνε στα ίσα καμιά φορά και γνώρισε τον ρωτώντας του κάτι σχετικά με το σχολείο,τα μαθήματα ή μπορείς κιόλας να ρίξεις κάτι σκόπιμα μπροστά του ώστε να κάνει την κίνηση να το σηκώσει και να αρχίσει έτσι η γνωριμία.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login