Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Διγαμία είναι να έχεις έναν/μία παραπανίσιο/-α σύζυγο. Μονογαμία είναι το ίδιο.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

δεν καταλαβαινω αν με θελει

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141046 από panos a στις 11 Μαρτίου 2018, 6:29πμ

panos a

Εικονίδιο
μέλος από: 3/5/2017
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
καλησπερα παιδια θα μπω κατευθειαν στο ψητο γιατι πραγαμτικα με εχει κουρασει αυτο το θεμα και χρειαζομαι την βοηθεια σας. εδω και πολυ καιρο ειμαι ερωτευμενος με μια κοπελα. πριν 4 μερες λοπον πηγαμε τριημερη με το σχολειο.την πρωτη μερα λοιπον μιλουσαμε αρκετα την εβγαζα φωτογραφιες οπου ηθελε και ειχαμε πολυ καλες σχεσεις. την 2η μερα πηγαμε για καφε και περασαμε υπεροχα. μιλουσαμε πολυ λεγαμε αστεια κτλπ. το βραδυ ηρθε στο δωματιο μου να παιξουμε χαρτια με τις φιλες της . ε λοιπον εκεινο το βραδυ ηταν απο τα καλυτερα μου . κοιταζομασταν στα ματια , με φωναζε " ομορφο αγορι " (η κατι τετοιο δεν πολυθυμαμαι ) και κοιταζομασταν συχνα . οταν εφυγε ρωτησα μια φιλη της αν θα ξαναερθει και μου εστειλε μηνυμα ! δεν εχω ιδεα πως με ακουσε. τελος παντων η βραδια κυλησε πολυ ομορφα. την επομενη μερα αλλος ανθρωπος . δεν μιλησαμε σχεδον καθολου και οταν πηγα να της πω αυτα που ενιωθα φανηκε διστακτικη στην προταση ¨ελα να σου πω κατι " και ετσι το αφησα . ξερει οτι την θελω . ακουσα την φιλη της να λεει "του ειπες οχι; " και μετα απο λιγο " σε γουσταρει " στο λεοφωρειο μιλουσε με ολους εκτος απο εμενα. δυο λεξεις ανταλλαξαμε τις οποιες ειπα εγω . πραγματικα δεν ξερω τι θελει. πειτε μου και εσεις την γνωμη σας και συγγνωμη αν κουρασα !
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #141078 από LittleWolf στις 16 Μαρτίου 2018, 9:05πμ

LittleWolf

Εικονίδιο
μέλος από: 3/8/2017
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν ξερω .....Ισως να σε βλεπει σαν φιλο ...και οτσν κτλβε οτι την θες να ειπε να κρατησει καποια αποσταση για να μην σου δωσει λαθος μηνυματα....Αυτες τις μερες αλλαξε τιποτα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141115 από panos a στις 23 Μαρτίου 2018, 11:11πμ

panos a

Εικονίδιο
μέλος από: 3/5/2017
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
οχι ακομα ψυχρη ειναι .... το βραδυ οπως ειπα με αποκαλουσε "ομορφο αγορι " και με κοιτουσε στα ματια οποτε δεν νομιζω να με βλεπει και τοσο φιλικα . επισης συγγνωμη που αργησα να απαντησω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login