Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κρυπτογραφημένη φλασιά. Δώσε password: _
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

θεματα συζητη σης με ενα αγορι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141088 από katerinoualove1 στις 18 Μαρτίου 2018, 5:35πμ

katerinoualove1

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2017
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
γεια σασ παιδια και παλι,
μιλαω με το αγορι που μου αρεσει εδω και λιγο καιρο μου εχει πει οτι του αρεσω και εγω .. δεν τον γνωριζω ακομα και θελω να τον μαθω , εχουμαι βρεθει και στο σχολειο και μηλισαμε αλλα ηταν πολυ αμιχανα γιατι κανεισ δεν εξερε τι να πει.. εγω δεν ειχα ποτε ξανα σχεσει (παω 1 λυκειοθ) και αυτοσ ειχε μονο μια στην 3 γυμνασιου (*τωρα εινα 2 λυκειου) τωρα μηλαμε απο μηνιματα ..
αλλα καποιεσ φορες δεν εχουμε τι να πουμε και θα ηθελα να μου δοσεται καμια δυο ιδεεσ για να κανουμε συζιτιση και να μην φενομαι βρετη
θενξξ για τον χρονο σασ...
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #141128 από Akis2000 στις 25 Μαρτίου 2018, 11:56πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Πίστεψε με, εάν ενδιαφέρεται πραγματικά και νιώθει αισθήματα για σένα, ότι και αν πεις, αποκλείεται να του φανεί βαρετό. Απλά είναι φυσιολογικές κάποιες αμήχανες στιγμές όπου και οι δύο δεν μπορείτε κάτι να βρείτε να πείτε. Εφόσον λοιπόν αρέσει σε σένα και όπως λες σου είπε ότι του αρέσεις και εσύ, είναι θέμα χρόνου να βρεθείτε και από κοντά σε κάποιο διάλλειμα και να αρχίσετε να λύνετε την γλώσσα σας. Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να είναι η πρώτη σου σχέση καλύτερη ακόμα και από όσο την είχες φανταστεί.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login